Ето моята любима питка, покажете и вашите

  • 318 809
  • 485
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 122
Розичките ги правих от брашно и вода само и разточих на тънка кора и изрязох кръгове и навих един до друг. И после режеш през средата, нали се сещате.

     Подчертаното нещо не ми е много ясно..... newsm78 Може ли по-подробно,как така един до друг?

Ето тук можеш да видиш:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329267.0

# 436
  • Мнения: 7 418
  Мерси, Евак!Представих си процеса,особено след линка на Стаси76! Grinning Благодаря! Hug

# 437
  • Мнения: 1 116
Страхотни питки, Евакbouquet

# 438
  • Мнения: 113
Ето моимичета и поредната ми питка, но този път включих и розичките на Evak

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, страхотни питки правите. Аз за жалост напоследък нито имах поводи нито време, но в сряда ще кръщаваме малкия и ще ви помоля за рецепта за изпитана сладка (тип козуначена) пита. Бих се поразрвила из тази и други теми, но правя 2 торти за неделя и нямам много време за сърч. Предварителни благодарности на откликналите на молбата ми  Hug

# 440
  • Мнения: 108
Как ги правите откъде тая фантазия ,  newsm78 ако може покъжете стъпка по стъпка, много красиви питки , но начинаещи като мен трудно биха се справили . Ето и моята по скромна благодарение на Лабрекс!!! Не станаха формите много добре , но пак се гордея!!! Crazy

# 441
  • Мнения: 1 283
Момичета, страхотни питки правите. Аз за жалост напоследък нито имах поводи нито време, но в сряда ще кръщаваме малкия и ще ви помоля за рецепта за изпитана сладка (тип козуначена) пита. Бих се поразрвила из тази и други теми, но правя 2 торти за неделя и нямам много време за сърч. Предварителни благодарности на откликналите на молбата ми  Hug

Tази  питка е сладкa тази също
а тук е рецептата
Пепи, от теб тортите от мен питките, а... Wink Мислех да те помоля за торта, но те съжалих, знам каква хамалогия е, а аз съм много боса в тортите Hug

# 442
  • Мнения: 765
Благодаря Ви момичета за милите думи   bouquet
SvetletoS, ето ти малко подробности по правенето на питките/на 13 страница тук съм показала някой от тях/.
http://club.biberonbg.com/read.php?6,637653,page=3

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
pepika     bouquet  bouquet  bouquet
Много ти благодаря! А за тортите въобще не се притеснявай. Аз вече свикнах да правя по 2-3 на седмица  Mr. Green

# 444
  • Мнения: 1 906
Здравейте!
За пръв път пиша в темата, но отдавна ви наблюдавам  Wink . Поразена съм от красотите, които творите и ми се прииска и на мен да опитам, макар че ще ми трябва доста опит да постигна вашите резултати  Rolling Eyes .
В понеделник ще имаме гости, за да съобщим много важна новина и бих искала да направя нещо специално за вечеря и разбира се - питка.  Бях се спряла на "Болярската питка", но ако някой се сети за по-лесно ( и в повечето от случаите да става  Embarassed ) като за начинаещи ще съм благодарна да пишете. Също така бих искала да е по-ефектна отгоре, за което отново разчитам единствено на вас  Hug

# 445
  • Мнения: 1 283
Здравейте!
За пръв път пиша в темата, но отдавна ви наблюдавам  Wink . Поразена съм от красотите, които творите и ми се прииска и на мен да опитам, макар че ще ми трябва доста опит да постигна вашите резултати  Rolling Eyes .
В понеделник ще имаме гости, за да съобщим много важна новина и бих искала да направя нещо специално за вечеря и разбира се - питка.  Бях се спряла на "Болярската питка", но ако някой се сети за по-лесно ( и в повечето от случаите да става  Embarassed ) като за начинаещи ще съм благодарна да пишете. Също така бих искала да е по-ефектна отгоре, за което отново разчитам единствено на вас  Hug

Всички тук са много добронамерени, така че питай - всички сме на твое разположение. Peace
Питката "Корона" на Лабрекс е много ефектна, виж я в Любими рецепти. Лесна е, ще се справиш.Успех Hug

# 446
  • Мнения: 1 679
Ето и моята любима пита:

# 447
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да се отчета с питката, която направих за посрещането на първокласниците - големият ми син днес за пръв път пристъпи училищния праг:

- втасала

- опечена

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 13:21 от mari_eta

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 972
mari_eta Браво, очите ми останаха. Честит първи учебен ден на сладкия ученик!

# 449
  • Мнения: 11 747
Мдааа... и ученика ако му тръгне училището, колкото е красива питката.... пръв отличник трябва да е!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт