Отговори
# 285
  • Мнения: 4 546
знаете ли как стои въпросът с посещенията на педи в къщи? ако ми се наложи предпочитам тя да дойде, а не ние да висим няколко часа в болницата Confused ама незнам, дали само в определени случаи се правят посещения по домовете  newsm78

# 286
  • Мнения: 3 388
Нели, и аз питах майка ми за антените /тя също е физик/ и ми обясни нещата точно така. Вредни са, това е ясно, но всичко зависи от мощността, посоката на вълните, разстоянието.

# 287
  • Мнения: 324
Хери, виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256963.msg6151101
Май е въпрос на договорка, ако е извън часовете за домашно посещение...

# 288
  • Мнения: 525
А, правят те ама се правят и на интересни. Мързи ги гадовете.
В случая ни се наложи да отидем, защото тя щяла да успее чак късния следобед...Кой ще я чака!
Иначе снощи се снабдих с телефон на една детска клиника мисля, които правят посещения по всяко време на деня. Поне така казаха.

# 289
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утрооо  Hug

Тук е мрачно, нищо ново де, ама на мен ми е едно слънчево в душата и ми е много гот  Mr. Green

Такаааа:  hahaha

Елис, честита полугодинка на малката сладка Цвети - да расте много здрава, винаги засмяна, все така упорита и голяма късметлийка   bouquet
Кики, много РД-та, много чудо. Ха да са здрави и весели рожденничките и много да ви слушат и радват.  Hug
Гита, честито - пожелавам и на Танти още от първия ден да се влюби в училището и с желание да ходи всеки ден   bouquet
Шоши, йеееееееееее!!! Много сте суперски  Heart Eyes Благородно ви завиждам, ако бяхме още в Софето, веднага щях да се присъединя. Една забележка само - другия път и Камъчето с каска, ама ха  Mr. Green
Радостче, може да се разсейва или вече да се е наял за момента. Катерина доста често така започва да си играе със зърното и да ме хапе - направо умирам от ужас. Много пъти съм казвала - при нас най-ефикасното противодействие на разсейването е кърмене в тиха стая (без хора!!!), в легнало положение.
Ния, стискаме палци. УСПЕХ!
Ментина, ееее голям батко е вече Йоан. Браво на него. Усещам как винаги ще се грижи и бди над Рошлето  Hug
Мери Джейн, Магдалена е страхотна - толкова засмяно и щастливо дете. Пупупу, красавица (като майка си  Party)
Марсиди, всичко ще е наред  Hug Не се притеснявай, малкият герой ще се държи като юнак, сигурна съм.
БатеЖоро, дано се разминете леко.

Относно неспането нощем - при нас не е имало нощ, в която да не се буди поне веднъж. Тъй че аз съм свикнала. Единствено, тези дни нещо е по-неспокойна и се врътка много. Съответно аз не мога да спя. Ама се изтрайва. Явно сме на някакъв етап, отново.
Мойто швъкленце вече почти пълзи - с невероятна скорост се предвижва от единия край на стаята до другия (принудих се да я пусна на земята вече, щото иначе няма фронт на действие  Joy ). После ще пусна снимки, да видите за какво иде реч.
Ние нали започнахме да я взимаме с нас на масата вече винаги когато ядем и вчера я сложихме в люлката-столче до нас. За пръв път се наддигна, седна в столчето (въпреки, че то е с наклон), за да си вземе лъжичката от масата. Иначе не е правила сериозни опити да седне досега, по простата причина, че тя в будно състояние по гръб не стои. Не знам как е при вас, но при нас обличането е мисия невъзможна. Постоянно се върти и се обръща по корем. Обличането обикновенно ни отнема около 20 мин.  ooooh!

А за излизането навън  #Cussing out Вчера излезнахме с количката за 1 час - голяма грешка. Докато не се разстопи снегът, ще излизаме само със слинга, иначе просто е невъзможно.

# 290
  • Мнения: 361
Ами,аз като питах нашата педи, тя ми даде телефона  на денонощна к-ка "Превент".Но по домовете не идват.

За съжаление в нашата държава докитата не са чак толкова съпричастни.Имат си работно време-след него всеки се оправя кой както може Tired

# 291
  • Мнения: 525
Ами,аз като питах нашата педи, тя ми даде телефона  на денонощна к-ка "Превент".Но по домовете не идват.

За съжаление в нашата държава докитата не са чак толкова съпричастни.Имат си работно време-след него всеки се оправя кой както може Tired

Хм, на мен снощи точно от там ми дадоха номер, на който като съм звъннела щели да дойдат. Но не се обадих.
Идиотска работа.
Уж им плащаш за частни посещения.

# 292
  • там някъде...
  • Мнения: 235
shoshi84 - заповядай в нас - всяка е различна и интересна  #Crazy

# 293
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Добър ден!

Шоши
, у-щето го избирах по близост  Mr. Green, а в случая-излизаме от входа и влизаме в у-щето. А вече има други плюсове-има частна занималня с английски в сградата на у-щето, самата гимназия е с разширено изучаване на английски, но ме притеснява, че се води природоматематическа. Не знам дали е за Танти, но поне първите класове да изкара там. Нямаме МПС, та да избирам някое по-далечно, а и живот и здраве Емма, ще е в околните ОДЗ-та  newsm17

Гледам спор за ваксините се е заформил. Аз лично не обичам крайностите и лекарите/хомеопатите, които тотално отричат всичко останало. За това обичам боаронската хомеопатия-не пречи на класическата медицина-връзвам си гащите от всякъде  Crazy По този повод не бих посмяла да не са ваксинирани децата, но и не искам тези по ЗК. За това-Пентаксим. Не че при него няма реакции, но поне не знам да има тотално увредени дечица от него, както има сред ваксинираните с безплатните ваксини.

Утре и аз ще забогатея от НОИ   newsm44 За близо два месеца ще ми платят при това  Party


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.   ooooh!

# 294
  • Мнения: 361
Жоре, истината е , че като всичко в тая тъпа държава и за децата не ги е еня, ама хич.
Ами, ако детето е зле и нямаш време да звъниш на тоя и ония номер.
Пък и каква е гаранцията, че някой ще се помести да вдигне телефона newsm78



# 295
  • Мнения: 1 216
shoshi84 - заповядай в нас - всяка е различна и интересна  #Crazy

Ааааа, щом са на едно място аз се отказвам  Peace

# 296
  • Мнения: 525
Мда, то да не ти е д-р Хаус да ти идва по всяко време..

# 297
  • Мнения: 1 900
Мда, то да не ти е д-р Хаус да ти идва по всяко време..
Joy Naughty Joy

# 298
  • Мнения: 361
Еееееееех, д-р Хаус, много ме кефи тоя човек. Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 324
За съжаление в нашата държава докитата не са чак толкова съпричастни.Имат си работно време-след него всеки се оправя кой както може Tired
Сонита ще каже как е в Милано, но и в Триест положението е същото. Педиатрите приемат по 2 (рядко 3) часа 4 дни в седмицата със записан поне преди седмица час. Поне нашата по телефона не можеш да я откриеш. За спешен случай се тича  в детската клиника, но ако решат, че случаят не е спешен, те глобяват. Частните прегледи са между 80-120 евро.
А "Д-р Хаус" защо го спряха по ФоксЛайф, така се бяхме зарибили.
Ния, успех на изпита! Да си отличничка, че бебчо да се гордее с мама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт