През месеца на виното и любовта е 22-рата Kанадска тема

  • 16 365
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 313

Хайде де Simple Smile аз си купих днес 1%   chef

# 256
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
ОК пак не съм дописала нещо "Crème sûre е максимум 14%"  Blush

# 257
  • Мнения: 313
Който е на диета виж как забелязва  Joy

# 258
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Благодаря ви за милите думи, момичета!

# 259
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте, другарчета!

Имам да с какво да се похваля днес - получих си шофьорската книжка  Mr. Green - само дето ще си стои неизползвана де, ама за единия мерак си беше.

Поздрави на всички!   bouquet

# 260
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
получих си шофьорската книжка
Ама че си пъргавелка ... честито и безаварийно.

# 261
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честита ти канадска книжка, TarikMom ! Само преиздаване ли беше ?

# 262
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честита ти канадска книжка, TarikMom ! Само преиздаване ли беше ?
Мерси, шемет и ели! Да, само си замених американската книжка.

 newsm01  car003  travel

# 263
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета! Честит рожден ден на Снежи на патерици! Честит 3 март (пак на патерици Embarassed)! Тук ми бяха казали че има организирано тържество по случай празника, каза ми го познат който щял да играе народни танци на него, тъкмо се бях наканила да се изсипем там барабар с бебето, че дори и баткото го бях навила, ама се обадих за всеки случай на организаторката и се оказа че основно щяло да бъде дискотека. Та се отказахме. За бебо щеше да е шумно, а и като знам как ми се танцува, едва ли щеше да издържи сърце юнашко да слуша диско и да гледа бебе Mr. Green
Много е хубав килима за пълзене на MrsK. Да ви покажа и нашия:


Лека вечер на всички  bouquet

# 264
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
MrsK и heureuse, от какъв материал са  килимчетата на бебоците ? Гумени ? Цапат ли се лесно ?

# 265
  • Мнения: 21
Ех, момичета,

отдавна не сам се включвала, макар че гледам поне да чета редовно! Как лети времето, когато си с бебок - огледаш се и то денят си минал  Simple Smile

Пропуснала сам важни мартенски поводи:

Честита Баба Марта на патерица на мамички и дечица малки и големи!
Честит ни национален празник и Снежи, на патерица - най-сърдечно - Честит Рожден Ден - да си жива и здрава и все така красива и щедра душа!

Снежи, аз ще пътувам за България в края на юни и ще свирна, макар и за минимален багаж.

Heurese - много сте порастнали!! И нашият "килим" е такъв  Simple Smile, само че само от 4 парчета, каня се да взема още толкова и аз. Забърсвам го всеки ден с гъбичка, нещо като гума е.

Момичета, възхищавам се на дейността ви - градинарство, мартеници...мен ич ме няма, но надявам се и аз постепенно, вече като мама - да се разшетам по-творчески, че да се гордее Паулинка с майка си  Laughing

Връщам се към попреминалата тема за метрото и количките - да кажа и аз, че съм смаяна как в Торонто почти няма асансьори по спирките на метрото, уж такъв "световен" град, дръжки. Чак сега си давам сметка, като се чудя как да щъкам с количката. Момичета, вие возите ли се с колички по ескалаторите в метрото? Дали е опасно??

Иначе - поздрави от лагера на "неспящите" четиримесечни  Wink

Изпратихме нашата баба, сега чакаме полската - сближаваме ги с внучето.  Simple Smile

Имам въпрос към патилите - с какво третирахте обрив от слюнчене под брадичката? Предпочитам по-"природни" мазила. Аз мажа един бебeшки крем с невен на Weleda, някакви други идеи? Подсушавам, сменям лигавници, ама упорита работа, щото много скрита тази гушка нежна.

И друго питане - къде разпечатвате снимки? Хем да е по-евтино, ама и да сте доволни от качеството?? То няма много избор май, но все пак?

А аз чрез сайта ни попаднах на една обещаваща българска група на майки за естествено раждане и гледане. Радвам се, че младите хора в родината са по "еко".
Ето ако ви е интересно - www.estestveno.com/

До скоро и дано да дойде таз пролет най-после, а! Да не забравите да смените часовниците сега в неделя - нещо съвсем подраниха тази година!





# 266
  • Мнения: 319
Снимки - аз снимки вадя когато са на промоция (повече от 10-11 цента за снимка не давам, освен ако не ми е спешно). Досега не сме имали проблеми с качеството, като се изключи това, че от известно време са променили малко размера на снимките и ги режат много кофти отдолу и отгоре. Особено ако отдолу са с дата, половината дата не се вижда. Ако си ги поръчваш по интернет можеш да си ги настроиш така, че да се реже нещо, което няма да прецака снимката. Примерно ако отдолу имаш дата, а отгоре повечко небе, можеш да резнеш небето. Ако пък в небето има чайка, която искаш да запазиш, тогава режеш датата. Последния път си играх така 100 часа, ама си ги докарах както на мен ми харесват. Досега снимки съм вадила в Jean Coutu и Uniprix. Скоро една приятелка се оплака, че качеството на снимките й извадени в Uniprix е било ужасно. Ама както вече казах аз не съм имала този проблем, явно зависи в коя лаборатория ги вадят ooooh!
За обривчето под брадичката - Флоранс не е имала и затова не мога да помогна.
Tarikmom, честита ти книжка  bouquet Аз никога не съм имала книжка, преди около година и половина си минах листовките, сега остава да се науча да карам и да минавам и теорията. Само се моткам  ooooh!
Килим бебешки- ние си нямаме Rolling Eyes Ама то ако купувам трябва да постеля целия апартамент, Флоранс не може да се спре току-така на едно определено място. Тя трябва всичко да обиколи, разгледа, оближе, изгризе Sick Днес се научи да пляска с ръце, и преди да я сложа да спи й казвам да махне за чао на татко си, а тя пляска и се радва Joy

# 267
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Снимки вадя в IGA срещу 9 цента, но и аз чакам промоции че последната поръчка беше за около 600 снимки.

# 268
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
TarikMom - Честита книжка  smile3501 - няма и да се усетиш и ще дойде време и за кола - само търпение трябва
Килимите за пълзене са много хубави - ние минахме само с едно одеало но поне беше лято и за малко - Дани след това тръгна да пълзи навсякаде  thumbsup
Да ви кажа много хубави снимки вадят във Costco  и не са скъпи - засега сме много доволни и от Shoppers Drug Mart.
Pate Jaki - Ние обрива от слюнка на брадичката го махнахме със един крем от Shoppers  - нещо със  cortizone  беше но ако искаш ще проверя и ще ти кажа
айде от мене толкова - нашия татко досега чисти сняг навънка - аман вече от тоя сняг и лед и зима  smile3511 - идвай пролет!  newsm08
Лека нощ на всички!

# 269
  • Мнения: 313
И аз съм много доволна от Костко. То и с малко бебе нямаме много избор  -там докато пазарим ги правят. Правили сме и във Уолмарт но не  съм доволна.

Нашият килим е като на heureuse също, но от 4 платна засега. Мартин се обрина по едно време от гумата, а сега пък я дере с нокти и се кефи на звука та сложих едно одеяло отгоре, но той си го подмества и пак стърже:) А най обича да се изтъркаля на паркета и там да набива пети- не го ли боли не знам.

А за ИГА -  в конкретния магазин ли правят снимките или някъде централно ( т .е дали ако при вас са хубави и в нашата ИГА ще са добри) - 9 цента е супер цена за много снимки.

Нашият татко май утре сутрин ще рине сняг. Чакаме 20 см

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 07:11 от smuty

Общи условия

Активация на акаунт