Спалнята???

  • 36 363
  • 191
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Честито на Владислав, броят се всички чертички, и клонящите към невидими Laughing.
Скоро може да даваме акъли за детската стая Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 2 379
Владислав, на снимката ярко си личи, че сте се справили успешно с декорацията на теста в лилаво. Никак не е бледо даже. Wink
Честито ... и ... да, мисля, че е време да се вклЮчите в темата за детските стаи. Joy

# 122
  • Мнения: 25
Камамбер,chiges, aunt Ogg, Cherry*,jj okocha, Никол, jul, sciura piccolina
благодаря ви за добрата вест : ))

 Абе на вас случвало ли ви се е да сте малко суеверни в такъв момент или само аз се побърквам? А.. и това дето повечето татковци не се радват в първия момент НЕ Е ВЯРНО - просто не знаят как да реагират..
И искам да се извиня на Камамбер за офтопика по темата.. много мнения несвързани със спалнята предизвиках...

: ) И пак ви благодаря!

# 123
  • Мнения: 2 891
Защо се извиняваш, повечето бебета се правят в спалнята   Whistling

# 124
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Камамбер,chiges, aunt Ogg, Cherry*,jj okocha, Никол, jul, sciura piccolina
благодаря ви за добрата вест : ))

 Абе на вас случвало ли ви се е да сте малко суеверни в такъв момент или само аз се побърквам? А.. и това дето повечето татковци не се радват в първия момент НЕ Е ВЯРНО - просто не знаят как да реагират..
И искам да се извиня на Камамбер за офтопика по темата.. много мнения несвързани със спалнята предизвиках...

: ) И пак ви благодаря!
Споко, не се извинявай, нека се чуват все такива хубави вести. Стискаме палци всичко да е наред и лека бременност на половинката   bouquet

# 125
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Защо се извиняваш, повечето бебета се правят в спалнята   Whistling
От фън шуй ще да е било  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 305
Искам и аз две чертичкиииии.  Cry ....Ама това е за друг подфорум.
Честито на печелившите!  Mr. Green

По темата. Помагайте с идеи! Ето това ми е спалнята.



Това с пунктира е скосяване, започващо на 1.15см от пода. Та моята голяма дилема е следната. От една страна искаме триъгълника вляво да го затворим като дрешник, за да събираме мноого багаж вътре. От друга страна стаята има интересна форма и като направим дрешника ще си стане правоъгълна.  Confused Под скосяването ще има TV, леглото ще е на дългата стена вдясно. Освен това искам да набутам скрин, огледало на стойка /много ме кефят/, стол, естествено нощни шкафчета, чудя се за тоалетка.... Вие какво мислите? 

# 127
  • Мнения: 343
Владислав, на снимката ярко си личи, че сте се справили успешно с декорацията на теста в лилаво. Никак не е бледо даже. Wink
Честито ... и ... да, мисля, че е време да се вклЮчите в темата за детските стаи. Joy

Честито и от мен на Владислав. Преди време и аз бях изпаднала пред същата дилема - брои ли се бледата лилава чертичка или не.Отговорът е пред мен вече пета година.  baby_neutral
Между другото и аз съм на мнение, че трябва да се включиш в темата за детските стаи. Фенка съм ти, но жалко...... от София си.

# 128
  • Мнения: 1 165
Здравейте на всички и поздравления за Владислав.Искам да Ви попитам за цветовете в спалнята понеже сме в голяма чуденка.Единият вариант е стените и пердето да са м/у бледо розово и лилаво не знам точно как се води цвета, мебелите венге и не знаем пода какъв да е, а другият вариант е пода да е тъмен, но не знаем мебелите какви да са?А също и дали ще стане много тъмно ако и мебелите, и пода са тъмни?Стаята е около 13-14 кв., като е по-дълга отколкото широка.На едната страна мислим да сложим легло 150/200, че няма място за по-голямо и 2 нощни шкафчета, а на другата стена са гардеробът и скрин като заемат цялата стена.Не знам как мога да пусна чертеж на стаята, за да ме разберете по-добре.Стана доста дълго.Съжалявам и благодаря на всички отговорили

# 129
  • София
  • Мнения: 285
Копирам си питането от другата тема, сходните имена ме объркаха Rolling Eyes...

Здравейте, имам нужда от съвет за това в какви цветове да обзаведа много тъмна спалня. Стаята е 420/330 см., има малък прозорец в единия ъгъл - 95/150, но почти не влиза светлина, защото се пада в нещо като ниша във вътрешния ъгъл на сградата, която е Г-образна. Та се чудя по какъв начин да избера цветовете - стени, мебели, а също и осветлението, така че стаята да не е толкова подтискащо мрачна.

# 130
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Копирам си питането от другата тема, сходните имена ме объркаха Rolling Eyes...

Здравейте, имам нужда от съвет за това в какви цветове да обзаведа много тъмна спалня. Стаята е 420/330 см., има малък прозорец в единия ъгъл - 95/150, но почти не влиза светлина, защото се пада в нещо като ниша във вътрешния ъгъл на сградата, която е Г-образна. Та се чудя по какъв начин да избера цветовете - стени, мебели, а също и осветлението, така че стаята да не е толкова подтискащо мрачна.
Стените светли но в топлата гама(беж, праскова), пода по избор, мебелите светли, пердета и аксесоари млечни цветове.

# 131
  • Мнения: 2 379
Копирам си питането от другата тема, сходните имена ме объркаха Rolling Eyes...

Здравейте, имам нужда от съвет за това в какви цветове да обзаведа много тъмна спалня. Стаята е 420/330 см., има малък прозорец в единия ъгъл - 95/150, но почти не влиза светлина, защото се пада в нещо като ниша във вътрешния ъгъл на сградата, която е Г-образна. Та се чудя по какъв начин да избера цветовете - стени, мебели, а също и осветлението, така че стаята да не е толкова подтискащо мрачна.
Стените светли но в топлата гама(беж, праскова) ...
По принцип студените цветове дават повече пространство и светлина, отколкото топлите. Peace

# 132
  • Мнения: 1 165
Здравейте на всички и поздравления за Владислав.Искам да Ви попитам за цветовете в спалнята понеже сме в голяма чуденка.Единият вариант е стените и пердето да са м/у бледо розово и лилаво не знам точно как се води цвета, мебелите венге и не знаем пода какъв да е, а другият вариант е пода да е тъмен, но не знаем мебелите какви да са?А също и дали ще стане много тъмно ако и мебелите, и пода са тъмни?Стаята е около 13-14 кв., като е по-дълга отколкото широка.На едната страна мислим да сложим легло 150/200, че няма място за по-голямо и 2 нощни шкафчета, а на другата стена са гардеробът и скрин като заемат цялата стена.Не знам как мога да пусна чертеж на стаята, за да ме разберете по-добре.Стана доста дълго.Съжалявам и благодаря на всички отговорили
Аз пак моля някой за съвет.Да добавя само , че на едната дълга страна има прозорец и врата към терасата с обща дължина 2,50

# 133
  • Мнения: 3 034
tincheto , три пъти изчетох това, което си написала и изобщо не мога да си го представя, все пак и в Уърд можеш да нарисуваш нещо  Peace така с "едната стена", "на другата стена" е много трудно да се добие представа. също е добре да кажеш с какво изложение е тази стая, това определя каква светлина ще влиза и кога  Peace

иначе е вярно, че студените цветове дават принципно по-силно усещане за простор, но те също могат да се "стоплят" и нюанса, който ще се получи да е по-нежен  Peace

# 134
  • Мнения: 22
Здравейте!
Много полезна темичка. Благодаря на авторката.   bouquet
И аз като tincheto имам подобно чудене. Много харесвам венгето. Искам леглото да е такъв цвят, гардероба реших, че ще е със светли врати, благодаря за което на Владислав, но дилемата ми е за пода - светъл или тъмен цвят. Много бих искала да е тъмно, но се страхувам да не стане много мрачно.
Иначе стаята е слънчева, просторна, с източно изложение и голям френски прозорец.
Моля, помагайте с идейки.

Общи условия

Активация на акаунт