Спалнята???

  • 36 378
  • 191
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 16

оох много ми хареса, а на каква цена е ако не е тайна ?

# 151
  • Мнения: 1 305
Привет и от мен! Предстои ни довършване на апартамент ново строителство и е ясно, че всичко изцяло ще падне на моите рамене. Така че ще разчитам на вашите идеи. Имам едно питане като за начало. Как ви се струва за спалня ламиниран паркет с нестандартен цвят, в смисъл не като дърво, а някакъв нюанс на синьото? Това ще бъде стаята за гости, евентуално в последствие - детска стая. И в такъв случай какъв цвят да бъдат мебелите, стените, пердетата, завивките... Стаята е 14.5 кв.м., правоъгълна, светла, с източно изложение. Моля, дайте мнение.

Правилно ли разбирам, че още нямате дете. Защото ако е така, е добре да направиш спалнята с неутрални цветове, за да е подходяща и за момче и за момиче. Освен, разбира се, ако не ти се прави ремонт след някоя и друга годинка.  Whistling

# 152
  • Мнения: 7 430

оох много ми хареса, а на каква цена е ако не е тайна ?

...и на мен ми се нрави, нО....каквато съм спъната в краката, май ще си остана само с харесването Laughing

Риа, да...точно това много ми харесва...да си легна с любимия, с чаша винце в ръка и да чувам птичките....
Ех, мечти... Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 15:36 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Zazolinka, не се ангажирай с цвят на пода, ще трябва да се съобразяваш с него постоянно. Close
Ако няма да сменяш през няколко години ламината, де. Laughing Dame те е посъветвала добре, избери си някакъв по-стандартен вид дърво за под и няма да се затрудняваш при избора на другите цветове.

Дидка , да не забравиш платото с подбрани сиренца. Laughing

# 154
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, благодаря за съветите. Днес говорих и с един специалист по вътрешен дизайн и той ми каза същото, че такъв под е много ангажиращ. Така че все пак накрая ще бъде някакъв вариант на дърво.
А иначе аз не робувам на "Розово за момиченце, синьо за момченце".

# 155
  • Мнения: 183
Здравейте,
не знам дали това е правилната тема за моето питане,затова моля да ме извините ако не съм уцелила мястото.
Преди година закупих апартамент още на зелено.На скица ми изглеждаше много добро/поне тогава/.Вече е на груб строеж и нещата не изглеждат толкова розови. Оказа се,че стаите /поне спалнята/ са много тесни.Моля ви, помогнете ми с идеи как да направя разпределението,защото така както строителят го е начертал няма да стане.В спалнята не виждам как ще сложа гардероб и легло.Всичко е супер тясно.
Видях, че тука има доста хора които се занимават с интериорен дизайн и се надявам да ударят едно рамо.
Благодаря предварително.

# 156
  • София
  • Мнения: 958
Някакви идеи за разпръснати дрехи из стаята.......  Whistling

Дрехите, с които сте в къщи, носени дънки, но не за пране..........Мъжът ми сега ги окачва по дъската за гладене, по табуретка.......но в новата спалня се очертава да няма много място........

# 157
  • Мнения: 1 305
Leaaa, на скицата не се вижда спалнята. Сканирай я пак.

# 158
  • MJF
  • Мнения: 8 606
най -вдясно на чертежа е спалня ,но наистина е мъничка -12 квадрата Thinking

# 159
  • MJF
  • Мнения: 8 606
най -вдясно на чертежа е спалня ,но наистина е мъничка -12 квадрата Thinking ширина 2,70 на дължина 4,30 не е невъзможно да има гардероб.вярно че има чупка в десен горен ъгъл от вдаването на терасата но дори и така ще има място за гардероб.зависи какви размери за спане искате и за гардероб

# 160
  • Мнения: 183
Здравейте момичета,
благодаря за активността.Спалнята ще е стандарта 160x200, мисля че бяха/поправете ме ако греша/.На мен ще ми е за първи път да обзавеждам къща и идея си нямам как ще е.Затова всяка идея е добре дошла.
Благодаря предварително.

# 161
  • MJF
  • Мнения: 8 606
един съвет.стандарт няма има варианти колкото душа му иска на човек.мен лично на първо четене ще ми е занимавка къде да сложа гардероб/ниша за да си събера и да не виждам багажа.и нещо на първо четене като въпрос е терасата на дневната ,която стърчи и пред общите части нали  е безопасна за влизане от нежелани субекти пред общото стълбище.

# 162
  • Мнения: 183
Няма начин някой да влезне от там Simple Smile А иначе нишата за гардероба като е нарисувана е ок.Ама в действителност няма да се получи нормален четирикрилен гардероб в който да побера всичко което искам а за допълнителни шкафове и тоалетка просто няма място.

# 163
  • София
  • Мнения: 958
Сега загрях, че темата е конкретно за съвет за конкретна спалня.............Sorry!!! Много!

От жегата ще е... Whistling

# 164
  • MJF
  • Мнения: 8 606
наистина 1,80 е късичко но пък това е предизвикателство пред фантазията ти.малко кофти ,че антрето няма"фабрична"чупка за да се използва и там някоя нишичка.ще компенсираш с ширината на гардероба-дълбоки чекмеджета и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт