"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 617
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Много хубаво и поздравления, ама при мене нещо не действа. newsm78
Да попитам за контролния преглед при Симеонов на първия месец ли се прави  и освен мерки и теглилки трябва ли нещо друго newsm78

Сбъдваща мечти при теб нещата тръгнаха като ти намали блоковете- така ли беше newsm78 Ама аз като съм на 8 блока не виждам друг начин за раздвижване на нещата, освен да ги увелича newsm78

# 31
  • Мнения: X
Да, нещата се задвижиха като намалих блоковете. Вчера обаче се освиних с едни шоколадови понички (а по принцип сладко не обичам, какво ми стана?) и днес съм в изходно положение. Но поне вече съм наясно че 10 блока са ми ОК за да свалям.
Ти защо не пробваш да качиш на 10 блока? Опитай една седмица, виж как е положението. И непременно ги раздели на 6 хранения. Забелязвам, че ако съм пропуснала вечерното хапване и на следващата сутрин минусът е по-малко.

# 32
  • Мнения: 1 218
Много хубаво и поздравления, ама при мене нещо не действа. newsm78
Да попитам за контролния преглед при Симеонов на първия месец ли се прави  и освен мерки и теглилки трябва ли нещо друго newsm78
M2M oт колко време си на режима? Колко килца имаш да сваляш?
Аз като тръгнах от 72 кила надолу до към 62 кила,отслабването вървеше супер добре. После за 20 дни на режима бях свалила само 2 кила и много се изнервих. Бе не мърда кантара бе. В такъв момент си мисля, че организма привиква и е време за малка почивка.(това е мое мнение)
Защото ето сега след Коледноновогодните освинвания отново си свалям добре. Вярно е че качих, но и много бързо се свалят.
А доколкото чета  и Дюканките, и те си имат своите периоди на задържане, така че не сме само ние на тоз хал.
Има и един такъв момент, в който кантара не мърда гада, но се губят сантиметри от обиколките и ти си мислиш, че си в застой.

# 33
  • Мнения: 4 435
Момичета, една мандаринка на един блок ли е равна?

# 34
  • Мнения: 13 771
 Joy мандаринки, та мандаринки.
Брой я като портокала - половин мандарина=1 блок. Тя е по-сладка.

# 35
  • Мнения: 4 435
Joy мандаринки, та мандаринки.
Брой я като портокала - половин мандарина=1 блок. Тя е по-сладка.

Питах в другата,никой не ми казва.Пък като ми се искат к'во да правя. Crossing Arms  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 218
Момичета, една мандаринка на един блок ли е равна?

100гр. мандаринка, с 1 варено яйце и 3 бадема - това ти е 1 блок всичкото. Не може само мандаринка.
Клъопкай спокойно.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 23:42 от Djindjari

# 37
  • Мнения: 4 435
Момичета, една мандаринка на един блок ли е равна?

100гр. мандаринка, с 1 варено яйце и 3 бадема - това ти е 1 блок всичкото. Не може само мандаринка.
Клюпкай спокойно.

Да, знам,че е с други неща. Laughing.МЕРСИ   bouquet

# 38
  • Мнения: 572
мойта диета не върви нещо
не мога и не мога да започна
все ми се прияжда сладичко или пък нещо друго
не качвам, ама и не свалям
аман.
пусти глад

# 39
Здравейте дами, следя редовно темите за режима на Оги в tqloto.bg и тук също,имам един въпрос към вас сигурна съм ,че ще знаете отговора.Неудобно ми е да звъня и да питам Оги,макар ,че това ще е най-правилно...
Когато избирам меню за вечеря ,имам право на продукти от лист 2 и ако съм още гладна добавям и лист 1. Знам, че ако избера сирене или кашкавал, не добавям от колонката за мазнини...това добре,но ако не ми стигне храната от лист 2(както обикновенно),добавяйко лист1 мога ли да взимам от там мазнини?Един вид не се ли "бият" със сиренето от лист 2? Shocked
Това не ми е ясно... ooooh!
Дано сте ме разбрали.  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 218
Я да видим сега  newsm78
аз знам, че ако протеините ми се състоят единствено и само от сирене, не добавям мазнините. (т.е. при мен са 80 гр. сирене в лист 2).
Ако обаче протеина ми е комбинация от 2 реда (примерно 40гр.сирене с 2 белтъка) тогава си вземам и мазините.
В твоя случай доколкото те разбирам  newsm78 си си взела от 2 лист само сиренето( и не си му добавила мазнини) и сега искаш да включиш и лист 1.
Ако от лист 1 пак си вземеш сирене е ясно - мазнините са аут.
Ако от лист 1 вземеш яйце - вкарваш и мазнинки  newsm78
Поне така разбрах аз.
Ако някоя е с по-пресно изграден режим да свирка ако бъркам.

iletovp и аз бях в такова състояние след новата година. С много зор събрах сили и смелост и хайде отново на диетката.
Хайде набирай кураж и идвай при нас, че редиците съвсем оредяха    bouquet

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 15:35 от Djindjari

# 41
 Djindjari, давам пример:
Вечеря:2 белтъка+40г сирене+филия бонус+зеленчуци...не добавам мазнини заради сиренето..това ми е лист 2
От лист 1 взимам риба тон+ябълки 100г да кажем...и сега трябва ли да взимам оттук нещо от графа мазнини не ми е ясно... newsm78..ако взимам, вместо риба тон,кашкавал по подразбиране не добавям мазнини.
Това че 50% от две колонки в една графа прави едно го разбрах също..
Аз не си ги смятам в блокове,старая се да уцелвам грамажите горе-долу.. Thinking

# 42
  • Мнения: 572
Djindjari, то мойто не е до смелост, до нещо друго е, ама не се знай какво.
моя режим не е много скорошен, но и от носно добавянето на мазнините от лист 1, и аз съм на твойто мнение.
правилно си обяснила
демек и аз правя така
така разбрах от Оги, а и така ми се струва логично.

# 43
  • Мнения: 1 218
Djindjari, давам пример:
Вечеря:2 белтъка+40г сирене+филия бонус+зеленчуци...не добавам мазнини заради сиренето..това ми е лист 2


Е тука, си вкарваш мазнините !!! Щот сиренето ти е в комбинация с нещо друго ( в случая белтъци ).
Ако избереш 80гр. сирене + филия + зеленчуци - тогаз не вкарваш мазнини.
Значи запомни го така: ако ще ядеш от протеновата си колонка само сиренето - мазнините са аут.
Ако ще има комбинация от 2 реда от протеиновата ти колонка (сирене+белтъци, сирене+пиле и т.н. - добавяш и мазнините.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 16:52 от Djindjari

# 44
Май си права Rolling Eyes,сега си прегледах листите и виждам че пише,ако се приемат самостоятелно(сиренето или кашкавала) от колонка протеини тогава не се добавят мазнини...леле май от 2 седмици не се храня както трябвало.Много рядко взимам кашкавал или сирене самостоятелно,без яйца.. ooooh!Абе важното е че и така имам резултатии Laughing
Djindjari,  bouquetмерси много.

Общи условия

Активация на акаунт