Калъфи за холова гарнитура.

  • 44 746
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Калъфи продават на Илиенци, в магазинчетата за пердета, чаршафи и дамаски, има от вида показан на горната снимка, както и без набраното, плата е промазан/стои лъскав/, има също две разновидности, за по- високите дивани и за по- ниски, не ви препоръчвам да си взимате от тези, които са без набор, освен ако няма да ги ползвата зе сядане, пързалят се и трябва непрекъснато да се оправят освен това и избора на десени е доста ограничен, но пък на мен тези  набръчканите въобще не ми харесваха,лично аз няма втори път да направя тази грешка, предпочитам да дам повечко пари, но да е нещо качествено. Дано да съм била полезна, успех в покупката Peace

# 16
  • Мнения: 13 191
Аз си търся, но да са опънати. Видях в едно чуждо списание- направо залепват като втора кожа за дивана. Плата е като трико.

# 17
  • Мнения: 429
тези набраните и лъскавите направо са ми отврат. а и десените са все едни шарени.  Аз точно такива от ластично трико искам да си ушия.

# 18
  • Мнения: 3 166
тези набраните и лъскавите направо са ми отврат. а и десените са все едни шарени. 
На свеки са точно такива/, но не така силно набрани както на снимката по-горе/. Кати, питах я, ама не помни кой е производител.

# 19
  • Мнения: 3 323
За София .На Христо Ботев от пл. Македония -дясната страна - посока 5-те кьошета. Има поне 3 магазина за дамаски и пердета, където предлагат и шиене по поръчка. В единия (на спирката на Македония, малкия) - предлагат шалтета, втория - пак там (от едно време си е все за дамаски) предлагат дамаска + шивачи, които идват и взимат размера... Третия е по нагоре (някъде около Лаьош Кошут, приблизително) - също по размер... Цената е около 150- 200 лева, зависи от самия диван... Не съм поръчвала, но проверявах. Цената е без плата, само шев.
На мен лично ми се вижда скъпо, при положение че претапицирането е към 200 лева. Ако някой се навие да даде съвет за кройката, много ще съм благодарна! Не умея кой знае колко да шия, но пък имам машина - ако сте навити на бартер... Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Ето един сайт на фирма , която прави такива калъфи http://www.divitex.net/images/produktiZag.htm , незнам нищо за качеството или цените, та моля ако някой има впечатления да сподели  Simple Smile
 

# 21
  • София
  • Мнения: 6 269
Ето един сайт на фирма , която прави такива калъфи http://www.divitex.net/images/produktiZag.htm , незнам нищо за качеството или цените, та моля ако някой има впечатления да сподели  Simple Smile
 

Точно на тази фирма исках да видя, ходихме до Айко, но там не бяха чували за тези калъфи  Shocked

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Нинка - Малинка, проверявала ли си в частта на Главната след Джумаята? Имаше един магазин за дамаски и калъфи за мебели, малко преди книжарницата на "Хеликон", от същата страна на улицата.

# 23
  • Мнения: 417
Нинка - Малинка, проверявала ли си в частта на Главната след Джумаята? Имаше един магазин за дамаски и калъфи за мебели, малко преди книжарницата на "Хеликон", от същата страна на улицата.
Да,то само там всъщност съм виждала такива калъфи,но там имат само от тези набръчканите и плата е един такъв хлъзгав не знам точно как се казваше,мисля че се водеше промаска.Ще проверя тези дни на събота пазара има такива магазинчета за покривки,пердета и дано там да има.
Inay,сайта който си дала е чудесен и там има точно от тези калъфи,които търся.Само ако бяха написали и цените какви са.

# 24
  • Мнения: 47 991
записвам се, и аз се нуждая от такива калъфи

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ето един сайт на фирма , която прави такива калъфи http://www.divitex.net/images/produktiZag.htm , незнам нищо за качеството или цените, та моля ако някой има впечатления да сподели  Simple Smile
 

Аз май точно от този сайт видях, че някъде на Екзарх Йосиф правят калъфи, но нещо не го намерих. То там всеки втори магазин е за дамаски, а никъде не пишеше за калъфи.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 019
Е, аз докато отида до магазина вече са дали много инфо по въпроса. Като гледам на Дивитекс са по-хубави калъфите. В търговския в Люлин са от тези дето ги коментирахте в началото на темата. Но след като съм обещала да кажа - цена за ниска гарнитура - 95лв., за по-високите модели - 155лв. Имаше и мобилен от зад на каталога, но го бяха скрили и не можах да махна лепенката.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 269
Е, аз докато отида до магазина вече са дали много инфо по въпроса. Като гледам на Дивитекс са по-хубави калъфите. В търговския в Люлин са от тези дето ги коментирахте в началото на темата. Но след като съм обещала да кажа - цена за ниска гарнитура - 95лв., за по-високите модели - 155лв. Имаше и мобилен от зад на каталога, но го бяха скрили и не можах да махна лепенката.

Много ти благодаря  Hug

# 28
  • Мнения: 2 069
Ето един сайт на фирма , която прави такива калъфи http://www.divitex.net/images/produktiZag.htm , незнам нищо за качеството или цените, та моля ако някой има впечатления да сподели  Simple Smile
 

има ли някой вече впечатления?

# 29
  • Мнения: 417
Да има впечатления!Ходих преди една седмица в магазина им.Имаше изложени сами от тези намачканите калъфи и то от промаска.Понеже разгледах сайта и там си харесах едни еластични и съответно ги попитах дали имат такива,а те ми отговориха не.Да не говорим,че тези грозните бяха по 180 лева.За мен това са много пари специално за този вид.Питах дали може по поръчка да ми ушият каквито аз желая и ми казаха че шиели само от този вид намачкания.И така продължавам да търся и някой ако има къде другаде в Пловдив предлагат такива калъфи да споделя.

Общи условия

Активация на акаунт