Отговори
# 285
  • Мнения: 1 554
ИРА Hug

Сонита ами той и моя иска да отваря ресторант Laughing

защо бе Гита да нее много близко ooooh! я им се развикай на бакшишите гадни #Cussing out

явно не са огладнели достатъ4но,после ще се избият за 2 лв ама айде #2gunfire

# 286
  • Мнения: 1 900
явно не са огладнели достатъ4но,после ще се избият за 2 лв ама айде #2gunfire
Отвратителни са тея таксита, в Пловдив са същите, бях бременна в 9 месец и натоварена със сто торби багаж от пазара и един като чу че не е дълъг маршрута и ме свали newsm61 smile3514

# 287
  • Мнения: 3 388

Сонита ами той и моя иска да отваря ресторант Laughing


 Mr. Green италиански ли?
Той моя какво ли разбира от ресторантъорски бизнес, ама вярва, че добрата кухня е достатъчна  Flutter

# 288
  • Мнения: 1 554
Сонита незнам какъв ресторант той е добър в много неща Joy все ми разправя 4е ще отвори ресторант 4е бил голям кулинар Joy

Валерия аз затова по таксита не се ка4вам и до последно си карах колата,даже от консултацията ми с екараха Blush

# 289
  • Мнения: 182
E ха всички са на парти. Жалко че ние не можахме да отидем, то аз с тази моя работа, ама нищо следващия път.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАН СЛАДУРАН! newsm59  ura
да радва мама и тати и да има дълго и незабравимо детство!
А, за НОИ и аз съм нъц и нашите са забавили много осигуровките и аз този месец пари няма да видя как не ги е срам точно този месец, а нашата кака голяма и иска големи играчки за подаръци, като телефон, МР 4 и такива неща  ooooh!

# 290
  • София
  • Мнения: 3 832
Честит Рожден ден на Йоан!
Да е жив и здрав и да расте весело и щастливо дете!




Ами и аз ще пропусна партито Close. От два дни пак съм болна, аман вече ooooh!. Дано като има следващо събиране да успея да дойда, че сега така ме е яд, че направо ще се изям #Cussing out.

# 291
  • Мнения: 127
Честит Рожден Ден на Йоан!!

Бъди живо, здраво и добро дете

Марти не ми напомняй че и аз се пръскам по шевовете от яд! Ама няма начин децата преди всичко.. дано скоро пак да се организираме  Praynig

# 292
  • Мнения: 222
Аз също не мога да е побера в кожата си, така че тихо, не ме раздразвайте!

# 293
  • Мнения: 324
С риск да досадя с непрестанните си изблици, предлагам заглавие  Blush (ако се изчерпят другите празнични):
За августинче ще е част от коледната баница с късмет за здраве и дни на щастие без граница.
Мама Дядо Коледа ще черпи с чудна баклава, че подаръци той носи за августинските слънца.
Като седя на пейката в парка и само псевдо рими ми идват в главата, даже пожеланията в картичките написах така  Sick

Ей, вярно, че сега те се веселят и опознават там без нас, но нали пак ще има събирания - сега е коледното, после за Нова година, за Осми март, а за Великден току-виж и ние с Мая се класираме. А до следващата сбирка ще си казваме наздраве така Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 16:42 от Нели*

# 294
  • Мнения: 47
Докато софийските мами се черпят да вземем да се прехвърлим в НОВАТА ТЕМА, че да има място за снимки  Mr. Green  Hug

Общи условия

Активация на акаунт