На Сурва АВГУСТинчето ще гука, ще желае здраве и сполука

  • 6 674
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
Честита 2008 година

# 46
  • Мнения: 1 380
ЧЕСТИТА МОМИЧЕТА.....ДА СМЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНОГО ВЛюБЕНИ.....  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова година!!!!!!!
Много ви обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи бебоците още повече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

ЗА МНОГО ГОДИНИ!

# 49
  • Мнения: 1 380
МЪЖО ОТВОРИ ШАМПАНСКОТО И КАЗА: АЙДЕ НА ЗДРАВЕ, МИНАЛАТА ГОДИНА 1 БЕБЕ, А ДРУГАТА БЛИЗНАЦИ, МОМИЧЕ И МОМЧЕ..... Sick Shocked ooooh!
И АЗ КАТО ЧУХ СИ ИЗПУСНАХ ЧАШАТА......С ШАМПАНСКО  hahaha Joy hahaha
БАСИ И ЖЕЛАНИЯТА.....НА ЧУЖД ГРЪБ И 3 ДЕЦА СА МАЛКО..................... hahaha hahahaДАНО НЕ СТАНЕ ДЕ....... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 554
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИ4ЕТА Hug

# 51
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз повече бях писала повече, но ми блокира компа и трябваше да рестартирам. Е това беше основното. "Много щастие през новата година. А който иска и още един мушмурок!"

# 52
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТА 2008!
ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!НАЦЕЛУВАЙТЕ БЕБОЦИТЕ, ТОВА Е ПЪРВАТА ИМ НОЩ ОБСИПАНА С ФОЕРВЕРКИ И ЗАНАПРЕД ВСЯКА ТЯХНА СТЪПКА ДА БЪДЕ ОЗАРЕНА ОТ БЛЯСЪКА ИМ!
ЦЕЛУВАМ И ВАС!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
за много години!!!
нека сме здрави,оби4ани ,за да се радваме на нашите съкровища !

# 54
  • Мнения: 229
Да ни е честита новата 2008 година момичета  Hug
Да сте живи, здрави и много обичани мами !!! Да растат мъничетата щастливи и всичко лошо да е останало в старата година !!!

# 55
  • Мнения: 4 546
Добро утро и ЧНГGrinning

# 56
  • Мнения: 117

 За много години момичета.
Аз май съм единствената мама проспала новата година, но вчера ваксинираха Божидара и откара целия ден в ръцете ми, когато заспа аз я последвах.
Знам, че вие сте изкарали страхотно и като се наспите ще разказвате. Целувки.

# 57
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте момичета  Hug

Честита ви Новата 2008 година! Нека има мноооого здраве и любов. Бъдете все така лъчезарни и добрички и нека влизат много парички в джобчетата, защото всичко останало се купува  hahaha

Аз изтеглих един късмет....годеж, а мъжо така странно се хилеше  Thinking
Отивам да  smile3524, щото сега се прибрахме и е тежкоооо пустотото му пиянство  newsm19

# 58
  • Мнения: 1 554
а добро утро Hug

имма нужда от конска доза кафе Tired

# 59
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Честита 2008 г.! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко, за което мечтаем!

Франи, благодаря за кафето, но май имам повече нужда от тези съвети за в момента, че още главата ми е леко мека. Напих се от 2чаши шампанско  ooooh! Емма заспа 10мин. преди 24ч и проспа войната  Crazy Как не се събуди, не знам  Thinking На паркинга на предния блок правиха заря. Беше много красиво и ефектно, но и много дънеше.

Общи условия

Активация на акаунт