Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 2

  • 46 295
  • 410
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 928
Ако трябва сега да си поръчам кухня,пак щях да избера червен лак.Стои като бижу в хола.Наистина остават отпечатаци по повърхността,но затова са и дръжките на шкафовете.Почиствам я без препарат,само микрофибър.Елемента от кухнята,който ползваме най-много определено е плотът,а той няма как да е лакиран,така че-дерзай.И мен се опитваха да ме разубедят в разните фирми,но не успяха.

Вече се плаша от себе си с това червено. Освен кухня, съм харесала и спалня в червено. Едната стена в хола ще е червена. На детето половината блузки са червени, че даже и червено яке има, макар да е мъж. Не знам какво ми става, дано бързо да мине  Crazy
Изпаднала съм в червена дупка  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 639
да се запиша  Mr. Green

# 47
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Ени,  smile3525 newsm51 smile3501 благодаря ти за бързия отговор!Нещо подобно ми се върти в главата  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 463
Имам въпрос за кухните: много харесвам бял лак или червен лак, поне за част от кухнята. В мебелна къща Ралица ми казаха, че е супер непрактично. Оставали пръсти по такъв тип повърхност  Rolling Eyes
Някой може ли да сподели опит  Hug
Ако трябва сега да си поръчам кухня,пак щях да избера червен лак.Стои като бижу в хола.Наистина остават отпечатаци по повърхността,но затова са и дръжките на шкафовете.Почиствам я без препарат,само микрофибър.Елемента от кухнята,който ползваме най-много определено е плотът,а той няма как да е лакиран,така че-дерзай.И мен се опитваха да ме разубедят в разните фирми,но не успяха.

Падкрепям  Hug
Кухнята ни вече е почти готова ,няколко неща остава само да и досглобят ,но червения лак е просто приказка- наистина е като бижу. Като я завършат ще я снимам -иначе модела е вариант на този http://fantasticomebel.com/product/view/38 . Само се затруднявам с избора на цветове за холната част-мека мебел и шкафове  newsm78 меня си мнението постоянно  Joy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 692
Ако трябва сега да си поръчам кухня,пак щях да избера червен лак.Стои като бижу в хола.Наистина остават отпечатаци по повърхността,но затова са и дръжките на шкафовете.Почиствам я без препарат,само микрофибър.Елемента от кухнята,който ползваме най-много определено е плотът,а той няма как да е лакиран,така че-дерзай.И мен се опитваха да ме разубедят в разните фирми,но не успяха.

Вече се плаша от себе си с това червено. Освен кухня, съм харесала и спалня в червено. Едната стена в хола ще е червена. На детето половината блузки са червени, че даже и червено яке има, макар да е мъж. Не знам какво ми става, дано бързо да мине  Crazy
Изпаднала съм в червена дупка  Laughing
bejbi, и аз съм от твоята партия  Peace  Дано да не ти мине бързо, защото какво ще правиш като ти омръзне този цвят, а всичко в дома ти е в червено? Laughing  И аз започвам да се притеснявам да не прекаля с червеното, защото все на него се хвърлям.

# 50
  • Мнения: 2 891
.....
Направо съм обсебена от тези дневна и трапезария (моля за извинение Laughing)


разбирам те напълно, страхотно е.
Идеята е много добра според мен би се получило добре и с друга цветова комбинация

Бордо, златно и оранжаво  Grinning

# 51
  • Мнения: 824


Вече се плаша от себе си с това червено. Освен кухня, съм харесала и спалня в червено. Едната стена в хола ще е червена. На детето половината блузки са червени, че даже и червено яке има, макар да е мъж. Не знам какво ми става, дано бързо да мине  Crazy
Изпаднала съм в червена дупка  Laughing
Добре е,че харесваш по-весели цветове,но червеното е цвят,който възбужда сетивата.Трябва да го използваме по-умерено.Ако кухнята ти е бокс към хола,помисли повече преди да направиш и стената в същия цвят.Така мисля и за спалнята,може би по-подходящ ще бъде някой по-спокоен цвят,който предразполага спокойствие и релакс.Успех в обзавеждането!

# 52
  • Мнения: 928
bejbi, и аз съм от твоята партия  Peace  Дано да не ти мине бързо, защото какво ще правиш като ти омръзне този цвят, а всичко в дома ти е в червено? Laughing  И аз започвам да се притеснявам да не прекаля с червеното, защото все на него се хвърлям.

Cherry*, дупе да им е яко на мъжете ни. Аз имам още време до поръчката на мебели и обзавеждането, дано до тогава ме поотпусне.
miss sixty, за спланята наистина ще размисля, че иначе голямо гонене ще пада там Wink.

Сегашния ни хол е в синята гама и е супер оспокояващо, чак приспивно. Това е подходящ цвят за спалня според мен, препоръчвам го  Peace

# 53
  • На село
  • Мнения: 873
Cherry*, bejbi, и аз да се присъединявам към "червената" партия. Купих си керемидено червени тапети за хола и сега се колебая дали да ги лепя изобщо. Много ми харесват, но не знам как ще се чувстваме в това помещение, което ще се ползва също и за спалня от мен и от съпруга ми. И дали няма да е прекалено тъмно... Поръчали сме бял диван, а паркета е много светъл - ясен, естествен паркет. Имаме едни керемидено червени чаршафи, в които се спи много приятно, но за тапетите - не знам  Crazy
Почти никаква идея нямам какви мебели, пердета и килим да взема - мислех за бели плътни пердета, за тънките се чудя , мебели -бели или венге (или венге с бели вратички?), килим - бял или червен (бял по ми се ще, пък ще си го пера). Sun, ако се влючиш с идеи или снимки, ще съм ти много благодарна.

# 54
  • Мнения: 3 640
Малко сини кухни за ilenkata в различни стилове  Wink:







# 55
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
не разбрах нещо.............. килима вече го смених, но с червено оранжев  newsm78, мебелите ......освен дивана, няма какво друго да сменя. Колкото до завесите , много съм мислила, но ако сложа по - плътни и ярки, ще ми скриват и малкото светл;ина , която имам в дома си. По - горе казах , че имам югозападно изложение. Слънце има предимно след обяд и то само в близката до прозореца 1/3 от стаите. А аз обичам да ми е светло и искам да ми е радостно в дома. Затова смених килима, Сегашния създава повече уют, но не е достатъчно. На мен също ми харесват дневната и хола , които си показала, но това са светли стаи!!! Моите не са такива. Thinking

Изглежда, че аз не съм разбрала Embarassed Това, което разбрах е, че едва сега ще започваш Rolling Eyes Имах в предвид претапициране. А за плътните завеси - през деня те си стоят встрани, като акцент. Вярно е, че съм показала светли стаи, но светлината идва и от белия цвят в интериора. Аз смених стените на кухнята си (запад) от бели на оранж и св.зелено и много съжалявам, защото сега изглежда още по-тъмна и малка.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 15:33 от ljuboznatelna

# 56
  • Мнения: 515
Здравейте отдавна следя темата, но до сега не съм писала. Имам идея вкъщи да сложа възглавнички за под като тези http://www.my-pillow-place.com/site/439372/page/736240 , http://www.luxuryhousingtrends.com/shag-floor-cushions.jpg

Трябват ми идеи... Искам да ги дам да ми ушият калъвките но идея си нямам с какво да ги напълня така че като седна да не сядам на пода а на меко .. Предложения?

# 57
  • Мнения: 3 782
Следях първата тема изкъсо,но напоследък нямах много възможност. Пролетта ни предстои голям ремонт,така че ще съм доста често тук.
По въпроса за кухните, нашата е така устроена,че се готви на терасата, която е направена като стая, а в самата кухня е мивката, хладилника, пералнята и шкафове,разбира се. Иска ми се пералнята да е навън, ще правим перално, та остава празно пространство. На ъгъл е кухнята, там са шкафовете и мивката, остват едни прозорци на срещуположната стена,тя ми се иска да я раздвижим малко. Трябва да я снимам,че май не обясних много добре.

# 58
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За цветовете в жилището (има доста крайни варианти) http://www.marieclairemaison.com/maison/55541-deco_pratique/338345-couleurs/
Това е онлайн списание за обзавеждане, има и други идеи.

# 59
  • Мнения: 1 173
 Sun, благодаря ти!   bouquet
Толкова много харесвам синият цвят,че съм решила да го използвам в интериора и на новото си жилище. Но като се ровя из интернет много рядко попадам на сини интериори,може би е страшно демоде...Кухнята и дневната ще бъдат в едно помещение,така че ми се искаше да е в един стил всичко. Мислех да съчетая синият цвят с някакво светло дърво,ама не мога да реша точно как да стане,ако някой има идеи във вид на картинки,моля - помагай те!

Общи условия

Активация на акаунт