Помощ за ПЛЕВЕНските дечица

  • 28 539
  • 604
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 872
Да беее ooooh!,ти ми беше казвала,извинявам се Grinning.Ми давам си номера,ей сега ще ти го напиша по скайпа,защото от миналата седмица съм с нов.

# 61
  • Мнения: 5 285
Момичета,говорих с директорката за количките.Каза,че ще са им полза заради бабите,защото ще извеждат децата с тях.
Напоследък е много мила,дано остане така и да можем да си помагаме взаимно и най-вече на децата.  Peace
Ани,дадох номера ти на Валя като станат готови афишите да ти се обади да отидеш да ги вземеш.

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 9 872
Джина,щом е така за количките-тази майка от Ловеч,за която казвах,тя ми писа,че имат няколко бебешки колички.Да и кажа тогава,че трябват?Само да видим с Тина да се разберем как ще ми ги докара-аз ще ги складирам в мазето-то ни е хубаво,чисто и голямо,да не си помислите нещо Laughing.Айде,Тина,довечера с теб ще говорим. Peace

# 64
  • Мнения: 1 196
OK, майчето от Ловеч ми писа. Когато те огранизират и съберат дрешките ще ми пише и ще е срещнем. Разменихме си и телефоните   Peace
Имали май 3 колички и аз има една.

# 65
  • Мнения: 5 285
Ще има да хвърчат бабите Simple Smile Може и ние да се включим някой ден като се стполи да ги повозим.Пък даже и само в двора.
Да ви питам - заместник кмета ми е комшия. Дали да не пробвам нещо да го убедя да вземат да им оправят двора на дечицата? Малко съм срамежлива,та не знам как ще стане,но може пък и да опитам. Поне ще го подпитам , ако се навие ще е супер.Поне малка част да оправят ще е добре.

# 66
  • Мнения: 169
Афишите са готови и утре ще ги взема

# 67
  • Мнения: 169
Афишите са при мен

# 68
  • Мнения: 45
Извинявам се за късното вкючване много ще се радвам да дойда с вас .Това е мейла ми -enchev_ivan@avb.bg

# 69
  • Мнения: 750
Момичета, искам и аз да се включа! От какво точно има нужда?

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета,говорих с директорката за количките.Каза,че ще са им полза заради бабите,защото ще извеждат децата с тях.
Напоследък е много мила,дано остане така и да можем да си помагаме взаимно и най-вече на децата.  Peace
Ани,дадох номера ти на Валя като станат готови афишите да ти се обади да отидеш да ги вземеш.

Мила е Twisted EvilКриси й обясни някои неща и при положение ,4е има 240 деца на главата е длъжна да е МИЛА Mr. Green

успех моми4ета Hug

# 71
  • Мнения: 872
Djina , това със заместник кмета е много добра идея .Дано сега като върви тази кампания по бтв прояви милосърдие и помогне малко.

# 72
  • Мнения: 5 285
Роси,благодарим за помоща Simple Smile Аз подозирах,че има нещо такова,но не знаех,че Криси е говорила с нея. Не може да се държи така,че и помощ да отказва. Все пак децата не са нейни,а ако бяха едва ли щеше да я откаже.
a.velcheva,добре дошла при нас  Hug В начото на темата съм описала основните нужди на дома - основно памперси,дрешки,чаршафи,играчки,такива  неща. А иначе имаме нужда и от повече хора,за да можем по-често да посещаваме децата . Освен това ако искаш може да се включиш и ти в тази акция с детските ясли и градините - можеш да говориш с директорката на няй-близкото детско заведение до вас дали ще позволи да се сложат афиши,че събираме такива дрешки. Но ще е добре ако имаш възможност и да ги вземеш след това от там. А след това може и ние да ги откараме до дома.НО аз не мога да обещая ,че ще мога да събирам дрешки от други ясли,просто защото нямам книжка и завися от мъжа ми,който рядко е свободен преди 17 ч. Не знам за другите момичета.
естелина, аз ще мога да ти пратя афиша утре ,защото сега не съм си вкъщи и тук го нямам. Ако Валя влезе може и тя да го прати. Но така или иначе няма да ти трябва преди понеделник Simple Smile
di_p,ще пробвам,макар да съм малко срамежл;ива,но ще опитам,заради каузата Simple Smile Още малко да се постопли и да мога да излизам по-често с децата.
И сега да ви попитам дали някой иска да отидем да видим дечицата? Аз имам възможност,но за вас не знам.

# 73
  • Мнения: 750
Аз съм от Троян и също нямам книжка, а мъжа ми е доста зает, така че трудно мога да идвам. Но ако кажете адрес с удоволствие ще ви изпращам нещата.

# 74
  • Мнения: 5 285
a.velcheva,аз съм голям заплес  Embarassed хем видях,че пише Троян Simple Smile
Ако искаш ще ти пратя моя адрес на лични и ако имаш възможност ще сме ти благодарни Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт