Καλώς ορίσατε- Гърция- 9

  • 27 813
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
maryloo, и аз изкарах най-трудните месеци по жегите. Не е толкова страшно, стига да не качиш много килограми Wink. С климатика внимавай, аз в началото го нагласявах на 24-25градуса и на няколко пъти щях да припадна като излизах на вън, така че гледай амплитудите да не са големи. Виж за бебето ще е проблем, защото те не могат да си регулират телесната температура в началото, а да се претопли бебе е по-опасно, от колкото да настине. Ще се оправите, все пак деца се раждат и в Сахара Laughing.

# 241
  • Мнения: 1 567

Аз родих на 8 август,голям зор беше с тия жеги 2007,но ако климатика ти не е раздрънкан модел от 1975 като нашия,ще се оправиш,леко бременеене! newsm10 preggo

Хехе и мойта мома Елпида е лъвче... на 19/08, а синът ми е на 24/08.
В най-големите жеги и мор бях с огромни кореми...
Имаше моменти, дето и климатикът не ме спасяваше... Мечтаех си за гори, планини, поточета прохладни .... Joy Joy

# 242
  • Мнения: 8
здравейте и от мен,

Иги стискаме ти палци всичко да е наред и скоро да се радваш на здраво бебче. Grinning

maryloo успешно преминаване на жегите и пожелания за не много жешко време това лято. на мен терминът ми е в края на август, така че ще имам още горещи дни пред мен.... Hug

# 243
  • Мнения: 1 372
Аз не съм качила много, нито малко /12 кг/ но откакто се стопли времето започнах да се подувам и да ми отичат крайниците - не ми се мисли ако беше лятото!!!
Дано ти да нямаш такива проблеми, че е доста неприятно чувството.................

# 244
  • Мнения: 8
Доколкото съм чувала 12 кг. е съвсем нормално. относно подуването на краката - през летните жеги почти всички се подуват, а пак бременните май са си съвсем лесно предразположени към това. то бременността да мине леко и бебето да е здраво, ще се преживее някак си... Flutter

# 245
  • Мнения: 392
Ох, а аз мисля и да работя докато мога, и там има 2 огромни климатика, но то ще си покаже до кога ще издържа. А за килограмите - до сега съм качила само 3, надявам се да кача до края минималното.

Сега да ви уведомя, че Маринела Фло вече има разкритие 3см и отива да ражда. Стискайте палци на тис вги ме ена поно!!! Praynig Praynig
Ще ви пиша пак като ми се обади с добрата новина!!!

# 246
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Хайде, Маринела, успех, бързо, лесно и безпроблемно раждане Hug!

Термина на Маринела не беше ли за април или аз бъркам? Надявам се всичко да е наред!

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 19:05 от Тeopr

# 247
  • Мнения: 1 372
Тя е с термин 7 ми април и отива да ражда! Дано всичко да е наред - стискаме палци!
И аз утре отивам да я вадим моята госпожица, правехме си майтап че някой ще ме изпревари и явно че наистина ще стане!

# 248
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Маринела, Иги -  Hug
Стискаме палци за безболезнено раждане, бързо възстановяване и най-красивите и здрави бебчета   bouquet

# 249
  • Мнения: 392
Добро утро, на всичка мами!

Тази сутрин в 3,30 Маринела Фло роди Митачето с нормално раждане, 3,400 е мъжлето и са добре и двамата! Да са живи и здрави мама и бебе и бързо да се прибират в къщи! Heart Eyes  bouquet

# 250
  • Мнения: 4 111
Добро утро, на всичка мами!

Тази сутрин в 3,30 Маринела Фло роди Митачето с нормално раждане, 3,400 е мъжлето и са добре и двамата! Да са живи и здрави мама и бебе и бързо да се прибират в къщи! Heart Eyes  bouquet

Браво! Това се казва чудесна новина! Много, много се радвам! Да са много здравички, много щастливи, бързо възстановяване на мама!  Heart Eyes


Тя е с термин 7 ми април и отива да ражда! Дано всичко да е наред - стискаме палци!
И аз утре отивам да я вадим моята госпожица, правехме си майтап че някой ще ме изпревари и явно че наистина ще стане!

Иги, стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно! Чакам с нетърпение прекрасната новина!  Hug

# 251
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Маринела, да ти жив и здрав юнака! Много да ви радва!



Малее, той голям мъж 3 400кг, а ако се беше родил на термина си Wink?!

# 252
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Marinela flo
Тонева...Аиде 4е ще те изпреваря ...
Marinela flo, честито ти бебешоче! Да ти е винаги здраво, много да те радва и по-малко да плаче !  passifier  smile3525
igi_toneva, май сега ти си наред. Hug Успех и леко раждане! preggo  stork-girl

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 09:56 от mummy

# 253
  • Мнения: 108
Е ,с много хубава новина започва днешният ден! newsm44 newsm68
Честито ,мамче! Да ти здрав малкия-голям мъж.Да те слуша много и много радост да ти носи! newsm51
А сега, да се готвят следващите на ред кандидат мами!
Прекрасен и спкоен ден на всички!Целувки от нас!

# 254
  • Мнения: 8
Честито на новото майче! Маринела, да ти е здраво момчето и да ти носи много щастие и радост!    newsm10


Иги, твой ред е сега! Стискаме ти палци и очакваме новини от теб!  preggo  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт