ПЛЕВЕН през януари

  • 9 610
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262
Честитто на Петя! Да и е жив и здрав племенника! Да расте весел и игрив и мног да се обичат с Радостчето!

# 31
  • Мнения: 161
Здравейтееее!
Честито на леля Петя!
Криси, добре дошла!
Имам един въпрос, някой знае ли как се казва яслата зад китайската стена? Там ще ни е най-близо и трябва да подадем молба, пък не зная как се казва- срамммм, а ми се иска да я напиша вкъщи тази молба и само някой от "домашните" да я занесе. Mr. Green Много тенкс Laughing

# 32
  • Мнения: 1 196
http://www.laredoute.fr/vente-tablier-garcon-la-redoute-creation … e&pagesize=16
Можете ли да ми кажете какво е това - яке, или нещо друго?

Блузка за рисуване или други цапащи дейности. Поне аз това разбирим.  

# 33
  • Мнения: 22 452
Здравейте и от мен. )))

Честито на леля Петя. )))

И добре дошла на новата мама. )))

За Ларедута който иска да се комбинира, ок, но имайте предвид че кошницата може да се пълни с до 26артикула. ))) После наново.
Аз се надявам от нашето любимо НОИ да ми преведат пари другата седмица и веднага пускам поръчката, така че на някой ако му се чака до тогава да поръчаме заедно и да си разделим разходите ще е супер. )))

# 34
  • Мнения: 325
Здравейтееее!
Честито на леля Петя!
Криси, добре дошла!
Имам един въпрос, някой знае ли как се казва яслата зад китайската стена? Там ще ни е най-близо и трябва да подадем молба, пък не зная как се казва- срамммм, а ми се иска да я напиша вкъщи тази молба и само някой от "домашните" да я занесе. Mr. Green Много тенкс Laughing

Изскочи ми от акъла, май беше Латинка, но не съм 100 % сигурна. За от кога ще пускаш молбата? И аз ще пускам там, но за септември, кога ли трябва да отида?  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 9 863
Яслата се казва Латинка. Peace

# 36
  • Мнения: 248
sissi, всяка ясла си има готова бланка-молба. Вземи си бланката и в такъв случай не ти трябва името на яслата. Трябва да приложиш и копие на акта за раждане.

# 37
  • Мнения: 161
Мнооооооооооооого благодаря!
4o4olina, и ние най-вероятно ще сме от септември  Grinning е може най-накрая да се запознаем, лятото нещо ни се провали срещата  Mr. Green Една от госпожите живее в нашия "бъдещ" блок и ни каза, през януари да подадем молба, защото вече има чакащи  Crazy.....
Merian, благодаря! И аз си мислех, че имат някаква собствена бланка.

# 38
  • Мнения: 5 278
Здравейте,момичета Simple Smile
Честит племенник на Пешко Simple Smile Много да ви радва всички Simple Smile Кака Радост радва ли се ?
Криси,добре дошла при нас !
Дивиана,много ще съм ти благодарна ако намериш бебефона Simple Smile Няма значение какъв е,трябва ни просто като отидем някъде ,пък не е чак толкова често Simple Smile

# 39
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте мами,казвам се Катя и съм от Плевен,но в момента съм в Испания.Тук родих момиченце през юли 2006г. Казва се Анелия,на галено и викаме Нели.Родена е на 24 юли 2006 година.
Последни мерки-от октомври 2007 - висока 82 см.,тежи 11 килца.
От октомври 2007г. ходи на ясла и вече мога да кажа,че свикна.
Яде вече абсолютно всичко,когато иска де,защото понякога ината й е по-голям от нея и решава,че не иска да яде.
Вечер си ляга към 21:30 и сутрин става най-късно в 9:00,дори и почивните дни.След обяд спи от 13.00 до 15:00 часа,а понякога и повече.Не може да говори още,но се опитва и плете езика.Явно бърка езиците Grinning и не знае с кой да започне.Тук съм мн нова в тия неща и не знам как да кача на Нели снимка,за да я видите и вие!Може ли някой да подскаже... newsm78

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
http://www.laredoute.fr/vente-tablier-garcon-la-redoute-creation … e&pagesize=16
Можете ли да ми кажете какво е това - яке, или нещо друго?

Блузка за рисуване или други цапащи дейности. Поне аз това разбирим.  
Да,един вид престилка е това Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5 278
Кате,и на теб добре дошла Simple Smile Расте отбора Simple Smile Аз не съм голям специалист,но ще ти обясна,както на мен са ми помогнали момичетата>Значи първо трябва някъде да публикуваш снимката.Аз го правя в www.snimka.bg. Има и един сайт,точно за тази цел,http://www.picvalley.net/. След това кликваш с десен бутон и копираш адреса на изображението. Връщаш се в сайта и в полето ,където пишеш натискаш първото прозорче с бутоните от втория ред - вмъкни изображение,с десен бутон поставяш копираното и готово. Остава и да си ме разбрала Simple Smile Ако е за аватар или в подписа трябва размера на снимката да е по-малък.

# 42
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Djina мерси мн ще опитам,но малко по-късно,че трябва да ходя да взема Нели от градина.те тук градините са малко странни часовете за прибиране.  Confused

# 43
  • Мнения: 5 026
Ей, голямо зарибяване с тоя Ла редут. До 12ч избирах само за Бужи. Сега почвам за мен.
Здрасти и на теб, Катето  Hug

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря ви ТИНА и Нади-Миши за разяснението. Hug
Преди бяхте писали, но неми се търси, колко са разходите около доставката?

Катето, здравей и от мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт