Плетачки в нета сърфират, идеи за плетки събират - 15

  • 60 856
  • 303
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
asyalein, сега видях снимката в по-голям размер. Много държа да я имам  Flutter Ще може ли? Само, ще се местя следващия месец и ще ти пратя адреса в новото жилище.

Фифи, за това говоря. Има и квадратни.

=^._.^=, свалиха клипа от сайта. Да ти се похваля в Красно село е оторизирания сервиз на Toshiba и днес си взех компютъра. Сега ще мога д асе разровя по-надълбоко за видео-уроци за вилка. Минах и разгледах вашето магазинче за прежди. След март ще зареждат по-тънки и летни.

# 31
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
   Asyalein, понеже си ми "сънародничка" Simple Smile , искам да те питам откъде си купуваш прежди, ако е онлайн.
Аз засега само веднъж съм взимала от DROPS (линкът с филцването е оттам) и съм много доволна, но може
и да знаеш нещо друго изпитано добро. Благодаря! п.п. Моят мъж си филцова шапката-подарък за Коледа,
шях да го убия като я видях в пералнята с памучните дрехи, с размери дето и на детето са малки, обаче
ефектът е супер - преждата беше Eskimo.

ами до сега си купувах мохера от Карстадт и от едно селско магазинче за прежда.
филцова прежда не съм купувала.
имам един каталог в нас, където видях чантите, ама там е скъпо.
ще погледна тук и там, но видях, че в линка дето ми даде има и цени на преждата и са ги намалили на 2Е за 50гр., но е 70м.
в моят каталог 50гр. е 50м. и е около 3 Е, но се плете на куки 8. Thinking

ако откриеш нещо, дай и на мен link.
сега сам на работа и не мога да се ровя.... Whistling

# 32
  • в баира
  • Мнения: 861
Открих видео уроци  - http://www.youtube.com/watch?v=pclJ7gUvEAY. Отстрани са другите клипове.

# 33
  • Мнения: 1 608
=^._.^=, свалиха клипа от сайта. Да ти се похваля в Красно село е оторизирания сервиз на Toshiba и днес си взех компютъра. Сега ще мога д асе разровя по-надълбоко за видео-уроци за вилка. Минах и разгледах вашето магазинче за прежди. След март ще зареждат по-тънки и летни.
Ами това е в блока до нас. Жалко, че не се видяхме. Sad
Фуфун,   bouquet

Май всички се запалихме с тези вилки. Joy

# 34
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
евентуално ще поръчам и ще пратя вилки на Плетящата и на Мимито до Бг.
ако някои още иска да ми пише, за да ги пратя всички с една пратка и да се намалят транспортните разходи. Sunglasses

като ще ви зарибявам да е както трябва де... Party

# 35
  • Мнения: 9 904
ми аз не разбирам бъкел немски. Има ли такива неща, в които се прибират куките?

# 36
  • Мнения: 498
тук има нови списания.

Много са ви готини новите неща. Да не изброявам поименно, че да не изпусна, но всичко показано ми хареса.

А сега пък и вилка  newsm78 .

# 37
  • в баира
  • Мнения: 861
Май всички се запалихме с тези вилки. Joy
Аз специално, да, особено като разгледах клиповете. Само не мога да видя в нета изплетени изделия. Какво точно може да се плете на тези вилки, без значение кръгли или четвъртити?

# 38
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Май всички се запалихме с тези вилки. Joy
Аз специално, да, особено като разгледах клиповете. Само не мога да видя в нета изплетени изделия. Какво точно може да се плете на тези вилки, без значение кръгли или четвъртити?

в последната тема дадах link от руски форум с модели.
150 стр....

там има и обяснения как се правят деколтета или триъгълни кърпи, тип шал.

ако някой е добър с руския да ги преведе, че моя не е толкова добър.

# 39
  • Мнения: 3 810
хехе, значи не само аз съм шаранче... Laughing

Ще се пробвам да пригодя нещо- като пироните на Аси...

# 40
  • Мнения: 1 172
Май всички се запалихме с тези вилки. Joy

Аз не. Изглежда ми ужасно мъчително да боравя с тая тел,освен това не ме вдъхновяват нещата,които може да си направиш на вилка.
Но на всички запалени пожелавам нестихващ ентусиазъм и добри постижения в тази сфера на плетачеството!

# 41
  • Мнения: 1 608
asyalein, и аз съм кандидат.

# 42
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Май всички се запалихме с тези вилки. Joy

Аз не. Изглежда ми ужасно мъчително да боравя с тая тел,освен това не ме вдъхновяват нещата,които може да си направиш на вилка.
Но на всички запалени пожелавам нестихващ ентусиазъм и добри постижения в тази сфера на плетачеството!
И аз така Peace.Като бях малка имах детски стан,който страшно прилича на жълтата вилка от клипчетата.Плетях си шал там,ставаше лесно и приличаше на ластик като на 2 куки,само че по-хлабав.

# 43
  • Мнения: 191
Много сте бързи и в плетенето, и в писането  Hug

Нюня, страхотен пуловер си започнала и в мой любим цвят... Изкушаваш ме да опитам и аз, въпреки че на мен плетенето на две куки ми е доста трудно.

Ето този модел за малчо за пролетта съм си заплюла
http://picasaweb.google.com/lilybgrakodelie/DosAgujasSabrinaBebe … 56557399200851890
Това ми е "дипломната работа"  за плетене на две куки

Харесва ми ефирността на изделията, които са изплетени на вилка. А предполагам и изработката е предизвикателство. Аз на този етап само ще се радвам на вашите красотички и ще си запазя връзки за по-свободно бъдеще време.

Snejana G, а-ха да изляза от безкрайните дебри на Пикасата и ти ми даде повод да повися още.  Whistling Благодарности за линка.  bouquet

# 44
  • Мнения: 157
Някой може ли да ме светне как става това?




Общи условия

Активация на акаунт