Спалнята???

  • 36 373
  • 191
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 25
Ще използвам темата  Blush търся съвет ...
За малка, ама наистина малка спалня (2.20 х 3.60), тъмни или светли мебели са по-подходящи  Tired
Имаме светли, но комплектът е прекалено голям, включва спалня, скрин, гардероб и 2 нощни шкафчета, абсурд да се поберат, затова обмислям вътре да има само легло и скрин, подобни на тези, но се чудя тъмни или светли  Tired




Ами ако са само легло и скрин не е лошо да са тъмни - тъмните цветове намаляват визуално обема. Важно е обаче в малко помещение да не вкарваш голям тъмен гардероб, защото рязко ти намалява площта, която отразява светлината и помещението става значително по-тъмно.

# 106
  • Мнения: 734
На мен много ми харесват гардеробите с плъзгащи врати, но уви, няма как да го разположим....На нашата спалня едната й стена цялата е прозорец+ врата и е много светла, но въпреки това смятаме малко по-светли мебели да купим, най-тъмно може би зебрано...

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ще използвам темата  Blush търся съвет ...
За малка, ама наистина малка спалня (2.20 х 3.60), тъмни или светли мебели са по-подходящи  Tired


Ами ако са само легло и скрин не е лошо да са тъмни - тъмните цветове намаляват визуално обема. Важно е обаче в малко помещение да не вкарваш голям тъмен гардероб, защото рязко ти намалява площта, която отразява светлината и помещението става значително по-тъмно.


Никол, съгласна съм, че ако само леглото е в по-тъмен цвят, визуално ще се "намали" размера му, ама много ти е малка спалнята и в този случай най-добре светли мебели.  smile3521

# 108
  • Мнения: 46 535
Камамбер, Владислав Василев, благодаря  Hug стаята е много светла и топла, въпреки, че е североизточна, просто добра изолация, ТЕЦ и голям прозорец на дългата страна  Grinning подът е естествен паркет (светъл дъб), стените мисля да са бели, а щорите вертикални оранжеви  newsm78 нямам търпение вече, а ще стане най-рано след месец  ooooh!

Никол, съгласна съм, че ако само леглото е в по-тъмен цвят, визуално ще се "намали" размера му, ама много ти е малка спалнята и в този случай най-добре светли мебели.  smile3521


Хм, сегашните са светли и направо се сливат със стените, затова си мисля, че е по-добре тъмни  Thinking

# 109
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ами, Никол, мила, какво се чудиш, то е ясно тъмни мебели тогава  Mr. Green И аз съм им голям фен, стоят ми стилно и изискано.

# 110
  • Мнения: 46 535
Ами, Никол, мила, какво се чудиш, то е ясно тъмни мебели тогава  Mr. Green И аз съм им голям фен, стоят ми стилно и изискано.

Ооо, аз хич не се чудя, мъжът ми се мота, хич не му се правят размествания и боядисване, много му дойдоха  Joy
Обещавам да се похваля, само да реализирам това, което съм намислила  Grinning

# 111
  • София
  • Мнения: 676
Ох, включвам се и аз в темата, че нещо не мога да я измисля тази наша спалня...
Нашата уж не е толкова малка, но е някак несъразмерна - 5.30 на 3.20 м. И не мога да сложа такъв гардероб, какъвто искам... Та ще трябва да поръчаме. Някой от вас поръчвал ли е обзавеждане за спалня и къде? Доволни ли сте?

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 231

Хм, сегашните са светли и направо се сливат със стените, затова си мисля, че е по-добре тъмни  Thinking


Ами ти явно си знаеш какво искаш, не ми стана ясно защо питаш. newsm78

# 113
  • Мнения: 25
Ооо, аз хич не се чудя, мъжът ми се мота..

Всъщност и аз се шматках в този форум докато се чудехме с Любимата бледата втора чертичка на теста дали се брои. Тя се кани да започне да пише чак като забременее, ама ако пише тук някакви неща от рода на "мъжът ми се мота.." веднага ще я хвана  Naughty: ) МъжъТ не се мота! МъжъТ разсъждава над ПО-ПравилнияТ вариант !!! : )


P.S. Aз така и не разбрах - бледата втора чертичка брои ли се или не ?!? : ) няма категоричен отговор на въпроса с чертичките.. щото явно и за тези, дето правят тестовете "лилаво" е само дума.. т'ва "светло", "тъмно", "наситено", "бледо" или пък цветови мостри от "това лилаво" до "онова лилаво" - няма такива неща в упътването на теста - седиш и се чудиш.. Като е бледо лилаво дали съм се справил или съм се справил "бледо" : ) ?!?

и за да не боравя и аз айляшки с "лилавите" - ей т'ва кво ще рече? :
(втория изглежда горе-долу същия..)


P.P.S. Сетих се, че това е идеален пример за Камамбер колко е голяма разликата от "лилаво" до "лилаво".. ъхм.. точно това бледо лилаво подхожда  на венгето, но на мен не ми отива - мисля, че заслужавам едно наситено лилаво още от първия път.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 04:57 от Владислав Василев

# 114
  • Мнения: 1 065
[ МъжъТ не се мота! МъжъТ разсъждава над ПО-ПравилнияТ вариант !!! : )

Ей това изцяло и напълно ме израдва.И мъжът ми също  Mr. Green

По втория въпрос- брои се, брои се  newsm10. Тук много има изписано по въпроса, че отрицателния не бил категорично отрицателен, по виж, положителния- няма начин да бърка  Mr. Green. Много се радвам за вас. А как само се смях на словесното разстройство, в което си изпаднал  Joy

# 115
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Брои се, брои се Mr. Green  Колкото до бледо лилавото много ще ми ходи, мдам  Mr. Green

# 116
  • София
  • Мнения: 4 053
Владислав  smile3521 EFP
Добре дошла на жена ти! То е ясно ,че ще те разнася по форумите-жени без работа,кво да правим освен да клюкарстваме.  ooooh!

# 117
  • Варна
  • Мнения: 692
Владислав, и мен много ме израдва тази мъжка логика.   Laughing Нещо като "Мъжът винаги е прав!" А за "лилавото" .......   Joy Joy Joy

# 118
  • Мнения: 2 891
Ooo, явно ще се задържиш тук, съдейки по теста на жена ти  Laughing Като дойде време за моята спалня, ще се възползвам.

# 119
  • Мнения: 46 535
Владислав Василев, честито! Grinning брои се бледата, бременна е  Hug

Ами ти явно си знаеш какво искаш, не ми стана ясно защо питаш. newsm78


Честно казано, разчитах Владислав Василев да ми отговори като специалист в областта, след неговото мнение, вече не се съмнявам, че съм на прав път  Wink


Общи условия

Активация на акаунт