Като гладно цигане, Августинче гледа своето пюре

  • 7 870
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Ди 83, като влизаш във форума, наи отгоре с оранжеви букви пише Рожденни дни.И са изброени рожденниците от всички теми Heart Eyes
Разпознаваш някой от нашите мами и честитиш!!!

# 16
  • Мнения: 4 546
Ди, моя съвет е първо да провериш на каква цена са консумативите на принтера и дали има евтини заместители за точно този модел принтер. да не стане така, че като ти свърши мастилото да трябва да дадеш почти толкоз пари, колкото струва принтера, за да го заредиш


и на мене ми беше странно това за РД, ама ми го обясниха. а аз влизам направо в темите от мейла си и затова не виждам кои са рожденницити

# 17
  • Мнения: 324
Това пише:
Тези хавлийки на Памперс от промоцията дали си заслужават? А памперс от новите ли са(онези с ластиците отстрани)?
Хавлийката е доста готина, но е ушита набързо и стърчат бая конци, така че се нуждае от основно "подстригване" преди употреба. А памперсите са от тези с ластици, на мен лично ми харесват повече, а и ми се струват доста по-удобни.
Моите памперси от пакета с хавлията пък бяха без ластик - 2 пакета по 62 бр. - цена 59 лв. в Пикадили Синеплекс.Хавлийката е много хубава - добра кройка, от фин памук, но на моя дундьо му е малка (тази от пакета №5) - висок е 98 см, тежи 16 кг.
Въпреки това шапка им свалям на Памперс - само тази промоция да беше, пак удариха конкуренцията в земята.
Аз например вече не използвам Памперс заради лосиона.
Последен спам Simple Smile Вносителят на Хип не продавал на дребно, но ако се направи по-голяма поръчка, ти я носят вкъщи и излизало с 15% по-евтино. Ако искате, обадете се да питате какво значи по-голяма поръчка и може да се обедините - Ади + Димяни + Ребека например (нали сте съседи) и хем да не ходите да пазарувате, хем да ви е по-изгодно. Фирмата е Авенди ООД, Бул. „Искърско шосе”, №7, Търговски Център Европа, Сграда 2, Етаж 2, 1528 София.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 13:14 от Нели*

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ди 83, като влизаш във форума, наи отгоре с оранжеви букви пише Рожденни дни.И са изброени рожденниците от всички теми Heart Eyes
Разпознаваш някой от нашите мами и честитиш!!!
Аааа,вече ще знам.Но на моя рожден ден ще пише ли моето име отгоре?
Херелина-благодаря ти.Аз точно това говорих вчера с баща ми,че трябва да се разпита и за консумативите.
Клоня към по-евтиния,защото така ще си накупя повече неща за малкия.Но в същото време един път ще купувам.Няма всяка година да избирам апаратчета.Затова искам съвет.
А с климатика като дадохме толкова пари все едно не се развали.
Гаранция-Франция ми казват навсякъде.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 729
За принтерите хатрията е скъпа както и касетите не си заслужава грам! Peace

Колко време се държи термометъра в дупето newsm78 и колко е нормалната за бебета темпертаура?

# 20
  • Мнения: 361
Ди ще го пише та, нали си участник във форума.Той компютъра си ги изкарва всеки ден.Нали при регистрацията си пишем рожденните дати.  bouquet

# 21
  • Мнения: 998
И аз не ползвам Памперс, на Либеро сме и съм много доволна  Peace

За родилните петна, дано се махнат, че на Калина дупето й е синьо, все едно съм я била  Blush

Бобченка
, аз ползвам Цитросепт за различни неща и много помага. Потърси го защото тук шише, че е произведен в Норвегия (дано не е някаква измама Thinking) Иначе за бабешко средство - яж много чсън и лук  Mr. Green

Ди,нямам принтер към фотоапарата, но може би е полезно, защото не мога да се наканя от 2 години, да изкарам снимка на хартия. А ако си имаш принтер, можеш да си изкарваш тези, които ти харесват. НО, Херелина е права, че трябва да провериш цената на консумативите и дали ще ти излиза по евтино, отколкото да вадиш във фотото. А за климатика не ми говори, че още ме е яд и ние колко пари се изръсихме и какъв боклук се оказа, че сме купили  #Cussing out

Тук е голяма мъгла, не знам къде блях сутринта и не я видях, та чак на вън се усетих и рзходката ни беше много кратичка  Tired

# 22
  • Мнения: 361
Тони, от 36, 2 до 37,8, стига да не е плакал, да не се напъвал и или да не е бил превъзбуден, тогава се вдига повече и няма да я отчетеш правилно.
 

# 23
  • Мнения: 4 546
Ди, ние се колебаехме между този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026442  и този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026857
продавачът ни препоръча Сонито, защото лещата му била по-добра от тази на Канона /за конкретните модели/. на Сонито била на Цайс, пък на Канона - забравих вече. взехме сонито , пък и мъжо първоначално си беше по-склонен да вземем сони.баче аз съм чувала много добри отзиви за тия канончета.

а от нашето апаратче съм много доволна, като изключим това, че мушмулата се научи да мига, когато е на светкавица и едва издебвам да го снимам с отворени очи  Joy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Херелина-точно този Канон съм харесала евтиния.А другия,който върви с принтера е А550.И аз се чудя за Сони,но мисля да е Канон.Теб те засякох и в други теми за цифрови апаратчета  Simple Smile.
Гера-и вие ли изгоряхте с климатик?Мъжа ми се обадил на колегите и те се шегували,че идвали у нас на гости,да проверят,дали работи климатика.Голям смях.Сега бучи все едно ще излита,но това да му е проблема,за сега работи.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ди, не знам колко ще го ползваш принтера. И както са ти казали, провери за консумативите. По принцип принтерите се продават със съвсем малко мастило, после купуваш. Отделно виж цените на фотохартията-не е много евтина и тя. Да не излезе на края, че е по-евтино във фото(както си мисля, че ще стане). Ние сме с Кодак и като за домашен, е супер. Аз не съм разбирач, но ми се получават добри снимки.

# 26
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте!
4естит рожден ден нели!
да си похваля детето,днес спи много,ве4е 4 4аса му събират.снощи се буди само 5 пъти...което е рекорд.има ли мами,дето дават пюрета на ган4ев,4е тука по скайпа едн априятелка ми ги хвали,само такива давала.то верно,4е теди такива и домашни е яла само и нищо и няма....но...сега поне финансово мога да си го позволя.

# 27
  • Мнения: 182
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НЕЛИ!   bouquet
За пюретата да кажа, ние харесваме само тиква и тиква с картоф. Въобще не харесваме картоф и морков на Хип - така, че повече няма да взимам от него, както и тиквичка с картоф. Но намерих на Гербер едно пюре, което е картоф, морков магданоз и още нещо, поне него го яде, та с него малко разнобразие, че тази тиква вече  Rolling Eyes
Бобченка и ние така се предвижваме, с краката и главата забита, но доста бързо се предвижва.
Аз да се оплача вечер въобще не спи от една седмица, иначе заспиваше в 01,00 ч. но все пак заспиваше, а сега пак толкова късно но се буди на 15-20 мин. и е ад, направо вече не се издържа, вчера бях на ръба на нервна криза, ,дали е от зъби? Спи му се а не спи и се буди с рев. ooooh!

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 14:25 от marsidi

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Гита-виждала съм го вашия в друга темичка.Но  си спомням,че беше над 300лв.,колкото съм си наумила да дам.Определено като гледам вашите снимки е много добър.
Благодаря ви на всички за отзивите.Все ще взема нещо.Тази или другата седмица.Казала съм на баща ми да пообиколи магазините и после да докладва.
Марсиди-може и зъбче да е.
Педи днес вика на Стилиян ''Ооо,какви хубави две зъбчета имаш.''
Сега ще ядем пюренце и после тръгваме към рентгена.Стискайте палци.

# 29
  • Мнения: 71
Айде и аз да рекламирам нашичкият

снимки с апарат KODAK Z740

Общи условия

Активация на акаунт