Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 580
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 648
dreamtex, кажи на коя маса продаваш и какво Hug

# 31
  • Мнения: 1 666
dreamtex, кажи на коя маса продаваш и какво Hug

И аз се интересувам.
Ако искаш даже сподели по твои впечатления къде са хубавите неща, независимо бълг., турски или китайски.

# 32
  • Мнения: 648
   Познавам всяка маса на пазара, познавам и много от собствениците им. Но така от разстояние е трудно да се обясни къде точно, какво има Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 666
Разбирам те, и аз по принцип съм наясно къде какво има и че обясненията са трудно, но все пак приемам и напътствия, колкото и условни да са...

# 34
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Разбирам те, и аз по принцип съм наясно къде какво има и че обясненията са трудно, но все пак приемам и напътствия, колкото и условни да са...
Много е трудно да се обясни къде е нещо което харесваш на Димитровгратския пазар.Аз като ходех първият път направо се омотах там #Crazy,а по принцип съм доста ориентирана.

# 35
  • Мнения: 189
на главната съм която идва от автогарата ( широката ) и влизаш към пазара . маса номер 69 в ляво е няколко маси след КИКИ магазина , има спално бельо на масата там съм всеки петък иначе имам продавачка

# 36
  • Мнения: 189
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

# 37
  • Мнения: 934
Момичета, за колко време се стига от Сф до Димитровград с кола? А в неделя в колко сутринта е добре да се отиде?

# 38
  • Мнения: 119
Ние стигаме за около 3 часа без да се изсилваме много по магистралата. Иначе е добре в неделя, ако не си запознат с пазара и ходиш за пръв път, да стигнеш към 9 най-късно. Повечето търговци си прибират стоката към 14 часа.

# 39
  • София
  • Мнения: 843
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

Това е най-добрия вариант. Мен ако не ме бяха водили пъврия път не знам колко щях да се лутам. А и разликата е драстична в цените аз лично се лепнах за първото павилионче което мярнах. Докато ми обяснят, тактично че не съм на най-правилното място на мен ми изтичаха  очите по дрешките. А и първата ми реакция беше да погледна няколко пъти цената да се уверя че виждам правилно.
 А пътя е толкова 2 - 3 часа зависи от трафика и колко кафе пиете по пътя.

# 40
  • Мнения: 1 666
на главната съм която идва от автогарата ( широката ) и влизаш към пазара . маса номер 69 в ляво е няколко маси след КИКИ магазина , има спално бельо на масата там съм всеки петък иначе имам продавачка
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

Ти продаваш спално бельо, така ли? Значи скоро ще те навестявам..
Мерси за предложението, все пак, но няма да те занимавам чак толкова! Аз съм що годе наясно - все пак съм от Свиленград, идвала съм доста често преди, а имам иприятелки с магазини тук, които зареждат от там, та и ме насочват.
Сега мислех да идвам за спортни екипчета за детето, но вчера една от тях ме отказа, каза че нямало голямо разнообразие и вече имало много лятна стока, а аз търся все още пролетни неща.

# 41
Здравейте,мислим да си направим разходка в неделя до пазара в Димитровград,има ли някой с пресни впечатления дали има все още пролетна стока?

# 42
  • Мнения: 7
casademonta,има още доста пролетни неща,даже мисля че е рано за летни.

# 43
 Grinning Мерси за отговора steki80,значи ще се разходим,мисля че в неделя ще е най подходящо,поне като чета тук,по запознатите препоръчват неделя

# 44
  • Мнения: 189
В момента има и по плътни дрехи и пролетни и къс ръкав дори миналата седмца видях и потници така че все ще се намери по  нещо за всеки

Общи условия

Активация на акаунт