Една форумска мама си отиде...

  • 58 984
  • 596
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 323
Днес изписват и трите деца, най малкия е по добре и също си отива в къщи! Тодор е потвърдил диагнозата при свой познат лекар - дадох му координати на неврохирург от Пирогов, там вече ще видим какво следва  , ЯМР и каквото се налага...

# 406
  • Мнения: 2 331
Аз съм далече от София, но човек до човека опира.Казах вече и пак ще кажа-имате помощта и подкрепата на цялото ми семейство.И с мен Нана или Пешеходка могат да се свържат, а и ти можеш да го правиш на ЛС.
Прекланям се пред силата ти и искрено благодаря за това, че писа!Аз лично много се притеснявах да не ви нараняваме допълнително!Никога не съм изживявала подобна мъка и не знам човек от какво има нужда тогава........Виждам, че сме намерили правилния път и аз винаги ще вървя по него и ще откликвам, ако имате нужда!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 10:36 от Били хлапето

# 407
  • Мнения: 268
Отдавна искам да напиша нещо... Отварям темата, но .. сълзите ми потичат и.. оставам без думи  Cry  Cry  Cry
Гледах снимките на Жени и Тодор, на децата им - излъчват толкова много щастие и любов!
В един от коментарите към статията на дир.бг един потребител беше написал: "сякаш някой се прицели и разби един символ на щастието"....
Толкова е жестоко и несправедливо, идва ми да крещя ...

Жени, почивай в мир! Дано си на по-хубаво място  Cry

# 408
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Писмото на Юрий ме успокои, че децата имат любящи роднини. Те сега ще имат нужда от много грижи и внимание, които поне отчасти да компенсират майчината липса. Много, много ми е мъчно за тях. Горещо се моля Тодор да се възстанови напълно и да им е опора в живота.

# 409
  • Мнения: 2 331
Виждам, че четеш, Юрий!Няма да ви стане по-леко от това, но...мисля си за вас и прибирането на децата вкъщи!Бъдете силни! Praynig Praynig Praynig Заради тях! Sad

# 410
  • Мнения: 4 965
Юрий, много съжалявам за сестричката ти.
Искрено се моля Тоше да се оправи бързо. Хубаво е, че децата имат толкова любящи, загрижени и задружни роднини.
Имайте сили в този момент, колкото и жесток да е. Сега са най-важни децата!
Кураж!

# 411
  • Мнения: 3 971
 Cry Cry Cry

ПОЧИВАЙ В МИР Happy_mama

# 412
# 413
  • Мнения: 2 494
Нямам суми, почивай в мир, мило майче!!!!Защо Господи!???!!
Плача за малките слънчица, дано тати се оправи бързо и да преживеят тази загуба тежка!!!!!!!  Cry Cry

# 414
  • Мнения: 4 195
разглеждам сайта на Тошо в момента и си мисля - не е ли това още един добър вариант и занапред да помагаме - като пазаруваме от този сайт, който междодругото, е доста добър и много ми хареса.........как мислите, добра идея ли е това........

# 415
  • Мнения: X
разглеждам сайта на Тошо в момента и си мисля - не е ли това още един добър вариант и занапред да помагаме - като пазаруваме от този сайт, който междодругото, е доста добър и много ми хареса.........как мислите, добра идея ли е това........

Да, добра идея е.

# 416
  • Linz
  • Мнения: 11 619
разглеждам сайта на Тошо в момента и си мисля - не е ли това още един добър вариант и занапред да помагаме - като пазаруваме от този сайт, който междодругото, е доста добър и много ми хареса.........как мислите, добра идея ли е това........

Да, добра идея е.

Естествено!

# 417
  • Мнения: 881
Юрий,много съжалявам за прекрасната ти сестричка Cry
Трябва да имате сили,за да продължите напред заради самите вас и заради малките съкровища!Те в момента имат нужда от вашата обич и подкрепа!Надявам се Тошко бързо да се оправи,за да бъде до децата си когато те имат най-много нужда от него!Кураж и много сили на цялото ви семейство!
Жанет,почивай в мир!

# 418
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 679

Наистина е много добра идея!  Hug

# 419
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Юрий, моите съболезнования на цялото ви семейство!
Искам да напиша много неща, но думите просто не могат да се наредят в съзнанието ми, сърцето ме боли и много ми е тъжно.
Разбира се, че добрите хора не са изчезнали...и аз бях изумена миналата година, когато за пръв път видях на какво са способни мамите и техните семейства, близките и приятели им,  помогнаха на много нуждаещи се, работиха и се раздаваха......думи нямам да изразя възхищението си.
Хареса ми идеята форумките да станем клиенти на Тодор. Ние скоро ще сменяме компютъра си и ще навия съпруга си да закупим конфигурация от фирмата на Тодор, ще кажа на мои познати и приятели. Може да разчитате на мен, бих искала да помогна и на дечицата.

Общи условия

Активация на акаунт