Любовта е винаги в нашите сърца! (Шумен-16)

  • 16 042
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 127
Лимонче честит рожден ден.Малко на патерици ,но няма как,ще ме извиниш.Много ми се иска да дойда на някоя срещичка,но с Мая не сме за такива работи smile3518 smile3518 smile3518 Weary Weary Weary

# 241
  • Мнения: 127
Лимонче честит рожден ден.Малко на патерици ,но няма как,ще ме извиниш.Много ми се иска да дойда на някоя срещичка,но с Мая не сме за такива работи smile3518 smile3518 smile3518 Weary Weary

# 242
  • Мнения: 702
Лимонче, Честит рожден ден с малко закъснение  smile3525 Бъди щастлива!!!

# 243
  • Мнения: 903
И аз да честитя със закъснение - Лимонче да си жива и здрава, обичана и все така прекрасен човек  bouquet

# 244
  • Мнения: 4 370
Кари,честит рожден ден!  с малко закъснение
Бъди жена благословена
с любов и нежност надарена
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена!

# 245
  • Smallville
  • Мнения: 994
Поздрави от Велинград!Тук е много хубаво,чист въздух,силна храна Crazy
Честит Рожден Ден,Лимонче,малко на патерици,но ще ми простиш,чак сега влизаме в интернет кафе.Да си жива и здрава и винаги толкова всеотдайна в това което правиш!!!

Кари,честит рожден ден и на теб,да си много здрава и щастлива,пожелавам ти много усмивки и слънчеви дни!!!

# 246
  • Мнения: 4 370
Дани,весело да си изкараш! Чакаме подробен разказ от почивката! Придружен със снимков материал. Wink

# 247
  • Мнения: 702
Кари, честит рожден ден!!!! smile3525 Да си жива и здрава!

Дани, хубаво да си починеш! Аз с нетърпение чакам празниците, че ще ходим и ние на почивка Crazy

Ани, в кай детски кът са правени снимките на Ивко и Ати? Големи сладури са Laughing

# 248
  • Мнения: 4 370
Ани, в кай детски кът са правени снимките на Ивко и Ати? Големи сладури са Laughing
Спайдърмен

# 249
  • Мнения: 1 128
Много Ви благодаря момичета за пожеланията. Искам да честитя рожденните дни на Лимонче и Кари с много голямо закъснение и да им пожелая много семейно щастие и много щастливи усмивки с малките принцеси.
Ние ще си идваме за Великден. Ако успеем да организираме среща за уикенда след Великден ще се включа и аз ( хем ще почерпя за рожденния ден на Дени ). Много целувки на всички  love001

# 250
  • Мнения: 903
Оле и Кари изтървах, нали не влизам всеки ден. Кари, Честито, от сърце ти желая всичко най-хубаво, да си здрава, обичана и много успяла във всичко  bouquet

# 251
  • Мнения: 67
Честит рожден ден Кари (на патерици)! Ти си много положителен човек и ти пожелавам живота винаги да ти предоставя моменти, които да поддържат този позитивизъм     bouquet

# 252
  • Мнения: 67
Момичета благодаря ви много за чудесните пожелания!
Вчера се върнах от екскурзията, която ми подариха нашите за рождения ден, беше чудесно, хем празнувах в Истанбул, хем бях екскурзовод(вече доста добре познавам местата,където са най-известните забележителности ). Въпреки, че още не е сезон беше пълно с туристи от цял свят. Този мегаполис е толкова внушителен, пожелавам на всеки да го посети, все пак не е толкова далеч от нас.
Другото, което искам да споделя е, че спечелих стипендия за магистратура в Германия (някои от вас вече го знаят, пиша за тези за които би било интересно). На есен заминавам да уча, за 2 години, от преподаване се връщам пак към студентството  Mr. Green
Тогава ще ви пиша от Германия  Wink
Но до тогава ще имаме още няколко срещи, кога е следващата?След Великден?

# 253
  • Мнения: 4 370
Леми, от мен още веднъж честито за стипендията! Пожелавам ти две успешни години в Германия!

# 254
  • Мнения: 702
Лимонче, поздравления !!! Радвам се на такива като теб, които се развиват и преследват целите и мечтите си!!! Успех!!!

И ако ти остане време качи някоя снимка от екскурзията  Wink Радвам се, че сте изкарали добре Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт