Спалнята???

  • 36 376
  • 191
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 107
Имайки предвид, че идеята е вдъхновена от фантастичен филм, това "убийство"  би било много оригинално Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.
........уф, че съм извратена Embarassed

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Шшшшш, не ми разводнявайте темата пък  hahaha
Я по-сериозно - къде ги продават тези легла и имат ли те почва у нас?
С какви мебели вървят? Колко кв стая ти трябва за подобно легло? М?

# 77
  • Мнения: 3 034
много ми харесва спалнята, която е показала Oopsy  Grinning много ми е средиземноморска и лятна  Hug

Камамбер , според мен доста големичка ще да е спалнята за такова легло като горното, за по-модерните май и по-малка става, защото е по-изчистено  Simple Smile а това на Oopsy и с леко върво, и с ковано желязо би вървяло, то и така е аранжирано на снимката... ох, много ми хареса  Heart Eyes

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 231

И аз го имам. newsm47

Тук съм сложила разни легълца, ще добавя после и още:
http://rianaria.multiply.com/photos/album/7/Legla

# 79
  • Мнения: 1 107
ria много ми хареса тази
 като в приказките е, но в прекия смисъл на думата..имаше такива говорещи дървета във Властелина на пръстена...
или да си представим, че имам птичка у нас, която съм я пуснала да си лети и тя е кацнала на дървото и те събужда с чуруликане сутрин....пак се размечтах, извинявам се Камамбер  Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 4 053
Oopsy, тая работа с птичката не те ли притеснява? Аз вместо с чуруликане си представих как с друго  Twisted Evil ме буди сутрин.  Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 231

Мечти и реалност.  hahaha

Сложих още малко легла и спални. Имам и още, ама нямам повече време.
Първото е специално за  Oopsy Laughing:

http://rianaria.multiply.com/photos/album/7/Legla#70

# 82
  • Мнения: 2 379
Oopsy, тая работа с птичката не те ли притеснява? Аз вместо с чуруликане си представих как с друго  Twisted Evil ме буди сутрин.  Laughing
Joy
И аз така си го представих. hahaha


Сега по същество.
Искате ли да ви сканирам от едно списание различни идеи как да се изгради гардеробна кабина в спалнята?
Ама не е на български. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 14:44 от sciura piccolina

# 83
  • Мнения: 3 782
Нахлувам и аз във вашата тема. Интересуват ме спалните, пролетта ни предстои обзавеждане, интересува ме всичко, легла, гардероби. Също така се чудя за шава с козметика, по фън шуй не трябва да има огледало, но къде мога да се оправям сутрин тогава. Може би в банята.
Аз също съм против да има телевизор в нея.
С удоволствие ще видя твоите идеи  sciura piccolina.

# 84
  • Мнения: 359
Какво мислите за спалня с люлякови стени и всичко останало бяло, а пода може и някакъв тъмен цвят дърво?

# 85
  • Мнения: 3 640
Какво мислите за спалня с люлякови стени и всичко останало бяло, а пода може и някакъв тъмен цвят дърво?
newsm10

# 86
  • Мнения: 1 107
Хе-хе, мерси Ria  bouquet...ей сега си представих едни мини колонки скрити в птичките, от които се чуват звуците на природата ( сега да не вземете пак да ме "търкаляте" Laughing Laughing Laughing)


Сега по същество.
Искате ли да ви сканирам от едно списание различни идеи как да се изгради гардеробна кабина в спалнята?
Ама не е на български. Rolling Eyes

 newsm78, съвсем забравих за този "аспект" на птичките...но пък баба ми казваше, че това било на пари, така че Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе идеята за гардеробна в спалнята сигурно е интересна - ако ти остане време сканирай я, моля Embarassed

# 87
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Малейй, тоз фън - шуй. Аз моята си я правя в оранжево - една стена и останалото праскова. Смятам мебелите да са от двтете страни на спалнята и над главата Twisted Evil. Изобщо не се вписвам май в фън - шуй Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 1 065
За прасковения цвят в спалнята според фън шуй съм чела, че не е желателно, защото на булката (разбирай жената) много и шавали очичките  Grinning. И моята спалня обаче е в подобен цвят  Mr. Green. Пък и нашите местни духчета може да мислят друго по въпроса. Предвид това може би е по- разумно да се слушат съвети като този от на Oopsy бабата, че са в унисон с живеещите по нашите ширини  Grinning, макар че и аз съм фън  шуй фенка в някаква степен.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 692
И нашата е с прасковени стени, светли мебели, мислех завивка + перде в червено/оранжево. Напълно против фън шуй където препоръчват неагресивни цветове за спалня. Дайте идеи как да омекотя шареното в стаята - с картини, килимче, тапет на едната стена (в какви цветове - зелено, кафяво?) .

Общи условия

Активация на акаунт