Греят Kоледни свещички в АВГУСТовските очички

  • 9 293
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
Марианамама  Praynig

# 16
  • Мнения: 1 216
marsidi, промените са яко нещо! Изглеждаш свежарка!
mentina, Рошла е като мама, същата!
rebus4e, Щипалчица ЧРД на любимите хора!
За marianamama не знам какво да кажа, страх ме е!

# 17
  • Враца
  • Мнения: 173
Марианамама, стискам палци всичко да се оправи бързо. Пращам ти и от нас тримата положителна енергия  Hug На Коледа стават чудеса  Heart Eyes Praynig

# 18
# 19
# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Марианамама и в тази тема се молим.ще се оправи детенцето Praynig
Момичета помагайте.Какъв стол за кола да взема?За едни и същи столчета,в различни сайтове пише различно.Има ли такива от 0 до 18кг.?Или тези до 18кг. не са подходящи за нас.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Миличкия Мони SadМоля се бързо да се оправи Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 262
МариянамамаPraynig Praynig Praynig Моля се всичко да мине бъзо и леко -  Praynig

# 23
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Момичета помагайте.Какъв стол за кола да взема?За едни и същи столчета,в различни сайтове пише различно.Има ли такива от 0 до 18кг.?Или тези до 18кг. не са подходящи за нас.

ДИ83, нашият стол /кошче/ е от 0 до 15кг.И после ще трябва да купуваме от другите, които са от 15кг - до 36кг. Вие колко кг. сте?

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
shoshi84  spoko Недей така. Ти си толкова положителен човек. Бъди оптимист.

# 25
  • Мнения: 222
Марианамама-силно вярваме и се надяваме всичко много бързо да се оправи с малкото слънчице Мони! Изпращаме му две големи прегръдки от мен и Перси!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 556
7.5 кг. е малкия.Кошница не ми се купува,защото се ползва малко,затова се чудих дали мога да взема 0-18кг. Но в краен случай ще си взема кошница.

# 27
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тя кошницата има едно нещо, което като поотрасне малко бебока - както е сега нашия на близо 4м се маха - и става мааалко по-широка и се събира с всичките космонавти и чудеса....., но до скоро не го бях махнала и така се дереше отзад - сигурно му е било тясно, ужас беше  Rolling Eyes. Също така има зимни кошове, които стават за кола - ако твоята количка е такава - идеално - трябва да провериш обаче, защото много малко модели колички им ставаха зимните кошове така Peace

# 28
  • Мнения: 1 216
 newsm43  newsm66

Di83, седящите столчета реално влизат в употреба след  като бебето свикне да седи самичко и определено е раничко. На яДамян си беше в кошницата до 10месец и изглеждаше, че му е комфортно.   Hands Thumbsup

# 29
  • Мнения: 243
Марианамама изпращам ти много положителни мисли и се моля мъника да е добре  Praynig Praynig Praynig

Ние сега се връщаме от консултация - ваксината се отлага евентуално за неделя, щото са му зачервени ущите, предписаха ни Отипакс, а главичката му е омекнала и вдигаме вигантола на 6 капки - сутрин и вечер по 3. Много гадно ми стана  Cry Cry Cry От куде може да му се възпалят ушичките, като не го изкарвам навън, а вкъщи е 23 25 градуса  newsm78  Миличкото ми бонбонче...

Айде отивам да си нахраня мъничето.

Шехерезада, вие при кой педиатър ходите - при Калинов ли?

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 19:37 от baby_illy

Общи условия

Активация на акаунт