Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
Eй добро утро.
Ivy, правя опит за преброяване на незахранилите. До тук сме се обадили:
Ivy, MEGI, ptigra, bini og, Arven, shoshi84, MrsK
И аз и аз  Laughing
Ей, а мен къде забравихте Crossing Arms. Свеки се е утурила, да захранвам, че нейните на тази възраст и попара ядяли. Ама аз не та не. Като се върна от очни началото на февруари, тогава.
Птигра, мерси за кафенцето.
Леле, колко много ми липсвахте, неможете и да си представите. Липсваше ми всичко свързано с вас. Много, ама наистина, много ви ОБИЧАМ Hug Heart Eyes
Миа Миа,
[/b]
Честити месечинки на всички.
И най-важното: Да почерпя, защото днес става 1 година от сватбата и църковния ми брак. А освен това и родителите ми имат годишнина от сватбата. Почерпете се и за тях[glow]

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 10:03 от Niya_Petrova

# 46
  • Мнения: 1 554
добро утро Hug

тук има гадна мъгла ooooh! пак ни се размина разходката

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИА МИА    Честита годишнина  Ния  bouquet

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ivy, правя опит за преброяване на незахранилите. До тук сме се обадили:
Ivy, MEGI, ptigra, bini og, Arven, shoshi84, MrsK

И аз към вас. Peace

# 48
  • Мнения: 15
Ivy, правя опит за преброяване на незахранилите. До тук сме се обадили:
Ivy, MEGI, ptigra, bini og, Arven, shoshi84, MrsK

Добро утро  Hug
Пишете ни и нас. Ама май ще захранваме скоро Grinning

# 49
  • Мнения: 229
А добро утро   food010
Момичета искам да ви питам нещо  newsm78 . Гого понеже все напира да сяда и вчера го оставих седнал и се задържа сам около 5 секунди. Явно го държи кръста ама нали нямаме още 6 месеца и ме е страх да го оставям така. Вий слагате ли ги седнали ?  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 5 729
Добро утро!  Hug
И аз да почерпя за здравето на моето слънчице което става на 5 месеца и на нашите астрални близначета    
Шехерезада, Райън го слагам седнал вече 2 седмици но не за дълго разбира се,ако на детето му харесва мисля,че няма смисъл да го ограничаваш!   

# 51
  • Видин
  • Мнения: 685
Шехерезада, и аз слагам Марти седнал и той много се кефи. И аз мисля че няма проблем Peace

# 52
  • Мнения: 1 900
Ния честита годишнина!
Честит рожден ден на Миа Миа!
Честито на всички месечинки!

# 53
  • Мнения: 1 900
И аз го слагам по малко седнал, зависи от детето то ще ти покаже! Peace

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро сега
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИА МИА МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕ  bouquet
НИЯ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА СТЕ ЗАЕДНО  ДА СЕ ОБИЧАТЕ И УВАЖАВАТЕ И ДА ОТГЛЕДАТЕ НАЙ ЗДРАВОТО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕНЦЕ СЕГА,А СКОРО И ОЩЕ
Честито и на месечинките днес да сте най здравите и обичани дечица.
Аравен браво на вас атлети,сега да видиш вече лесно ли е Grinning.
Ванко се върти от 2-3седмици и на двете страни ей няма укротяване.Аз го сложа по корем да спи той оп обратно пък по гръб не може да заспи и мрънка и така налага се човека.
Момя се и той да не хукне да ходи като батко си и кака си на 10 месеца ама ще видим май  е доста подвижен.
За шишета Иван шише не знае какво е но големите и те към тези месеци си ги държаха така че нормално ще е.
За сядането и Ванко иска все седнал опитвам се да го избягвам,но пък чакам да стане на 6 месеца и да влиза в паяка.

# 55
  • Мнения: 127
Добро утро  Hug
Отдавна не съм се вясвала  Blush
И ние сме от НЕзахранените. Ама скоро ще се почваме  Mr. Green
Да се оплача Алекс нещо ми се обрина по корема, гърдите и гръбчето с едни много ситни пъпчици. И подозирам, че е от олиото на Бюбхен. Ползвам тази козметика от както се е родил и не съм имала проблеми, пък сега какво е това чудо  newsm78
И тук времето е ужасно гадно, аман от тия мъгли. Не сме излизали от 3 дни.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН МИА МИА, да си много здрава и щастлива!

Честити месечинки на бебоците.
За сядането не го оставям сам, но докато е в мен и си посяда.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 10:33 от man4eva

# 56
  • Мнения: 229
ЧРД Миа Миа !!! Честито на всички месечинки !!! Hug

Ох в голяма чуденка съм. То ми показва детето че иска седнало ама ...... newsm78
Що съм такава незнам. Уж имам по-голямо дете и трябва да съм по- спокойна ама НЕ. С каката нямах толкова информация и си я гледах по-спокойно сякаш. Ама то така - колкото повече научаваш - толкова повече не знаеш...........

# 57
  • Мнения: 998
Добро утро и от мен!

ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!!   newsm51

Аз не знам към кои се броиме, но си хапва зеленчуково с млекце на обяд, а другото си е само кърма.

sheherezada , аз се водя о детето, от няколко дни Калина, когато я оставя в шезлонга си сяда абсолютно сама, така че смятам да я оставям за по-малко вече  Peace

# 58
  • Мнения: 525
Добро утро:)

Честито на Мия, малкия Райън и всички, които пропуснах. Hug
Само хубави емоции!

Сега ставам аз. Ако можеше и до един да поспя Mr. Green
Ивая много й се ще на милата да седи, но й даваме за много мъничко.
Защото четох, че преди 6-я не трябва, а и особено за момичетата - разширявали се костите на таза или нещо подобно.
И аз веднага прекратих седенето в скута:)

# 59
  • Мнения: 498
Добро утро, момичета!
Толкова много ме зарадвахте с това инфо, че може да се кръщава по пости и особено на Цветница! Ама какво ли разбират родата от религия, та съм тръгнала да ги слушам, всички бяха скочили срещу мен и осбено мъжо, как съм си ги мислела тоя работи аз/ а нищо че не знае да се кръсти/  Joy hahaha Joy. О още другия месец се обаждам в манастира да проуча нещата, свят ще им се завие на мойте, не можело, та не можело, сега ще вият те, какво ще се случи с плановете тип селска чест.   smile3508
 

Общи условия

Активация на акаунт