Картини за детска стая

  • 67 827
  • 204
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 686
ac.mari какво значи моя приказка,и приказки ли пишеш?

# 196
# 197
  • Мнения: 686
Браво!Шапка ти свалям!

# 198
  • гр.София
  • Мнения: 184
Една от последните ми - или поне аз ги виждам така

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Вече няколко пъти попадам на тази тема...  Blush
Дайте идей за други варианти на картини за детската. Не ми се иска да е на платно или в рамка... ще ми се нещо по-различно като изпълнение да е   newsm78 Набелязала съм си някои неща, но не съм рисувала или по-точно прерисувала от много време... Та има доста да мисля по-въпроса  Mr. Green

# 200
  • Банкя
  • Мнения: 823
На първите страници от темата има доста линкове с картинки, които стават за прерисуване. Peace

Ако не искаш да е на платно или в рамка, рисувай направо на стената. Wink

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Аз съм си харесала вече картинките, но не са чак толкова лесни за мен. Лошото е, че са с ниска резолюция и не мога да ги извадя големи. Пробвах набързо да надраскам едната, но се оказа, че някъде съм си загубила точната ръка и ще пада голямо триене докато доизкусоря формите  Mr. Green
Мисля за други варианти, защото едно, че не съм правила никога нищо на платно  Embarassed и другата причина е, че дребното много се катори и където и да ги закача, ще ги сваля да си играе с тях. Та трябва да са здрави и безопасни  newsm78 Иначе ще има и на стената рисувано (стига да успея)  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 289
Момичета,
за мое огромно съжаление доста от линковете на 1-ва стр. вече не се отварят. А имаше един (мисля, че беше немски) само с шаблони... така му се каних, а сега, когато ми трябва, изчезнал. Бяха разделени на различни видове: анимац.герои, животни (всеки вид имаше поне по 5 вида), цветя, пеперуди, коли...абе всичко. Ако дамата, която го постна има добрината да ме насочи пак към него, ще съм много благодарна. Уф, надявам се, се сещате за кой говоря - който ги е гледал линк по линк ще се сети.  newsm78

# 203
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Записвам се в темата ,че съм на вълна рисуване за децата  рисуваме най вече Блум  Simple Smile обещах на дъщеря ми да се опитам да я направя малко по големичка и сега се чудя откоя страна на масата да заставам докато я рисувам  Rolling Eyes надявам се в най скоро време да не ме напусне мерака и да успея да я завърша  Rolling Eyes
http://www.picvalley.net/u/2429/141402943319358832391262984790Ac … SGI8UfoTBmAtv.JPG

а това е нещо ,което си рисувах за собствено удоволствие  Simple Smile понякога ми идва муза  Rolling Eyes
http://www.picvalley.net/u/3000/115042983420860037191252946229SC … U1H5kU8qNJuqJ.JPG

На този етап  малкия рисува ,докато рисувам и не е тпожелал да му рисувам разни анимационни герои  ,радва се на неговите си произведения и задължително си ги закача да им се радваме цялото семейство  Joy

# 204
  • Мнения: 262
Цоп и тук Laughing

Общи условия

Активация на акаунт