Спалнята???

  • 36 358
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 034
при такава светла и просторна стая с източна светлина, аз смело бих си сложила тъмен под и топли светли нюанси на стените - но много бледи, независимо дали ще е праскова, или оранж, или мляко с кафе, или стар лен, но топло  Peace само че ще си личи доста праха по пода, ако това не е притеснение за теб, значи няма проблем  Peace текстила в светли тонове- чаршафи, покривки за легло, пердета и т.н.

# 136
  • Мнения: 22
Стените си мислех да са пепел от рози, а в коридора да са мляко с кафе. Simple Smile
За праха по пода не се бях сещала, но ще го преживея все някак. Laughing

# 137
  • Мнения: 3 034
ами значи си готова  Grinning аз бих си избрала хубав текстил във ванилен оттенък и съвсем ще светне  Peace

# 138
  • Мнения: 22
Точно нещо подобно ми се върти из главата  Sunglasses

# 139
  • Мнения: 7 430
...завиждам на всички Ви с големи спални Crossing Arms

Нашата е страшно малка...и като негодувам, моя МирО все вика: "Свърши ни времето вече да се гониМ...нали се хванахме" Tired
9кв е... ooooh!
Както и да го мисля освен леглото и едно малко гардеробче, нищо не би се побрало Confused ...мисля, че бях поствала снимки... Thinking

Риа, от покАзаните, мноого ми хареса 70-ти номер Heart Eyes

Владислав - прекрасна новина Wink

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Дидка, аз съм слагала нови снимки и не съм ги подредила още.  Rolling Eyes  Това ли е:



# 141
  • BG
  • Мнения: 793
И аз съм в голяма чуденка  за цветовете в спалнята - втора година сме в апартамента, за трети път ще я променяме  Joy  Първоначалната идея беше с по- наситени цветове, но стаичката е малка и няма достатъчно светлина. Та ще видим какво ще измислим, опс... измисля имах предвид. Костваше ми много време и нерви, но мъжо вече ми има доверие  Peace
Само се чудя- празна рамка ли да сложа на стената, или да вметна и едно огледало за разкош  newsm78

# 142
  • Мнения: 196
И на нас ни предстои ремонт на спалната за гардероб че ще има е сигурно раклата ще е под нея да не заема място  newsm78за скрин се чудя мн. ги харесвам а и доста неща се побират но пък ще заема и място а що до огледало не искам над него(скрина)ще си монтираме телевизора -плазма

# 143
Здравейте! И аз се интересувам непрофесионално от интериор и вътрешно обзавеждане / малко са тези от нас, които могат да си позволят да плащат за професионални съвети / та....винаги съм знаела, че светлите стаи изглеждат по-просторни, а тъмните - малки и подтискащи. Но напоследък от редица материали, които изчетох и изгледах, стигнах до извода, че е точно обратното.  Embarassed Светлите мебели и стени /както и всички топли цветове/ изглеждат по-обемни, визуално се "приближават" към нас и така правят пространството много по-малко. При тъмните мебели е обратното - визуално заемат по-малко място и така правят помещението по-просторно. Тъмните стени се "отдръпват" от нас, както и студените цветове - пак се създава повече пространство. Разбира се, не е нужно всички стени да са тъмни, достатъчно е само едната или част от стената, така се прави оптическа корекция там където искаме да е малко по-широко. Въпроса е тъмния цвят да е в същата гама, в която е боядисана стаята / в единия от основните цветове/, но просто по-тъмно. Относно стилното излъчване на помещенията - и аз съм на мнение, че тъмното дърво придава изисканост, но ако всичко останало в интериора не е съобарзено и "изчистено", едни тълни мебели по-скоро ще изглеждат "тежки и пресилени". Друг важен момент е, да няма повече от два цвята в една стая - така допълнително се създава "изчистване" на пространството.
    Ако сте гледали предаването "Великолепната петорка" по Foxlife, там също ще видите, че навсякъде където правят ремонт на малки стаи ги правят в по-тъмни гами.... в един, до два цвята. Е разбира се, който си има голямо и просторно жилище може да си го прави в какъвто цвят се сети - то винаги ще му е просторно  Rolling Eyes аз не съм от тези щастливки, но здраве да е   Simple Smile Успех на всички!!!  Simple Smile

# 144
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ни е се спряхме на тази:
  http://www.labirint.bg//images/stories/Promo/roy-romans.jpg

# 145
  • София
  • Мнения: 6 119
Много е готина! Peace И аз гледах спални от този тип, но се притеснявах, че ще си удряме краката в тези издадените отстрани Blush

# 146
  • Мнения: 339
Много са красиви този тип спални. Ние имахме такава, но постоянно си ходех насинена в краката...Сега си поръчахме без никакви ъгли Simple Smile Естествено аз може би съм по-податлива към синини и удряния  Rolling Eyes

# 147
  • София
  • Мнения: 6 119
Ха, значи е имало нещо вярно в моите подозрения за синините по краката! Simple Smile pavletutka, дано ти не си от "удрящия се във всичко" тип! Peace

# 148
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет и от мен! Предстои ни довършване на апартамент ново строителство и е ясно, че всичко изцяло ще падне на моите рамене. Така че ще разчитам на вашите идеи. Имам едно питане като за начало. Как ви се струва за спалня ламиниран паркет с нестандартен цвят, в смисъл не като дърво, а някакъв нюанс на синьото? Това ще бъде стаята за гости, евентуално в последствие - детска стая. И в такъв случай какъв цвят да бъдат мебелите, стените, пердетата, завивките... Стаята е 14.5 кв.м., правоъгълна, светла, с източно изложение. Моля, дайте мнение.

# 149
  • Мнения: 2 962
Къде ще си прибираш завивките на тази спалня?

Общи условия

Активация на акаунт