Арабски или не-добре дошли са вси4ки на кафе-54 тема!

  • 26 452
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 305
мн сладка история има dala...
 Heart Eyesмомичета искам съвет,моита кайсиика е мн лоша..не иска нищо друго само на гърдата се приспиваме и кажи ре4и на всеки 1-1,30ч се кърмим Tiredто ве4е взе да не пуска,то да не е 4ишма Rolling Eyes та пробвах с какви ли не залъгалки(купила съм 4 вида-силиконови,кау4укови,анатоми4ни и т.н)не ще и не ще... baby_neutralдайте идея как да заменим малко гърдата със залъгалка...скапана съм едвам дишам Tired да си дойде ве4е мъжо 4е поне да ме сменя с носенето из къщи(на камила се обърнах ве4е) hahaha
DUA не разбрах мн добре,но май имало земетресение в Ливан? newsm78

# 271
  • Мнения: 689
Dala-разказвай,не се притеснявай!Ние сме любопитни,нали така момичета?!
Как е животът в Париж винаги съм се чудила...Не знам много за тази страна.Много алжирци има там ShockedТе май по-добре говорят френски,отколкото арабски Simple Smile
честито бебче-да е живо и здраво и много обичано  bouquet

dtti-моля ти се сега smile3516 Дамата е изискана девойка,с дълга рокля и палто(да се завие за пред хората hahaha,седнала е пред компа,докато чака мъжа и да я заведе на вечеря.Тя отпийва газиран ябълков сок,елегантна е и по френски изискана Laughing
Защо питаш за паролата-който държи властта,той решава tooth

Хари я заподозрях,че е заминала и ме е оставила тук да си мечтая за джунгли и слонове Thinking
Щях да я питам къде е тва море,дето са го нагазили с мъжо и,не е ли студеничко ако е английско newsm78

Мама*Миа-някои бебета не искат биберон,люшкай я-така няма да се изморяваш много,а тя ще се успокои,бебетата обичат!ь


# 272
  • Мнения: 206
Heart Eyesмомичета искам съвет,моита кайсиика е мн лоша..

Колко е голяма малката? Аз моите последни 2 съм ги кърмила по 1 година и месец, малкия направо си ме разкопчаваше да си иска млякото, така че споко. Приеми реалността Simple Smile после ще ти останат спомени само, когато гледаш каква кайсийка си отгледала.
Баба ми даже ме учеше да си мажа зърната с люто да ги откажа. Ма как ще напрая такова нещо Sad а имах една позната тя си кърмеше дъщерята почти до 3 години. тя играеше навън на улицата и хоп у тях майка и църкаше мляко на филийка и тя пак навън  #Crazy

# 273
  • Мнения: 305
Water Lily люшкаме се постоянно,ама то ръце и гръб ве4е не ми остана..май ще сме от групата на лошите бебета Thinking

# 274
  • Мнения: 305
Цитат
майка и църкаше мляко на филийка и тя пак навън  #Crazy

малеееее Joy Joy hahahaохх разсмя ме хахаха
мойта Миа-кайсия е 4мес навършени...оба4е то проклето като баща си(от майка си нищо хубаво не взело,тъй викаше баба ми hahaha) изхвърлила съм шишетата,залъгалките и те на са път...ако може нон стоп да е на гърдата ще е супер за нея #Crazy

# 275
  • Мнения: 3 804
LILI ти напражо ме разби Shocked Shocked Shocked Shocked
мама МИА щом през 4ас и половина пла4е зна4и 4е кърмата не и достига занеси я на пробно кърмене,при моите така беше,Сами навремето-гладна но реве и се къса шише не иска след като си порева 2 седмици свикна,изповаше млякото и 3 4аса мир и спокойствие
КОЙ щЕ ПУСКА НОВАТА ТЕМА newsm78

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 22:15 от dtti

# 276
  • Мнения: 305
не знам какво е това пробно кърмене,но поне се успокоявам 4е ка4ва по 1 кг на месец,зна4и все пак е хранителна кърмата ми? newsm78

# 277
  • Мнения: 3 804
не знам какво е това пробно кърмене,но поне се успокоявам 4е ка4ва по 1 кг на месец,зна4и все пак е хранителна кърмата ми? newsm78
пробно кърмене е когато занесеш детето гладно на при ли4ната ти и тя го претегли,след това сядаш при нея и кърмиш,така докато свършиш,след като я накърмиш докторката я тегли и така се вижда колко грама поема за едно хранене,тя може и да ти ка4ва на 1 кг на месец,на при положение 4е се храни през 4ас и половина а не през 3 можеби така успява да си полу4и необходимото коли4ество мляко-м/у другопто ли4ната ти няма право да ти откаже да ти направи пробното

# 278
  • Мнения: 305
не знам какво е това пробно кърмене,но поне се успокоявам 4е ка4ва по 1 кг на месец,зна4и все пак е хранителна кърмата ми? newsm78
пробно кърмене е когато занесеш детето гладно на при ли4ната ти и тя го претегли,след това сядаш при нея и кърмиш,така докато свършиш,след като я накърмиш докторката я тегли и така се вижда колко грама поема за едно хранене,тя може и да ти ка4ва на 1 кг на месец,на при положение 4е се храни през 4ас и половина а не през 3 можеби така успява да си полу4и необходимото коли4ество мляко-м/у другопто ли4ната ти няма право да ти откаже да ти направи пробното

даа,ще го направим тази седмица след ваксината Tired

# 279
  • Мнения: 610
Добре дошли на новите момичета  bouquet Dala честито бебче,да е живо и здраво Heart Eyes Мама Миа сигурно ти е много трудно  action032 по-добре без биберон,после ще се чудиш как да го махаш. Деси малко по-добре е майка Tired мерси

# 280
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета новините от дани не са добри, обадих й се направо на телефона, докато напиша  смс , ще полу4а ортикария! та бебето е било заразено както предположих по време на раждането , тампонът е бил в досег с лигавицата и не са го предвидили , трябваше да да  й направят секцио, ама не знам защо не са се съобразили! от 4 дни са в болница и на системи и двете, поне до вторник! дани е зле с  злъ4ката, направила е 3 кризи за една седмица, има камъни и ще се наложи операция! затова май е на системи, тя ви поздравява и благодари за загрижеността! казах й да  ми пише как са, 4е водафон се гаври с мене, отваря ми и прекъсва ,после казва 4е телефона е извън обсег!ох, дано са добре и се оправят!
дала, ти има( подобна на моята история, не ти е лесно никак заради децата! знам какво ти е!
лека от мене, само заради дани се вклю4их, мъжа ми е на компа!

# 281
  • Мнения: 305
ще се молим за дани и бебе  Praynig Praynig Praynig

# 282
  • Мнения: 130
Дано всичко се оправи с Дани и нейното бебе! Sad
Поздравявам ви с тази песен, много подходяща за нощни птици:
http://youtube.com/watch?v=JsbZuZtdtko   bouquet

# 283
  • Мнения: 177
  Здравейте момичета,добре дошли на новите!,вчера писах но когато да публикувам натиснах нещо и изтрих,а бях с ужасно главоболие и нямах сили да пиша отново.Мама Миа,не ти е лесно самичка с толкова проблеми да се бориш,дано Хамзе бързо да вземе виза и да идва да помага.И аз големия го кърмех през час и качваше по повече от кило но при пробното кърмене се оказа ,че нямам достатъчно кърма и започнах вечер да дохранвам,че от това нощно кърмене заспивах права.Надя,добре дошла на принцесата и аз чакам с нетърпение нашата принцеса от Англия.На 7 март щяла да дойде и нямам търпение,тя ми е племенница ама съм си я гледала като малка и я имам като моя.Благодаря на всички Ви за поздравите които пускате,онзи ден Хамуди слуша много пъти за Мохамед и почна и той да припява,а малкия Яси нали танците са му в кръвчицата щом чуе ,че пусна нещо и почва да върти дупето.Дано Дани и бебето се оправят бързо, също и майката на Сабина.

# 284
  • Мнения: 59
Здравейте,мамчета!Добре дошли на новите момичета!  bouquet
Мама Миа,не ти е лесно,а и като няма кой да ти помага  Sad.Но се радвай,че не иска биберон,после отказването от него е голям зор.
Дано мама Дани и бебенцето и се оправят скоро! Praynig
Дала,много интересно запознанство имате и живеете в най-романтичния град!
Рали,благородно ти завиждам за предстоящата екскурзия в Египет,на мен така ми се ходи пак!
Лека нощ на всички!

Общи условия

Активация на акаунт