"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 612
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 819
Започвам и този път без глезотии,явно миналата седмица съм била през цикъл и затова всеки мой опит се оказваше провал.Бях страшно изнервена и гладна за сладко.Тези дни трябва да ми свърши,но усещам ,че сега е момента,апетита ми намаля драстично,по-спокойна съм.............. .
Да ви кажа ми писна де се лутам и хвърлям на разни диети и чудеса.Този път съм решила като почна да го изкарам до край Peace


 Мамче мия,ти май не можеш да намериш подходящата диета. newsm78Гледам те,луташ се из форумите,ту в едната,ту в другата.Така няма да стане.Хвани една,която най- ти допада, и бъди стриктна поне месец.Ще имаш резултат. Peace

# 286
  • София
  • Мнения: 161
Аз не съм, обаче и въпроса с подправките като сол и пипери разни там ме интересува. Някой да знае нещо?

за подправки съм питала и каза, че може всичко - чубрици, пипери, шарена сол, босилек, джоджен и тн. включително лук пресен и стар, чесън пресен и стар, копър и магданоз. За солта на една приятелка беше казал, че е много важно да се яде заради някакъв баланс в организма   chef

# 287
  • Мнения: 3 118
Ангелче, благодаря много за информацийката   bouquet че вчера бая се зачудих да сложа ли малко лук на салатката  Thinking 

# 288
  • Мнения: 817
Мамче мия,ти май не можеш да намериш подходящата диета. newsm78Гледам те,луташ се из форумите,ту в едната,ту в другата.Така няма да стане.Хвани една,която най- ти допада, и бъди стриктна поне месец.Ще имаш резултат. Peace

Верно си е Joy,щом и на други хора е взело да им прави впечатление значи работата е лоша Embarassed
Дано поне сега се справя,че за смях станах Tired

# 289
  • Мнения: 572
момичета, да ви кажа какво съм мислила аз да вечерям по-късно, понеже и на мен ми се яде нещо сладичко:
вечерята ми е 3 блока
200 мл. прясно мляко + 3 бадема
60 гр. месце + 1 супена лъжица мед (която ще разбъркам в млякото) + 6 бадема

# 290
  • Мнения: 1 218
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за michel7    love001
Днес за следобедна закуска за пръв път в диетуването,си подсладих животеца с твоята комбинацийка.
ЕЕЕЕЕЕй нем такава вкусотия, направо си облизах чашката  Kissing Heart Kissing Heart
Голямо благодарско имаш от мен да знаеш  Hug
Като се има в предвид, че хич не ме бива в готвенето,следователно хич ме няма и в комбинирането на храните. Като я захвърлих изварата и като си казах "таз помия нем да я ям" ... А то, гледай ти какво вкусно вълшебство произлиза от нея, чак да не поФярва човек.

И аз знам, че всички подправки са разрешени.Туй сякаш ше позволи и използването на какаоце  newsm78
Ко ли ше се получи ако хакнем и малко какао или канела в изварката  newsm78 ???

Мацки, ако някоя знае как се готви спанак, моля да ме светне. Днес отново изхвърлих собстеноръчно приготвената от мен спаначена манджа на боклука. Голяма боза стана да му се невиди  Sick Sick Sick Бях решила да се ранообразя откъм меню, ма уви не се получи  smile3506

# 291
  • Мнения: 1 218
Djindjari, слънце, никакви степчета, в тях има аспартам, както и в .....

ЖалкосТ да му се невиди  Weary , ама и туй с извара и медец е суперско.
Благодаря ти, че ме светна   bouquet

# 292
  • Мнения: 77
   newsm10
И аз не обичам извара - може би затова се чудя как сама да си я пробутам, че да има и някакво разнообразие.
спанака аз си го правя със замразени зеленчуци на супа: по грамажите в моите листи са 100 гр. зеленчуци и 150 гр. спанак с половин зеленчуков бульон става страхотна супичка.Добавям 1 варено яйце, 40 гр. сирене,1 филийка бонус и става добър обяд от 2 блока и...
мнооооооого засища. smile3501

# 293
  • Мнения: 10 758
Уф, много съм несериозна.
Тъкмо я започна нормално и току изникне някоя вкуснотийка от някъде ooooh!

девойки, да пускам ли нова тема newsm78

# 294
  • Мнения: 77
Сетих се и за още нещо:
прясно мляко с извара, мед и банан = добро подобие на бананов шейк.


А,в какви пропорции newsm78
Изварата сама по сле си е равна само на първа колонка ли,не е ли като млякото да е комбинация от първа и втора/белтъчини+въглехидрати/,според мен тази комбинация дет си я дала ти ,не е подходяща ,щото ти стават само белтъчини и въглехидрати,трябва да прибавиш и нещо от трета колонка,ядки например..............
Да права си трябва да се добавят и 2 блока мазнини - може и да са маслини към основното ядене, а това за десерт.

# 295
  • Мнения: 1 218
Бомбе, ако е време и ти имаш свободно време - пускай новата темичка  Hug


michel7   нали говорим за консервираничт спанак или  newsm78
и горе-долу как се готви туй нящо, кое е първото ... после... Да те помоля, когато имаш време - пусни ми на лични набързо само кое първо , после ко що се ще я докарам някакси таз супа ше му се незнае  newsm78

# 296
  • Мнения: 10 758
Бомбе, ако е време и ти имаш свободно време - пускай новата темичка  Hug
Време е, ама много ме мързи.Искаш ли ти да я пуснеш?

# 297
  • Мнения: 1 218
Не знам КАК СТАВА  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако искаш да го отложим за утре или да се жертвам  newsm78 newsm78 newsm78

# 298
  • Мнения: 10 758
Не знам КАК СТАВА  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако искаш да го отложим за утре или да се жертвам  newsm78 newsm78 newsm78
Ай ше пуша и ще я пусна Peace

# 299
  • Мнения: 1 218
 
Ай ше пуша и ще я пусна Peace

newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря ти МНОГО  Hug

Общи условия

Активация на акаунт