Кой прах изпира стари петна, ама наистина?

  • 11 791
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
Цитат
нема смисъл да се дават 6-7 лева за Вениш - плащаш му само рекламата...
Не съм съгласна  Peace Лично се убедих в качествата му.Дано само не го развалят като праховете

# 31
  • Мнения: 210
И аз напоследък не съм доволна от праховете  за пране на нашият пазар.Затова си поръчах на познат и ми донесе от Германия течен Ариел.Изпира всички петна от дрехите Peace

# 32
  • Мнения: 681
Дотук видях само едно мнение за САНО.
От скоро пера с този прах и съм много доволна.
 По-скъп е, но е и икономичен, защото се слага по малко. Освен това е антибактериален.
Но все се мисля, че перфектното пране на дрехите зависи най-вече от програмата.Винаги пускам светло и бяло на 50-60градуса и нямам проблеми с петна.  Party
За цветно- Вениш върши работа. bowuu

# 33
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Аз напоследък пера с турски прахове, т.е. за бяло - "Ариел" - 11,5 кг. го купувам за 34 лева, за цветно - "ТЕК" и още някаква друга турска марка - 10 кг. - 20 лева. Ползвам и турски омекотител- 10 литра - 15 лева. И съм много доволна. Специално това го пиша за човека, който искаше информация за турските продукти. Не съм прала с европейски, но турските са определено по-качествени и по-евтини от българския пазар. Ако може, този чевук да ми каже как са цените в Турция, че да кажа на някай приятел да ми донесе - нещо точно и конкретно.

# 34
  • Мнения: 5 727
Дотук видях само едно мнение за САНО.
От скоро пера с този прах и съм много доволна.
 По-скъп е, но е и икономичен, защото се слага по малко. Освен това е антибактериален.
Но все се мисля, че перфектното пране на дрехите зависи най-вече от програмата.Винаги пускам светло и бяло на 50-60градуса и нямам проблеми с петна.  Party
За цветно- Вениш върши работа. bowuu
  bouquet

# 35
  • Хасково
  • Мнения: 995
жена ми и тя се оплаква от праховете...

някой има ли мнение за праховете от Турция, че ми е на чалъм...

п.п. за петна жена ми ползва едно българско - Клири - лев и нещо е и е добро... нема смисъл да се дават 6-7 лева за Вениш - плащаш му само рекламата...
От много време вече пера само с турски Персил /има Голд има Сензитив има и Колор/.
Перат чудесно нищо общо с тукашните и цената е много добра 9-10 кг/ понякога пакета е промо +1 кг./ вървят м/у 22-25 лв.
Предполагам че щом тук ми ги продаватна тазицена с печалбата в Турция са не повече от 17-18 лв. пакета. И омекотителя на Хенкел от Турция е многодобър.

# 36
  • Мнения: 220
питам за праховете от Турция, защото от Бургас организират шопингтурове до Лозенград за 22 лв. на човек. пътя е 120 км. Прах Ариел, Персил бил 16-17 лв. за 9 кг. и само от 1 пакет прах си избиваш транспорта...

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте. Ами аз понеже живея във Истанбул да ви напиша колко струват някои прахове тук. Ариел 10 кг за бяло пране е около 27-28 турски лири. Ариел за цветно пране 9 кг е 27 турски лири.
Персил Голд 12 кг струва 21 лири. А Персил за цветно пране 9 кг струва 19 туркси лири.  А омекотител Yumos 6  кг струва около 6.50 лири. Аз лично ползвам Ариел и за бялото и за цветното пране и съм много доволна. Лек ден bowuu

# 38
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
А какъв е курса лира-лев

# 39
  • Мнения: 4 451
Такъв прах още не съм намерила. #Cussing out

# 40
  • Мнения: 220
1 лира - 1,027 лева

# 41
  • София
  • Мнения: 7 030
Пера с Ариел и засега нямам оплаквания  Peace Понякога слагам и малко Вениш заедно с прахта ако има сериозни петна.
 На пазар Борово има магазинче за препарати и там има течен Ариел , собственикът каза че е внос от Германия. Някой купувал ли е оттам за да каже какво е качеството?

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Персил използвам за упорити петна. Стари също ми е изпирал безпроблемно.

# 43
  • Мнения: 745
Ариел използвам, но стари петна не мога да махна. Свекърва ми ги маха с домашен сапун и после с прах за пране.

# 44
  • София
  • Мнения: 312
Ето и моя глас за Sano, пера с него от няколко години, ама си трая  Twisted Evil, щото като харесаш нещо и го похвалиш то неминуемо или изчезва от пазара или му правят менте fingerscrossed
А петната  ги махам винаги с домакински амоняк, няма издънки. Махам петното и пъхам в пералнята. С амоняка си чистя и зацапани места по килима. Петното си остава върху парцалчето, амонякът се изпарява и не е нужно да се плакне. Вениш, други боклуци, аре няма нужда. Пробвала съм, отказала съм се. Химията не е измислена днес.

Общи условия

Активация на акаунт