Арабски или не-добре дошли са вси4ки на кафе-54 тема!

  • 26 424
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 216
Тарик мам добре ,че те засичам в ранни зори Joyама кафето го изпихме по твоето снощи Joy
Та ти докато спиш ние само приказваме-да не те сабудихме от шума Joy-как е там-как ти се отрази смяната на климата?

Анисим-вчера питах за теб и др.мами-че откакто се записах колко промени станаха.

Деси,нова снимчица на малката-ще ни я даваш ли за батковците или ще ячакаме да чуем нейната дума-да знаеш,че и мойте деца предпочитат баща ми пред майка ми -незнам защо-може би защото майка ми мн. се кара и май е позабравила как се гледат деца.

Ейнджъл-мислех си за отношението на твоето детенце към свекърва ти-възможно е жената да дава всичко от себе си ,но той да реагира така,защото си мисли,че щом дойде тя мама ще си отиде-и да си го изкарва на нея-просто свързва мъчителната раздяла с теб с нейния образ-дечицата понякога реагират агресивно,не защото са тормозени,а защото мама им липсва-той вероятно си мисли-тази другата като дойде и мама изчезва-значи тази баба е лоша и иска да ми отнеме мама или да я замести-не я искам-и почва да плаче...а и бабата ако не реагира правилно с търпение още по-зле  #Crazy

Свеар-днес съм изморена-дай малко сила от твоята  bouquet

МИМЕТО-добре дошла  bouquet

# 46
  • Мнения: 29
Здравейте  Simple Smile

Да се разпиша на бързо в новата тема, че нещо много работа напоследък и времето ми е кът!

Ева честито (малко на патерица) много здраве, любов и късмет!

Мимето добре дошла  Hug Разкажи как е живота в Абу Даби сравнено с Дубай, по-строго ли е? Какви са развлеченията в свободното време, ще строят ли метро и при вас, въобще каквото се сетиш предполагам ще е интересно и за другите  Peace А от професионална гледна точка прави ли се по салоните фотоподмладяване и какви проблеми се третират с него, с какви уреди се прави? Химичните пилинги прилагат ли се при вас, не е ли прекалено силно слънцето? Кои марки козметика се тачат, като ефективни... с много въпроси те засипах, но козметиката и масажите са ми слабост  Blush


Надя, много интересни материали пускаш  Wink
Ани, за Абу Даби сякаш напоследък доста се поотпусна има много дискотеки барове търговски центрове паркове и много европейци надойдоха и при нас не само в Дубай както беше по-рано ходиш си с къса пола и няма 4ак толкова зяпа4и както преди например но стана и пренаселено квартирите са изумително скъпи никаде няма паркинг за метрото май за сега няма да строят
фотоподмладяването е добро и се прави с IPL аз го правех преди то е главно за пигментации не толкова за бръ4ки макар 4е има стягащ ефект аз си правих за луни4ките по носа и под о4ите невероятен ефект из4езват от 1 път става и за мелазма и розацея и хими4ните пилинги се правят аз правех TCA един от наи-добрите прави се главно в медицински центрове и болници но и в салони е позволено с по-малък процент концентрация

# 47
  • Мнения: 1 726
DUA Благодаря, че си се сетила за нас   bouquet Не ми се отваря темата кой пише и кой не...да не стигаме до триене на постинги и редактиране пак, само мога да кажа дано да няма дразги повече и някои арабски мамита да пропишат пак  Praynig

Мимето, благодаря за отговора. IPL болезнен ли е, този TCA Пилинг какво представлява точно, някакви гликолови киселини ли са?

# 48
  • Мнения: 216
Ани аз никак не обичам разправии smile3518,пък и утре е празника на обичта-да не я ограничаваме само с половинките си ами и тук да я пръскаме щедро newsm51 newsm51

ЛИЛИ КЪДЕ СИ

ама и другите-върнете се  mrstraetz

# 49
  • Мнения: 689
Тук съм,тук съм...
Мъжа ми е болничък и се грижа за него Heart EyesСега е в болница,ще видим...

Марси-браво за темата  bouquetМного ми хареса уводния текст PartyНаправо ти прехвърлям щафетата,ако Другарче не се върне скоро!
МамаМария пак е пропусната в списъка,ако още можеш-прибави я,че да не се сърди.

Мимето-случайно да имаш сестра,живееща в Дубай?

Хайде до скоро,аз съм уморена нещо,не ми се пише...

# 50
  • Мнения: 130
Water Lily, дано мъжът ти се подобри! Няма нищо по-лошо от болестта! Praynig

# 51
  • Мнения: 112
как сте днес?как е настроението?
аз да ви се похваля запознах се с един арабин ама много е красив,нямам думи.на 23 г е.живее в пловдив,и учи там в пловдивския иначе е от дубай.само как ме намери и аз незнам.сладур.сега ще ходя в пловдив по работа др седмица и хем ще се видим,а ако не отида той иска да дойде до варна.
искам си моя човек ама ако продължава да ми се прави на важен-довиждане.

# 52
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Иска - поздрави за находката!  Joy Но един съвет от мен, ако мога да си позволя - не позволявай силното ти желание да се обвържеш с арабин да те заслепи - бъди разумна и прецени дали наистина това е един човек, който наистина те заслужава!

Лили - пожелания за бързо оздравяване на съпруга ти!   bouquet

Дуа - в момента вали сняг - като погледнах през прозореца и гледам колите почти изчезнали под снега  ooooh!

Свеар, Евадам - срещата със соц.работник мина добре - даде ни много ресурси за търсене на работа, както и съвети. Дано скоро да се "обработим"  hahaha

# 53
  • Мнения: 305
тук сме,върнахме се,нищо ново,продължааваме да сме вързани още за неопределено време  Cryскапана съм от пътуване и нерви с тоя нахален доцент.посрещна ни с думите"И кво да го правя тва бебе?" #Cussing out #2gunfireо4акваше да му подам някои лев,ама удари на камък Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 1 269
Да кажа здравеите и приятно прекарване с любимите хора утре Hug
Много любов и изненади Simple Smile

Мерси,4е се сещате  Heart Eyes с някои от вас на на ли4ни си коренсподираме Wink
Вси4ки сме добре,алхамдулилах.обикаляме,времето е много топли4ко,готвим се за местене(и за ваканциика Laughing) и така

Евадам 4естит ти рожден ден(със закъснение) ДА си много щастлива и оби4ана  bouquet  bouquet

Секси ще ме умориш,какъв е този дубаец дето у4и в Пловдив бе newsm78 Успех и умната

Мамаммия дано скоро да махнете каишите и вси4ко да е наред с каисииката Praynig

Мимето ако имаш път към Дубаи обади се за по кафенце Simple Smile

Тарик мам радвам се,4е ви харесва в Канада.Тарик колко е пораснал,да го нацелуваш по бузките  Heart Eyes

Дуа,Свеар,Хари  как са децата Hug НА колко годинки ги пуснахте в първи клас? newsm78
МАрси ще пускап ли Линди4ка на градина?

НЕ съм 4ела какво сте писали назад,но поздрави и на останалите моми4ета и добре дошли на новите   bouquet
Лека ве4ер




# 55
  • Мнения: 72
Здравейте,

Нова тема,нов късмет:)
По едно кокиченце на всички дами...
Унесени в проблеми и ежедневие забравяме малките красоти на природата и подаръците на майка Земя.

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 19:20 от prinzesa_bg

# 56
  • Мнения: 914
Сега пак се включвам и абшар за влючването на Млн

Много се радвам че сте по розходки
Миленче ние голямата я пуснахме на 5 и половина в първи клас ,защото беше отлична и добре се справяше Сега малко съжалявам защото при нас е много натоварено в частните
А другите двете на 6 годинки

Жасминка   къде се загуби  Много работа ли имаш Днес се сетих че искаш да посетиш Мекка ,а аз Медина


Мухсина  съвсем изчезна  


Ето един поздрав за всички  батковци Магда нали и вие имате батко с името Мохамед
На моя тази му е любимата песничка

http://www.youtube.com/watch?v=BBbgkRsUpe4&feature=related

Този клип  ми напомня за хадиса когато ще се появи  лъжепророка Даджжал ,той ще  се настани близо до Медина и ще каже Хеда бейту Ахмед ,Хеда касру аббяд  Медина е единствения град където лъжепророка не ще може да влезе
Аз обожавам този град ,дано  някога да се отиде и да там Ин шаа Алла


Лили Алла ишфи  мъжа ти  Забравих да ти позавидя  искренно за пътуването ти в Иран




# 57
  • Мнения: 720
Деска отваря ти се сайта с песничката ,но незнам как да я пусна .като натисна там където пише да се чуе песента ...нищо не става май. newsm78 Иначе мерси за поздрава. Peace 
 
Светле слушах и твоя поздрав. Simple Smileкажи как я карате в къщи? нямате ли си ресторантче някъде до вас?Сигурно така вкусно готвиш че нямате нужда от такъв Wink,ама с мъжлето е хубаво малко романтика понякога,но  нали и аз знам колко е трудно тая работа с романтиката покрай децата и всичко... 

Миленке тук тръгват на 5г. в първи клас децата.Добре че не им е сложна програмата в началото.А твоите сладури слушат ли  ?

Лиле оправяйте скоро. Peace

Мама миа-ТЪРПЕНИЕ -това ти пожелавам  Peace,скоро ще забравите за тези неща ,децата растат бързо...

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 20:17 от harriet TJB

# 58
  • Мнения: 113
Като споменахте Мохамед... Някой чувал ли е нещо за един певец- Сами Юсуф, доколкото знам живее в Англия. Песните му са изключително на религиозна тематика, много мелодични, изпълнява ги на английски и арабски. Имаме като подарък неговото CD от едната етърва- нищо не разбирам, ама много се кефя като го слушам...
Майче Мия, не се тревожи, всичко ще е наред с твоята кайсийка  Heart Eyes Само повече търпение. Не може ли да отидете при друг лекар?  newsm78
Лиле,, що така бе, пиле? Сега пък либето е болно- ха дано скоро се оправи  Praynig

# 59
  • Мнения: 3 804
ДУА[/color ]Катето те изпревари Peace,но пък виж още колко госпожици има в темата
МОМИ4Е мисля 4е проблема ти е разрешен щом толкова бързо си си харесала друг-зна4и 4увствата ти към предишния не са достатъ4но сериозни
МИЛЕНКА голяма услуга ми направи,а и отворих и с броенето и ги запазих оф лайн-така 4е сега е много щастлива Heart Eyes
ПРИНЦЕСА БГ мерси за коки4ето-така ми липсва тук за съжаление няма
моите щяха да се пребият-в/у гардероба в детската има няколко вази с изкуствени цветя и както се бият едната да блъсна другата в гардероба и едната ваза да падне без малко в/у главата на Муфида #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ЕВА като гледам и р.ден на АДАМ е скоро,кога то4но newsm78
НАФАСИ МА той е много известен и оби4ан,по миналото лято имаше концерт тук в Дамаск,
ХАРИ аз после пробвах с друга оба4е отваря се но много бавно зарежда,как са децата newsm78
ЛИЛИ бързо оправяне на половинката
мама МИА пусни тема в здравния или при деца с увреждания все някоя майка ще е минала по твоя  път и ще те насо4и към подходящ специалист

Общи условия

Активация на акаунт