Коледна пита "Роза"

  • 75 978
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И ние ще чакаме,Лебедуна Mr. Green
А ,аз нали обещах снимки на моята питка,но дъщеря ми взела,че ги записала на диск,и сега не знам,как да ги извадя от там ,та да ви ги покажа.....туй то като не разбирам Embarassed
ако някой знаещ ми каже какво да направя ,да казва.......ако иска Mr. Green

# 121
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Отдавна се каня да направя тази питка, майка ми ми беше казала за нея, но като я видях.  Crazy

# 122
  • Мнения: 812
И ние ще чакаме,Лебедуна Mr. Green


То чакате, ама ние я опапахме половината за обяд Mr. Green Не я цъкнах, защото не стана по - различна от предната. Явно тавата наистина ми идва малка и като вземе да втасва парчетата се избутват едно друго и става натруфена, а не подредена като маргарита. Иначе на вкус си е супер. Даже се надигна повече от предната. Следващия път ще я направя в голяма тава  Crossing Arms

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Много благодаря за рецептата!  bouquet
Направих я днес, стана супер, и се хареса на всички в къщи!
Моята тава е малко по-голяма и стана добре надута и подредена Grinning

# 124
  • Мнения: 58
Мойте хора много харесаха питката ,която направих за нова година и днес трябваше пак да правя! LaughingИ естествено пак стана супер! PeaceАз си я пека в тенджера,защото нямам такава голяма тава!Вярно ,че става висока, но пак е подредена и много хубава!Пак ще изкажа благодарности за рецептата  bouquet

# 125
  • Мнения: 1 485
Направих тази питка за Новата Година с малки изменения-стана неверотна!При това е правих доста набързо!
Благодаря!  bouquet

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да се похваля как стана при мен ... перфектна  Blush.
Аз сложих сирене между листата. Снимах, но ме мързи да кача снимките в нет-а  Embarassed.
Lebeduna благодаря за навременните отговори по въпросите за втасването   bouquet!

# 127
  • Мнения: 11 607
Лебедунке...ти ли бе казала,че може и с кисело мляко и дори ставала по-хубава?

Ако е да - пиши бързо и точно как ако може, че искам да започна да я правя до 30 мин.Благодаря!

# 128
  • Мнения: 1 808
Не е особено бърз отговорът, но мисля, че и Пина е фенка на киселото мляко  Peace
Какво стана?

# 129
  • Мнения: 11 607



Но...другият път ще е с кисело мляко...чаках...чаках...но нищо...и си го карах както е по рецепта....

# 130
  • Мнения: 812
Маме, както винаги си блестяща. Аз чак сега влизам и виждам, че си се справила и без мен. Как я оформи така? Гледам някакви интересни заврънкулки като плитки и около тях навито от тестото.  newsm78 Обясни подробно и с чертеж... Praynig А аз напоследък я правя само с кисело мляко. Свекито разправя да го гася с малко хлебна сода, но аз го бухвам направо от кофичката (1 кофичка кисело вместо прясното) Даже поизплаквам кофичката с малко вода (около 50 мл) и бухвам и нея. Отива повече брашно, ама кВо? По ми харесва с кисело...Нинам...Абе пита да е Mr. Green Твоята направо грее... eat

П.П. Чак сега видях, че си писала в хлебарския. Ми аз и там не съм влизала от обяд  Embarassed Ей ся ши са изкажа и там. Mr. Green

# 131
  • Мнения: 11 747
Лебедунка, ще си позволя да дам линк в твоята тема, за оформянето, понеже сама попита! Peace


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231840.msg6089176#msg6089176

# 132
# 133
  • Варна
  • Мнения: 2 576
pina много красиво  Peace. Утре ще пробвам и аз Simple Smile.

# 134
  • Мнения: 11 747
pina много красиво  Peace. Утре ще пробвам и аз Simple Smile.
хайде после да кажеш как е станало! Peace и да покажеш

Общи условия

Активация на акаунт