Водна аеробика при Мария Шпицер

  • 99 015
  • 527
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте, момичета!
Имам малко един по-различен въпрос – някой от басейните, в които се провежда водна аеробика имат ли и нормални стълбички, а не само онези – “пожарникарските”? Преди не съм обръщала внимание на това, но ми се появиха проблеми с крака и се притеснявам. А допълнително раздвижване е не само желателно, но и задължително.

# 31
  • София
  • Мнения: 385
В някои басейни, от едната страна, има бетонови стълби, облицовани с плочки.Но за съжаление, не зная къде в София има такъв басейн.Пък и там да провеждат аква аеробика...Не мога да ти помогна.Съжелявам. Hug

# 32
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета!
Имам малко един по-различен въпрос – някой от басейните, в които се провежда водна аеробика имат ли и нормални стълбички, а не само онези – “пожарникарските”? Преди не съм обръщала внимание на това, но ми се появиха проблеми с крака и се притеснявам. А допълнително раздвижване е не само желателно, но и задължително.


В хотел Грийнвил е такъв басейна, там също има аква-аеробика, или аква-фитнес, както го наричат.

# 33
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Здравейте

Като ви чета и много се ентусиазирах да пробвам. Предполагам, че ще ми хареса и въпреки че нямам никакво време  поне 1 в седмицата ще мога да ходя. Имам обаче един тъп въпрос  Embarassed - откъде се купуват такива шапки за басейн?

# 34
  • Мнения: 580
Здравейте

Като ви чета и много се ентусиазирах да пробвам. Предполагам, че ще ми хареса и въпреки че нямам никакво време  поне 1 в седмицата ще мога да ходя. Имам обаче един тъп въпрос  Embarassed - откъде се купуват такива шапки за басейн?
От някой  спортен магазин . Hug

# 35
  • Мнения: 685
Точно това ми трябва! Препоръчаха ми плуване, а аз не обичам да плувам.
Имам проблеми с прешлените и предполагам ще ми се отрази добре...

# 36
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
denik много ти благодаря!   bouquet Вече съм горд притежател на шапка Speedo . Утре мисля да ида и да поразкърша кълките малко  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 3 648
Днес ходих и беше страхотно!

# 38
  • София
  • Мнения: 385
Вени, виждам, че си от София.Къде ходи на водна аеробика?Там, където ходех аз преди, е в ремонт в момента.А много ми липсва спорта.Това е може би единственият вариант, на които спортувам с желание.В останалите случаи (фитнес, гимнастика или пилатес, например) - по задължение.И бързо ми омръзва.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 648
Ходих в мед.център Света София! http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50

А, ти къде ходеше?

# 40
  • Мнения: 64
Към Sarah, аз имах същия проблем /със стълбите тип пожарникарски/. За съжаление никъде в София няма басейни с нормални стълби, само по морето съм виждала, а още по-малко пък и с аквааеробика. Аз ходя в болница Св. София от м. март и се чувствавам невероятно добре, като заслугата е на Мари Шпицер. Тя е невероятна! След като, така или инак няма басейни с нормални стълби, то поне треньорката да е от класа. А как разреших проблема със стълбите, първо да кажа че след втория месец вече нямам проблем да се качавам и слизам, но в началото беше голям срам, та разреших си проблема като слизах и си качвах по стъбичката с джапанките. По този начин не се пързалях и се чувствах много по-стабилна, а инак се издърпвам  ръцете, които поначало са ми силни. Но пробвай с джапанките, може и да успееш. важното е да не се отказваш. След втория, третия месец нещата коренно се променят. Успех!

# 41
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Днес ходих и съм много доволна! Те това е моя спорт - нито се уморих, нито се задъхах, чак като излязох от басейна усетих колко съм отмаляла. Другата седмица пак.  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 3 648
И на мен точно това ми хареса! И няма потене!
Значи днес има - в 12 ли?

# 43
  • София
  • Мнения: 385
Уф, много ми е далече, но пък събота и неделя няма задръствания.Ще видя, може да дойда и аз.

Вени, благодаря за информацията.Аз ходех в х-л "Амбасадор".Той ми е по-близо.Дано да го пуснат пак есента.

# 44
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Да - събота и неделя е от 12, а през седмицата от 9,30 и от 19,15
Миленски, и на мен ми идва далечко, но пък желанието ми е много голямо. Сега се чувствам много лека и релаксирала.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт