Практикуващи педагогическо захранване-да се преброим - част 3

  • 15 129
  • 302
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 161
 newsm10  мерси, тичам в магазинУ !

# 121
  • Мнения: 1 216
newsm10  мерси, тичам в магазинУ !

Аз днес не успях, та няма да се спи... Таман утре ще споделиш как са? Дано се поуспят малко ситните

# 122
  • Мнения: 1 947
   Плазмон цапат ужасно и са много Е-та, остават по зъбките и трябва да се мият.
Вземете им оризови кръгчета или царевични, без сол - много по-хубави са и за
растящи зъбки. Знам, че има на Иззи, ако не ме лъже паметта.

# 123
  • Мнения: 2 652
Ох, момичета, мойта мома няма спирка. Като седнем на масата и се започва едно мрънкане голямо, никога не е била такава. Давам й цяла филийка препечен хляб да си гризка по малко, днес нямаше нищо по-подходящо от парченца пържени картофи. Дали не съм прекалено смела?

# 124
  • Мнения: 2 829
Грасем, и аз съм от прекалено смелите.... Стараем се да ядем здравословно, но се случва да ядем и нещо пържено и аз пак давам на Алекс.

# 125
  • Мнения: 161
shoshi84, момата яде бисквитата и се мръщи...- цялата се омазва  Laughing мама пак ще пере, какво толкова! ('Верно е това, което казва анна в.   Laughing ), а за поуспиването аз вече не храня никакви надежди - днес (тази нощ) отбелязахме пик в нашето будуване-  само на цицата вися, като пирсинг, в почивките от дъвчене ме риташе с крака в корема.  Меко казано съм пред истерия  ooooh! , но това е въпрос на друга тема...

# 126
  • Мнения: 2 829
Devtra, имали сме няколко кошмарни нощи с Алекс, в които не ще да спи и постоянно шава. Когато не издържам мъжа ми ми помага. Понякога сутрин като се събуди диванетого взима, занимава се с него и направо ми го носи по пижама в леглото за следващия сън. Така аз си отспивам и ставам чак при второто събуждане на Алекс. Понякога дори го е взимал през нощта-става, взима детето и го гушка, разхожда, ако трябва си играе с него и после ми го носи заспал. Та ако не издържаш-помоли таткото запомощ Hug

# 127
  • Мнения: 161
 Rolling Eyes таткото се пробва, ама няма цица! проблемат е третият комплект събки, и я карам вече такава 6-та поредна нощ. То не , че иначе бебето спи непробудно - пак на няколко пъти се буди и папа нощем, ама последните 6 нощи са.....  smile3511 уф ,че готино!

# 128
  • Мнения: 1 216
Ще взема да потърся и оризовите кръгчета. Те сладички ли са?
Камен тази нощ спа непробудно цели 6 часа!!!! Без бисквити... отдавам го на това, че рева преди сън и заспа сам, полугроги.
И мен ме дъвче и лошото е, че не мога да го откъсна от цицата, дори и заспал...И аз подозирам зъби (все още няма никакви) Днес си хареса още неща от масата, оглежда, дебне кой къде акво пъха, дъвче, посяга да прави мамба и да дърпа покривката  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 270
Здравейте може ли и аз да се запиша във вашите редички  Wink.Накратко да разкажа ние започнахме да се захранваме по този начин защото дъщеря ми не искаше да яде нито пюрета нито каши то не бяха молби песнички и т.н. и накрая не издържах и спрях да й предлагам но през същото това време тя проявяваше голям интерес към нашата храна и аз винаги й предлагах и така неусетно преминахме към ПЗ за което съм много доволна пък и детето също  Peace.Вече си е похапвала доста неща но най-много обича картофите варени,в манджичка и в мусака също й харесва и пилешкото месце даже и водичка започна да си иска като види че и аз пия  Laughing.Ще ми бъде приятно сред вас и се надявам да ми помагате защото не съм много опитна  Embarassed.

# 130
  • Мнения: 762
Момичета,не зная вие как се цапате,но Калина започна да яде все по-чисто.Аз се отказах от здравословни бисквитки и и дадох направо божествена хрупкава коричка от все още топъл бял ръчен хляб.Беше като омагьосана и изяде почти цялата с беззъбата си устица!
В този ред на мисли онзи ден обрахме точките в една пицария-аз се опитвам да и дам парче пица,ама тя не иска от ръката ми и сочи вилицата.Угодих и и като видяха хората колко внимателно поема хапката се посбутаха. Wink
4oko25 ,драго ми е да те видя и тук!

# 131
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нашите първи стъпки. И първите въпроси ?

Нормално ли е да се задавя при ядене ?( става въпрос за ябълка)
Дали не обърквам микродозата ?

# 132
  • Мнения: 762
От ябълка се задавя много моята госпожица.Веднъж така се задуши от една люспичка,че с баща и после треперихме 3 часа.За това аз лично не давам микродози ябълка,а само големи парчета за смукане и чешене на зъбите.Избирам зелени и много твърди ябълки,от онези пълни със сок,които по-трудно се отхапват.Зимните ябълки са по-меки и тя вече отхапва без проблем каквото си напъха в устата.Започни с микродози с неща меки и мънички,а ако покаже позив за повръщане се опитай да ги извадиш от устата.Плюс това друг трик е да сложиш дозата на венците отстрани,така вероятността да започне да дъвче е по-голяма.

# 133
  • Мнения: 1 947
   Аз установих, че ябълките не са много подходящи нито за микродози,
нито за смукане, освен ако не са мноого твърди и е примерно четвърт
ябълка в ръчичка. Напоследък започнах да и режа по половин ябълка и
тя си я дълбае със зъбки, но съвсем в началото се задавяше, ако е ронлива
ябълка или се откъсваха прекалено големи парчета. По-добре меки круши
или твърди моркови.

# 134
  • Мнения: 700
 И аз имам не много добри спомени от ябълки в началото.Май чак към 8-9 месец почнах да давам много сътно накълцани парченца.И по-нататък цяло парче в ръчичката.

Общи условия

Активация на акаунт