Форумките бързали, мартенички вързали

  • 49 685
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 679
doci, разкошни са! Истински бижута! Голям майсторлък и търпение си вложила.

# 121
  • Мнения: 48
И аз съм възхитена от doci !! Наистина браво за всяко цветенце ! Каква пролет само !

# 122
ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА DOCI ЗА ОБЯСНЕНИЯ МОДЕЛ. ИМАМ МНОГО МОДЕЛИ НА МАРТЕНИЦИ ПРАВЕНИ, ИМАМ С КАКВО ДА ГИ СНИМАМ ,НО НЕЗНАЯ КАК ДА ВИ ГИ ПОСТАВЯ ВЪВ ФОРУМА........

# 123
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
дайте ми идея каква мартеница да направя, че да си я закача на входната врата.

имам метален кръг, който евентуално мога да ползвам.

мислех си него да го оформя като венец ( как обаче и с какво  newsm78 ) и по средата да висят Пижо и Пенда.

дайте идея как да оформя външния кръг. Thinking

# 124
  • София
  • Мнения: 888
Doci и на мен страшно много ми харесаха мартениците, поздравления smile3501
Аз изплетох достатъчно и мисля да приключвам, нооо почерпих доста идеи за догодина, благодаря ви Wink

# 125
  • Мнения: 679
asyalein, за това се сетих:



Или да обиколиш кръга на една кука като оставяш да стърчат навън кончета.

# 126
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein, за това се сетих:


Ати, и аз имах нещо подобно предвид. Thinking

чудех се кръга и него като мартеница ли да го направя (ама така Пижo и Пенда няма да изпъкват)  или да кажем зелен и да изплета и няколко цветенца, който да закача по края.

понеже тук мартениците са непознати и искам да го комбинирам с пролетта този венец.

моят кръг е по-голям от Пижо и Пенда, освен да направя други, по-големи. newsm78

дали ще стои добре със зелено и цветенца или някой има други идеи? отворена сам за предложения. Hug

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
desibesi, то тук е обяснено за снимките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101606.0

# 128
  • Мнения: 743
Здравейте и от мен!
Аз докато се наканя да пиша и то 1 март ще мине  Embarassed Искам да ви кажа, че сте направили невероятни мартенички - направо ми останаха очите в тях. Аз не съм от най-сръчните  Embarassed и все гледам лесните неща, та вашите красоти ми се виждат направо непосилни  Rolling Eyes Та точно такава лесна и бърза мартеничка ще ви покажа сега  Mr. Green - такива  правя за базара в Пловдив - момичетата там ги харесаха, а и аз си мисля, че е доста ефектна и интересна  Embarassed Дано да ви допадне и на вас  Laughing

# 129
  • Мнения: 1 523
Ето една мартеничка,за детската стая.

# 130
  • Мнения: 6 443
 vst_80 ,чакам лесната мартеничка,че и аз не съм мн сръчна Simple Smile  Wink

# 131
  • Мнения: 1 111
поздравления за всички сръчковци,творящи мартенички...
искам да покажа една мартеница,направена от моята съседка.Много ми харесва.

# 132
  • Мнения: 743
GrOzNoTo^_^PaTe ами то това е лесната мартеничка  Laughing А ако питаш как се прави - преждата се топи в С 200, разредено с малко вода и се  намотава безразборно върху надут балон. След като изсъхне се пука балончето и готово  Peace Изключително лесно е, точно като за мен  Wink Laughing

tuly, Дидката много интересни мартенички  Peace

# 133
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

искам да покажа една мартеница,направена от моята съседка.Много ми харесва.


жестока е!!! колко е голяма, от снимката не се разбира?

ето моята мартеница за врата , идеята намерих в нета и малко я промених...

# 134
  • Мнения: 1 111

жестока е!!! колко е голяма, от снимката не се разбира?


горе-долу е около 30-ина см. тялото на Пижо и Пенда и като прибавиш и още толкова конец над тях...
но ако държиш на конкретни мерки - да я накарам да измери...
идеята ми се стори много оригинална и затова реших да покажа.Направени са от кратунки,както се вижда... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт