Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 112
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, кажете ама съвсем изгладени ли вадите дрехите? Не се ли налага пак да минете една ютия. И бихте ли ми дали размерите на това чудо, за да видя дали имам място за него.  bouquet

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Puknka, размерите са тези ВхШхД 85х60х60!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Puknka, размерите са тези ВхШхД 85х60х60!

Много,много ти благодаря. Имам място за този размер.  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Eveto, аз май съм решила,че ще е тази. Но въпросния го попитах за разликата м/у твоето AEG и моя Electrolux. Само икономичността на ел.енергия и в надписа ooooh! 


И аз си бях решила  smile3521 само като я видях, обърка ме само наличието на абсолютно същата, но с 100лв. по-малко. И съответно в Технополис разбрах каква е разликата. А ти взе ли я вече твоята "избранница"  Mr. Green

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Eveto, сега ще я поръчаме от едни познати, че ще ни направят отстъпка в цената Mr. Green . Но ще я ползвам чак като се нанесем в новото жилище, живот и здраве през ноември, декември! Чак тогава ще дам отзиви.
Може ли да ми кажеш каква е разликата,защото няма кой да ми обясни. Ако няма да те притесни драсни едно ЛС или пък тук за всички.Благодаря ти предварително Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Имам още един въпрос за Електролукса. Има ли някакво водно захранване.Тоест изисква ли да е вързана към тръбопровод?

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Тоест изисква ли да е вързана към тръбопровод?
Не . Има контейнер в който се събира водата от сушенето,тя е кондензационен тип сушилня ,както и контейнер за наливане на вода за гладенето с пара!

# 37
  • Мнения: 136
Водата от контейнера  от сушенето се използва и се прелива чрез кана с малко филтърче в контейнера за гладене. Ох дано да го обясних добре... Трябва ти само ток... Без входен и изходен канал.

# 38
  • Мнения: 1 632
mds, разкажи повече звучи сурер интересно, за първи път чувам за такова чудо, в какви пари влиза горе долу, всичко ли гладиш с него.. хвърли бомбата дай са повече инфо.. хехе
Нищо ,че не е по темата



Струваше около 1100Е страшно удобно и много бързо глади, моята задача се ограничава до това да натискам долу педала с който се задвижва машината и да придържам дрехата да не се набере евентуално защото само така могат да се получат гънки. Гладя всичко по принцип, а с машината ме е страх само да се пробвам с дрехи с много копчета от двете страни, за да не се надере нещо. За по пипкави неща, например ризи, си има точна последователност за гладенето с цел оптимален резултат. В книжката с инструкции е описано подробно, но и без да се придържаш стриктно резултатите са ок. Продават се и употребявани (в ebay.de със сигурност, но може би и по другите)ако не бях успяла да убедя моя мъж да дадем 1100Е щях да си взема от там. Но даже и той като мъж беше впечатлен когато видя на живо колко е лесно.
Същата преса имаме и ние.Купихме я от 1 шивашка фирма която фалира за 300лв.Наистина е удобна,и можеш и седнал да гладиш,но на мен вече и с нея ми е писнало да гладя.Сега вече искам парогладачка.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, в събота мъжа ми ще ми купува сушилнята. Ако не глади, ще я хвърля през терасата. Mr. GreenЩе ви дам отзиви като я изпробвам.

# 40
  • Мнения: 1 561
Заинтригувахте ме.

# 41
  • Мнения: 1 058
*Pukanka* кажи къде живееш да чакам под терасата Laughing.

# 42
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Момичета, в събота мъжа ми ще ми купува сушилнята. Ако не глади, ще я хвърля през терасата. Mr. GreenЩе ви дам отзиви като я изпробвам.

Недей да я хвърляш с лека ръка  Stop
Да ти кажа честно дори и да трябваше да гладя пак не си я давам. Времето и суетнята около простиране и събиране на парцалки от простора зиме и лете, което този уред ми спестява, е достатъчно, за да съжалявам за времето когато не съм я имала. Особено зимата, когато прането виси на въжетата по 2-3 дена и като ми писне почвам да украсявам всички радиатори в къщи с всевъзможни гащи, чорапи и пижами...лятото пък при нас е отвратително прашно и мръсно (не че зимата става чисто!), отвсякъде ни наобиколиха строежи и дори за наколко часа дрехите изглеждат ужасно, покрити с прах...А като преседят на слънцето стават като гюдерии (така ли се казва???), пресъхват и материите стават твърди, а хавлиите направо корави, отбелязват се щипките и после по-трудно се махат при гладене, а при самото простиране и опъване на въжето след време започват да 'бягат' ръбовете на дрехите, да провисат оттук-оттам...Така, че мога да кажа, че ползата от този уред не е само липсата на гладене  Peace
Пиши после отзивите  Hug

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, в събота мъжа ми ще ми купува сушилнята. Ако не глади, ще я хвърля през терасата. Mr. GreenЩе ви дам отзиви като я изпробвам.
Недей така, ще глади и още как. Да пуснеш снимки после Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вече го имам това чудо, но поне ден ще чета сега указанията,защото незнам кка се ползва. светнете ме моля ви някакви препарати ползват ли се за тая машина?

Общи условия

Активация на акаунт