Плетачките не се оставят, нови техники разучават - 16

  • 50 905
  • 332
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 172
да,слушалките. то вижда ли се на снимката? аз много се ядосвам ,защото брат ми беше фотограф,ама въобще не се е справил добре,някои моменти въобще ги няма като напр. как духаме свещичката

# 316
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Амили, да ти е жива и здрава щерката, само радост да създава и момците да задява.
На теб пожелавам да се радваш на дъщеричката си, да ти е твоята гордост.
А, аз да се похваля, че от днес имам у дома дипломиран юрист - дъщеря ми днес успешно издържа  последния дъжавен изпит. newsm44

# 317
  • Мнения: 884
Амели, много е сладка госпожичката-да ти е жива и здрава!

# 318
  • Мнения: 9 905
и деси минкова празнува днес   bouquet здраве, и километри  прежда да изплетеш успешно!

# 319
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден , Деси!

# 320
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Честит рожден ден на малката госпожичка на Амели със закъснение. Да ти е жива и здрава и много да те радва.
Честито и на Деси Минкова! Тя къде се изгуби тази жена? newsm78 Сигурно плете ли плете knit не е кат мен да се шляе по форумите.

# 321
  • Мнения: 884
Деси, да си жива и здрава! спокойни плетачески часове ти желая!

# 322
  • Мнения: 498
Деси Честит празник! Много, много здраве и щастие ти пожелавам!

# 323
  • Мнения: 3 550
Амели, ама ти май и една от бабите си оборудвала с красива ръчно плетена жилетка. Око рентген, ей!  Joy
Деси, честит рожден ден! Да си много щастлива и обичана!

Момичета, някоя от вас плела ли е с памучната прежда КАМИЛА на кюстендилската фирма Александър ЕООД. Имате ли впечатления и какви?

# 324
  • Мнения: 1 172
Амели, ама ти май и една от бабите си оборудвала с красива ръчно плетена жилетка. Око рентген, ей!  Joy

И Котето ме пита тази сутрин същото Laughing Това е майка ми,а жилетката й е купена от магазин за дрехи втора употреба,ама е разкошна и тя се притесняваше да я облича на този празник( заради произхода й),но аз я убедих и гостите бяха впечатлени от тоалета й.А аз,дето си уших цяла рокля собственоръчно и 3 нощи не спах за целта,не получих нито един комплимент Sad

Деси, ЧРД и от нас с Ивка!!!!!!

# 325
  • Мнения: 2 199
Деси, Честит празник!

  bouquet



Ven4i
  Hug Честит ти адвокат  Laughing
Пожелавам твоето щастие да споходи моите родители  Blush

Амели, бях сигурна, че роклята ти е твое производство  Sunglasses
Пожелавам ти щастието на Ven4i, но с лекар Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 3 036
Момичета тук съм и се мъча като грешник с плетенето.
Напредвам но много бавно.
Много ми е трудно, но ината е повече от мен.Скоро ще покажа поне едно нещо което съм привършила и съм много доволна - шал,но сега му правя ресните.
За всички  - черпя и майната му на диетата.

# 327
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Честит празник,Деси!


# 328
  • Мнения: 498
А, аз да се похваля, че от днес имам у дома дипломиран юрист - дъщеря ми днес успешно издържа  последния дъжавен изпит.

Венчи поздравления и от мен. Да сте живи и здрави и ти и дъщеря ти.

# 329
  • Мнения: 1 172
Ей, много празници днес в темата!!!!! Значи март месец е специален не само за мен!
Поздравления и за щерката на Венчи - пожелаваме много спечелени битки в съда! Аз също си имам у дома дипломиран юрист - мъжО,ама той вече има и 15 години практика Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт