Помощ за ПЛЕВЕНските дечица

  • 28 495
  • 604
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
моли4ета,имам такъв съвет PraynigПреди да събирате каквото и да било говорете с директорката PeaceНека ви знае ,нека ви има едно на ум,нека знае какво ще им дарите ....Да нес е окаже,4е вие се трудите за децата ,а тя не иска или така й харесва просто Rolling Eyes

PeaceПрава си.Джина,ще можеш ли да се свържеш с директорката и да и обясниш за какво иде реч?

# 16
  • Мнения: 5 278
Най-после успях да вляза и аз Simple Smile
За това да се напише Директора на детското заведение няма проблем.Аз го написах така,защото не знаех дали ще има други желаещи,т.е. само за яслата в която съм питала.
За директорката на дома- няма да има против за дрешки,или поне няма да смее да откаже.Иначе за друго не е много готова да съдейства,но ще видим.Запланувала съм да се видя с нея лично,но засега нямам възможност.Може би тези дни.Ако не ще й звънна по телефона.
За описа - наистина никой няма да опише всичко дрешка по дрешка,а на чували или чанти,както там го опакковаме.
За събирането на дрешките в яслите и градините - директорката на щастливо детство каза ,че няма проблем,не ме е питала за ХЕИ или нещо друго.Пък и евентуално ще дадем някакъв срок.Няма да ги събират цял месец.Който иска да даде нещо,че го направи за една седмица примерно.А пък ако има след това желаещи ще оставим номер.
За транспорта и аз не съм го измислила още,но или ще викам нашите,ще питам и Дивиана,а и Валенцето ако мъжа й е свободен ще помогне,сигурна съм.Ще питам и slaced, и те ни помагаха веднъж с транспорта.
За отпечатването - Валя,ако можеш ти на принтера мисля,че засега ще е достатъчно,освен ако не се съгласят повече детски заведения.
Засега това е от мен.После пак ще се включа.

# 17
  • Мнения: 1 196
И аз мога да помогна с отпечатването и транспорта. Имам доста натоварена програма до 15-20 Февруари, след  което мога да се включа по активно.  Peace

# 18
  • Мнения: 5 278
Тина,благодаря  Hug Ще те имаме предвид  Grinning
Забравих да кажа за чаршафите - аз съм ЗА,разбира се.Но няма да имам възможност да дойда да ги видя,ако иска Валя или някой друг.Пък и щом си ги харесала Валенце,значи са добри.Остава другите да се съгласят да ги купим. Аз бях обещала да отида да проверя за цената на пижамките в търговията зад Стоматологията,но просто нямах свободно време Sad
И още нещо,мисля  ,когато съберем нещо, да го занесем на онази лекарка,която беше последния път или пък на една,която се оказа,че работи там и е сестра на моя приятелка и да ги помолим те да ги разпределят и да издадат протокола.На тях им имам малко повече доверие. За директорката не искам да казвам нищо,освен ,че съм останала с убеждението,че не иска много много някой да й се бърка,но това си е мое мнение.
Със Сиси обсъждахме една идея - да снимаме помещенията ,където спят децата и тя да потърси средства от Германия ,но за това вече ще трябва изричното съгласие на директорката,а не знам дали ще го получим . Ще я питам и това.

# 19
искам и аз да се вклю4а и да помогна с каквото мога.засега  ще следя теми4ката,имам дрешки които мога да дам.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
Както споделих вече с Джина,днес говорих с домакинката в нашата градина.И се очертава един проблем със събирането на дрешки в градината.Домакинката ми обясни,че може да имат проблем с ХЕИ,ако събират нещата в самата градина.И са прави според мен.Обещаха ми ,че ще търсят решение,а и честно казано като че ли са доста навити да ни съдействат.Но все пак и те се пазят от проблеми,нормално е.Обаче Джина ми даде идея-може да упоменем само един ден и час,в който родителите да донесат дрешки,а аз ще стоя там и ще ги събера.Така няма да има проблем.Другаа седмица ще говоря с домакинката.Но ,Джина,май наистина е добре първо да уведомим директорката на дома,да не стане така да съберем дрешките и тя да не ги иска нещо или пък да не може да ни издаде протокол за дарението.

# 22
  • Мнения: 801
И аз ще отида тези дни да говоря с директорката на яслата, в която ще ходи Радост - "Латинка". Ще я помоля да съдейства и ще залепя на таблото, ако ми разреши, текста за молбата към родителите. Освен това си мисля, дали да не помолим на пунктовете за детската кухня също да разлепим такива афиши.

# 23
  • Мнения: 5 278
Валенце,в понеделник ще се обадя на директорката,защото явно няма да мога да отида лично.Сестра ми е болна,та и нашите не могат да идват при децата,съответно пък аз не мога да мърдам никъде .
Петя,тази идея е много добра,само че пак остава въпроса със събирането на нещата. А и те повечето пунктове са в ясли и градини,доколкото знам. Май само за този в поликлиниката се сещам. И поликлиниките са добро място,но трябва да има кой да ги събира, а засега май няма много възможности.Аз мога да поема грижа за тези около нас,но за други нямам възможност Sad Поне засега. Трябва да поставяме обяви само там,където има кой да събира нещата.

# 24
  • Мнения: 169
Имам желание да помогна с каквото мога. Имам и доста свободно време.

# 25
  • Мнения: 4 390
Джина, ще закарам нещата до Дома, няма проблем. Peace

# 26
  • Мнения: 5 278
Ани,като за начало можеш да питаш в градината на Ниагара дали ще се съгласят да разлепим афишите,че събираме дрешки Simple Smile
Дивиана,сигурна бях Simple Smile Дано успеем обаче да убедим майките да донесат дрешки

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Джина,ще чакам да се обадиш по тел на директорката,смятам,че за това специално е достатъчен телефонен разговор.

# 28
  • Мнения: 801
Ами да, на пункта на Катя Попова ходим аз и Грета...не съм питала Грета, но предполагам няма д аима против да събираме нещата.....може за контакти на фишовете за този пункт да оставим нашите номера....а и се познаваме с повечето майки, може да помогне и устната реклама ......

# 29
  • Мнения: 5 278
Валенце,още в понеделник Peace
Петя, ако имате възможност да съберете от там багаж ще е супер.Още повече като ви познават по-лесно ще ви се доверят.

Общи условия

Активация на акаунт