Психолози и психотерапевти

  • 654 858
  • 976
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 797
 Да добавя:

д-р Бончо Бонев - невролог, игло и психотерапевт
 лекува: неврози, страхови състояния, паническо разстройство, депресии,  алергии, главоболие, мигрени, световъртежи, парези, артрози, дископатии, ошипяване, сексуални неврози, алкохолизъм, тютюнопушене, говорни смущения.
 Прилага китайски методи, съчетани с квантова - магнитоинфрачервена, лазерна и скенер терапия.

 Частен кабинет:
 ж.к. "Надежда"1, бл. 156, вх. В, ет.8, ап. 75
тел. 37-33-49 и моб. 0888 680 665
от 1 до 20 число е в София
от21 до 31 число всеки месец е в Димитровград , ул. "Беласица" 3;

# 46
  • Мнения: 46
Никой ли няма лични впечетления от добър психотерапевт ,работещ с деца в доучилищна възраст?Спешно!

# 47
  • Мнения: 248
sbormar, Петя Хорозова работи предимно с деца, координатите са й в началото на темичката

# 48
  • София
  • Мнения: 533
И аз ти препоръчвам Петя Хорозова - познавам я, много добър професионалист и човек.

# 49
Здравейте, имах проблеми със забременяването , диагноза стерилитет с много обяснения по темата. Една приятелка ми каза ,че проблема може и да е психически и ме насочи към курсове, на които възвърнах, така да се каже "душевния си мир". Правих упражнения , с които станах по-спокойна, уверена в себе си ,оптимистично настроена и най важното разбрах ,че моят живот си е в моите ръце. Изпълнявах упражненията след курса в къщи  няколко месеца и... забременях Hug . Сега съм майка на едно чудесно бебе на 1 годинка Joy. Упражненията, които правихме не бяха само за психиката, имаше и техники от източната медицина. Не знам дали всичко това ми помогна комплексно или пък само работата с емоциите беше важна за мен, но не мога да не се изкажа, защото щом този метод на лечение  ми помогна , може да помогне и на други.  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте, аз съм ходила при д-р Марияна Найденова преди години /по повод развода ми - много тежко ми беше/. Много съм доволна от разговорите с нея - смело мога за кажа, че тя ми помогна "да се намеря и осъзная" /бях в тежка депресия/и положи основата на моя "нов живот" - след развода. Тогава тя беше на работа в държавен психодиспансер, частен кабинет и приемаше и в къщи /аз там съм ходила - чрез нейни близки/. Мисля, че има и трите специалности : психолог, психиатър и терапевт. за съжаление трябва много да ровя за да намеря телефони /ако са все още актуални/, но живее в столичния кв."Лозенец". Горещо препоръчвам на хората с проблеми да търсят помощта на такива специалисти. В България все още се срамуваме да признаем "слабости" като депресия фобии и др. подобни. Имах възможността да вземам препарати /антидепресанти и др./ чрез които възстанових духа си и се оправих съвсем. Пиша "имах" защото не са хич евтини. Освен това се научих да преодолявам себе си /желанието да се самосъжалявам и др. такива..../ и да не изпадам в такива състояния. И досега помня какво сме говорили и колко е била права за много неща... 

# 51
Ako mogete daite pove4e podrobnosti za d-r Vekova. Predvaritelno blagodarj.
ДОКТОР ВЕКОВА Е НЕКАДЪРЕН ЛЕКАР И ПСЕВДО ПСИХОЛОГ. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАН ОТ НЕЯ И ТО НЕ САМО АЗ , А И ДВАМА МОИ ПОЗНАТИ, КОИТО СА ИМАЛИ НЕЩАСТИЕТО ДИ И СЕ ДОВЕРЯТ. И ТАКИВА ШАРЛАТАНКИ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПОД СЪДЕБНА ОТГОВОРНОСТ. ОСВЕН ТОВА РАЗБРАХ, ЧЕ ТАЗИ ТАКА НАРЕЧЕНА ДОКТОРКА Е БИЛА И СЛЕДСТВЕНА .ЗА КАКВАО ДА ГОВОРИМ ПОВЕЧЕ???

# 52
Бих искала да препоръчам много добър психолог, който работи предимно с деца за град Пловдив.
Казва се Радка Цонкова. Лично имах възможност да се уверя в професионализма й. Детето ми е на 6 годинки и страдаше от много сериозни страхове. След редовни посещения в кабинета й те напълно отшумяха. Много съм й благодарна. Докато чаках детето си в чакалнята имах възможност да се уверя и за други успешни случай. Ще ви дам телефона й - 0886/86 66 09. Надявам се да съм ви от полза с тази информация.

# 53
  • Мнения: 138
Някои знае ли в Бургас добър психотерапевт в Бургас.Препоръчаха ми д-р Саян.

# 54
Oще веднъж пиша за курсовете  по система, която включваше психосоматични упражнения. Не само защото ми помигнаха да се справя със стерилитета Wink, но и защото април месец,  сина(7год) на моя позната , посети такъв курс за деца,имаше леко гръбначно изкривявне , късогледство и много ниско самочуствие-резултатите бяха страхотни- справи се и с трите.
Психолога , който води курсовете се казва Юрий Синенко има и страничка: www.ippbg.org

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 252
Моля препоръчайте ми психолог в Стара Загора, не е за дете. Става въпрос за справяне със стреса. Благодаря предварително.

# 56
Здравей OnkoPonko
Моят син е на 5г. и аз съм решила да търся психолог, въпреки, че моят мъж казва, че преувеличавам, а навсякъде казват, че искат и мъжът да присъства. Ако ти се пише разкажи поради каква причина търсиш специалист. Да си направя извод дали наистина преувеличавам

# 57
Бихте ли ми препоръчали психолог или психотерапевт в София за дете на 13 г, което има проблеми със съня.
Благодаря предварително.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 242
Имам проблеми с майка и не зная точно към какъв специалист трябва да се насочи. От години е в депресия, но от една започна прогресивно да забравя. Страшно много. Това допълнително я затормозява и става нещо като омагьосан кръг. По цял ден нещо оправя или готви, няма интереси, които да й доставят удоволствие, ако някой не и се обади, не излиза, все се чувства виновна и т.н. На няколко пъти започва антидепресанти, но ги спира, защото ни й действат. В момента пак пие, но без ефект. Според психиатъра забравянето е в следствие на депресията, но ми се струва, че той не е наясно, че тя забравя почти всичко. Ходила е и при различни лекари. Имаше съмнение за Алцхаймер, но скенерът го отхвърли. Не знам къде да я заведа. Някой има ли близки с подобни симптоми?

# 59
.... Горещо препоръчвам на хората с проблеми да търсят помощта на такива специалисти. В България все още се срамуваме да признаем "слабости" като депресия фобии и др. подобни. .....
newsm10
...дори се чудя защо имаме право на нещо си там безплатно при стоматолог, а защо да не е при психолог.  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт