По-красиво и от лебед и паун, АВГУСТИНЧЕТО развива своя ум

  • 8 417
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 729
Нели*,честит рожден ден! Пожелавам ти най-вече здраве,щастие и много семейна любов!    

Пиванова,много сняг много нещо  Crazy Малкия е сладкиш!  Heart Eyes

Валериа,Дуфалак в повечето случаи действа при следващото даване/0,5мл./ но при нас почти никакъф ефект от него нямаше и отдавна не съм давала!  Crossing Arms
Мога да се похваля от сокчетата обаче 2 ден и днес сутринта се изака в памперса  Mr. Green

# 301
  • Мнения: 1 900


Валериа,Дуфалак в повечето случаи действа при следващото даване/0,5мл./ но при нас почти никакъф ефект от него нямаше и отдавна не съм давала!  Crossing Arms
Мога да се похваля от сокчетата обаче 2 ден и днес сутринта се изака в памперса  Mr. Green
  bouquet
Сигурно се получи така от моркова който вчера му дадох. Дали да го спра?

# 302
  • Мнения: 1 554
не сме излизали на вън, обрива нее пъп4ици по скоро като ужулен от брада ама нее,намаза ла съм го с едно крем4е за подсе4ето дупе което правят в аптеката ако не мине утре ще го водя при педито Tired

# 303
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Нели*,честит рожден ден!

Нели, как изкарахте - свалихте ли Т? Дано  Praynig

Франи, и на нас така ни се зачервяваха скулите до скоро, но док ни изписа BEDAN - крем за лице за бебета много ефикасен се оказа, ако искаш потърси в аптеките.

Бобче, Цитросепт при вас няма да намериш - купи си Цитроплюс, това му е еквивалента по нашите ширини - www.citroplus.de аз сега съм си го поръчала и го чакам с голямо настървение - защото нашия батко една седмица на градина 2 болен 1 седмица на градина 2 болен  ooooh! Tired Tired и го почвам да видим дали ще има ефект.

Валерия, може и да не се изака от Дуфалака - да не те разочаровам Confused, но големият ми син имаше проблеми с акането точно като го захраних и Дуфалака нито веднъж не му помогна  Rolling Eyes Sad
Аз успявах само със изцедено сокче от круша - но хубаво узряла и сладка круша, имаше едни единствени от пазара Ситняково, които купувах, и като изчезнаха не ме питайте как съм го изаквала  ooooh! Tired

  bouquet

# 304
  • София
  • Мнения: 5 729
Валерия,може да е от моркова по принцип той и картофа запичат!
Дай му нещо друго!  Peace
Примерно картоф с тиква то е регулиращо!  Hug

# 305
  • Мнения: 1 554
Валерия дай му пак дуфалак и ако до ве4ерта не се изходи притискай му кра4етата към корем4ето по посока на згъването помага ние сега така акаме Peace , 4е нас ни мързи да се на пъваме Blush

# 306
  • Мнения: 1 900
Валерия дай му пак дуфалак и ако до ве4ерта не се изходи притискай му кра4етата към корем4ето по посока на згъването помага ние сега така акаме Peace , 4е нас ни мързи да се на пъваме Blush
Франи няма ли да му дойде в повече? Тази сутрин му дадох 5мл.

# 307

Общи условия

Активация на акаунт