Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 136
  • 189
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 523
Sass, имала съм такава пералня, но от кофти марка - Конелиано и нещо ми изпуши накрая и я изхвърлих, но не беше от това, че е комбинирана, а просто ис беше калпав уреда. Значи сушиш 1/2 от това, което си изпрала, иначе не става. Дрешките са доста намачкани след сушенето, но и там можеш да си ги изсушиш само до степен за гладене. С една дума не е като отделна сушилня, но става - стига да уцелиш уреда. Нека някое момиче с такъв комби уред от по-новие да даде съвет за това

# 91
  • Мнения: 1 144
Имам същата вече година, много съм доволна и я препоръчвам на всички.

# 92
  • Smallville
  • Мнения: 994
Вие ме заинтригувахте,ще следя темата Peace

# 93
  • Мнения: 1 144
Не се доуточних, имам на Електролукс сушилнята, която глади на пара. Предимството е, че можеш да сложиш и сухи дрехи, парата ги изглажда. Много е добра.

Преди тази имах комбинирана, не е същото, нищо общо няма. Ако си взимате комбинирана, по-добре нищо, искрено ви го казвам, защото съм имала и двата варианта.

Миеле не съм имала, знам, че е отлична марка с високо качество. Може би имат и гладеща сушилня, ако точно това ви интересува.

# 94
# 95
  • Мнения: 1 144
Да, много съм доволна. Май са я намалили малко като цена.

# 96
  • Мнения: 748
Момичета днес случайно се сдобих с такъв Електролукс.Пуснах за проба едни чаршафи.Излязоха супер сухи за 200 минути,но бяха един комплект за спалня 164 см и един единичен.След това пуснах половината за гладене.Нещо не ме впечатли особено изглаждането. Имали някаква тънкост в избора на програма или трябва да пробвам докато оцеля оптималния вариант?Надявам се за отговорите ви,че иначе .........някой ще си Има проблеми #Cussing out

# 97
  • Мнения: 19 523
Моят моделсушилня е Миеле, не е Електролукс, но и аз забелязвам че като пусна повечко ддрехи за сушене и те не са така изгладени както ако са по-малко. Дано се включат собствениците на точно тази марка за потвърждение

# 98
  • Мнения: 748
Ами аз сложих за гладене големия плик две калъфки и единичния долен чаршаф.Мисля,че при капацитет 6 кг. не е много .Знам ли.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета днес случайно се сдобих с такъв Електролукс.Пуснах за проба едни чаршафи.Излязоха супер сухи за 200 минути,но бяха един комплект за спалня 164 см и един единичен.След това пуснах половината за гладене.Нещо не ме впечатли особено изглаждането. Имали някаква тънкост в избора на програма или трябва да пробвам докато оцеля оптималния вариант?Надявам се за отговорите ви,че иначе .........някой ще си Има проблеми #Cussing out

Пускай плика отделно от калъфките и чаршафа. Ти толкова много пране си натъпкала,че няма как да се изглади. И тия 200 минути са много. Пусни следващия път направо мокрите неща на програма за гладене,първата например. То ще ти даде първо 20 минути,но след още 2 минути ще захапе че всъщност прането е мокро и ще удължи програмата, за да го и изсуши. Така на мене ми ги вади много хубави.

# 100
  • Мнения: 748
Благодаря за съвета.Задължително ще пробвам.Иначе аз слажих порграмата на сушене за прибиране и тя сама показа минутите.

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз суша прането точно като Pukanka,но на програмите за синтетика или памук. Само хавлиите суша на обикновените програми, на тях не им трябва гладене.

# 102
  • Мнения: 748
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря за съветите момичета.

# 103
  • Мнения: 762
Ох  Embarassed срам не срам да побутна тук едно въпросче Ако дрехите ви са смесени синтетика и памук, щото то с тия прахове за ниски температури аз слагам всичко заедно има ли проблем после при сушенето. Ох и аз как само се изказах дано да сте ме разбрали

# 104
  • Мнения: 186
Ох  Embarassed срам не срам да побутна тук едно въпросче Ако дрехите ви са смесени синтетика и памук, щото то с тия прахове за ниски температури аз слагам всичко заедно има ли проблем после при сушенето. Ох и аз как само се изказах дано да сте ме разбрали
Не няма проблем.Ако все пак те страх да не се свият,ги пускаш на синтетика.Малко по-дълго се сушат и не излизат съвсем сухи Peace
Или ги пускаш на памук , но с опцията за деликатни тъкани.

Общи условия

Активация на акаунт