Деви, лъвчета и раци са АВГУСТовските хлапаци

  • 7 123
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 302
блазя ви.... и да ви са честити и със здраве...  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 117
 Баба и твърди че вчера не ги е имало, днес баща и се върна от командировка и вика Александро детето има зъби и верно има, аз единствено бях забелязала че като се хили си показва венците, а преди не беше така. Дай боже всички така да избият.

Бейби ние му викаме сукляш и на времето ме наказваха в градината, че не го ядях.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 735
Бейби,радвам се че ти е харесал сайта  Hugна мен ми е любим Heart Eyes
Саше,да са ви честити и все така лесно да избиват Praynig Hug  
Утре нещо беличко трябва да вземем bowuu  
Боянче,няма да ни изгонят бре Mr. Green
ААааааа Илиииии......... за срещичката ли викаааааш Mr. GreenАз съм за с 2 ръце Peaceвечерно парти  Mr. Greenказвай когааааааааааааааа Crazy Party

# 33
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ама Божидара има два зъба, а заблеяната и майка не ги е видяла, Наздраве.

Ха така, само мога да си пожелая Рошлата и тя така леко да ги вади  Peace Ако прилича на Йоан - така ще е , пу-пу  Praynig С него зъбни проблеми нямах  Mr. Green

Радостче, Нелинчето, включени сте  Peace
Каке, само прегръдка ли  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 302
леле как няма да усетиш... аз през 10 мин му гледам на моя в устата ...да знаеш как ги чакам тия зъби... и няма плач и няма температура ...Браво все така да ви върви и на всички други де... Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 380
mentina,  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 5 735
Оффф,...... ние сме на път ма ще се озорим ooooh!Хем не спим,хем мрънкаме  Tired ooooh!
Педи вчера каза много скоро ще са пробили,а дано! Praynig Praynig Praynig
Мъжка му работа,лигльовци Mr. Green
Айде след малко почваме и с танците

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 21:24 от Димяни

# 37
  • Мнения: 514
ЧЕСТИТИ ЗЪБЧЕТА НА БОЖИДАРА ДА СА Й БЕЛИ И ЗДРАВИ !ДАНО ВСЕ ТАКА ДА ИЗЛИЗАТ![

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 21:24 от navedi1

# 38
  • Мнения: 243
Саше, ама Бобето не даваше ли признаци за никнене на зъби  newsm78 а пък за млякото с ориз го обожавам - мен в детската градина ме наказваха 'щото не си изяждах кисела  Sick

Мъжка му работа,лигльовци Mr. Green
Има нещо такова  Peace
А за срещичката - нека да отмине скапания грип, чеееее...  ooooh!
Аз онзи ден като бях излязла сама без Яни и минах през подлеза към метрото, ама асансьор за количката - нъцки. Как ще се довлека до Люлин  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 21:27 от baby_illy

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ребека, да са й честити зъбките и все така леко да излизат. Hug
Жоре, то верно - току виж ни баннали цялата тема заради непристойно поведение. Че и лош пример пред подрастващите. Така  де, те децата на 5-6 месеца още, ама я какви мами имат за светъл пример пред себе си. Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 5 735
Охх.... и аз обичам много мляко с ориз и отгоре канелка Mr. Green
Бейби,когато кажеш за срещата аз съм на линия когато решиш bowuu
А за срещата с бебоците... може да се надигна аз  Peaceако и Сашето и Ади искат също за мен не е проблем Hug

# 41
  • Мнения: 1 900
Хайде честито на адашката  tooth

# 42
  • Мнения: 525
Тони, какви са тез кръшни танци Mr. Green
Да не ме пропуснете за нощните похождения.. Wink

Бейби, има 2 варианта. Заставаш пред подлеза и все накой ще се наведе да вдигне количката. Втора опция - минавам, взимам те и отиваме да ни черпят.. Laughing

Измих си косата и ми дойде настроение. Sunglasses

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 5 735
 Mr. Greenкръшна съм си дааа.....,ела ме виж Mr. Green на масата,на стола охаа.... Mr. Green

Мисля обаче да папам сега и после ако не съм се пръснала ще се появя Mr. Green ако неее.... по горното Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт