Опити за забременяване и АРТ в Испания

  • 15 407
  • 194
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 382
Моми4ета здравейте.
Най сетне новини от мен. 6те правим инвитро. Днес бяхме на консултация в клиниката и при мен вси4ко е наред ама 4ове4етата ни никак не са се представили добре, само 9% подвижност, и след обработка са останали около милион и половина, а и морфологията не е много добре, така 4е ре6ението за нас е единствено инвитро.Малко не съм се осъзнала о6те, 4е днес много информация ни струпаха. Планирано е за март месец, а сега запо4вам ле4ението.
4е моя да ви се опла4а като ми обясняваха колко изследвания 6те ми правят, и 4е по4ти всеки ден 6те ме бодат, той се подхилва на6ият, 4е докторката го скастри 4е те дават семен и после лесна тяхната, а и аз както ми дойде и съм в едно настроение, му ударих едно конско.  fight

# 136
  • Мнения: 1 248
Яни,мила това е страхотна новина!!!-Ще видиш как ще е успешна и докато се обърнеш,ще си гушкаш едно малко сладко бебче!!! Hug Hug Hug
Съжалявам че не сте успели да подобрите спермограмата,малко ме хваща страх,какво ще е и нашето положение... Praynig
Даваи всички подробности-ще си плащате ли,та толкова скоро ще ви го правят инвитрото?-
 аз мислех че първо с инсеминации започват,тогава инвитро.-но няма значение,чак завист ме хвана(благородна де)  bouquet

# 137
  • Мнения: 143
Яни, супер! Ще разказваш как вървят нещата. Наистина доста бързо започвате! А за инсетата, мисля че при мъжки фактор ги пропускат! Направо към икси се преминава. Ами успех!!!!
Аз се справям добре засега с диетата! Вече 3 кг по-малко!!! Бавно, но славно се придвижваме към целта от 68!!!! А моя мъж е направо  шампион - вече е свалил 9 кг! справям се някакси и без сладко, ама на моменти така ми се ядеееееееее! имам чувството, че ако започна 5 шоколада ще изям!!!
Утре заминаваме на разходка до Португалия  Grinning, че мъж ми има почивка чак до понеделник! Да се поразведрим малко от ежедневието! Желая ви забавен weekend и само положителни емоции!  Grinning

# 138
  • Мнения: 1 248
Браво момичета,все такива хубави новини да се чуват. Hug
Олимпияс,браво за килограмите-трудно е но после веднъж свалиш ли ги,е по лесно да се подържат.Така че за момента-никакъв шоколад. Grinning
Да направите снимки в Португалия. Grinning

# 139
  • Мнения: 382
Olimpias радвам се за вас, и да си го изкарате добре Grinning.Кажи ми от къде я взимате тая воля за отслабване newsm78, приятелят ми уж трябва да пази диета, ама само си хапва. А ина4е има6 право за инсеминациите, при нас мъжкият фактор е зле и при товаа положение една инсеминация е безмислена. Cry
Тони от финансова гледна то4ка поне лекарствата ни ги поема seguridad social, от там нататък пак не е много евтино, но само като в това ни е надеждата за успех сме готови на вси4ко.А ина4е изглежда скоро, то докато се наблъскам със вси4ките лекарства Sick, то времето 6те мине. Единственото не6то което ме притеснява е 4е 6те ми правят лека упойка и 6те ме приспят за известно време, както никога не ми се е налагало, винаги ме е страх от не6то неизвестно. Но в крайна сметка това е най малкото.Друго което ме притеснява е ако се полу4ат  twin_neutral, не 4е е ло6о, ама къ6тата 6те трябва да сменяме, 4е 6те ни е тесни4ко. newsm63 Вие как я карате?

# 140
Здравейте и от мен момичета,аз съм вече по добре.
Яни ми това е най хубавата новина във форума!  Simple SmileБраво, възхищавам се да смелостта ти и духа ти за тия години! Аз на 21 забременях и направих аборт по желание от нерешителност и несигурност, а ти с 2 си готова да се справиш! Браво! Желая ти от сърце всичко да ти мине като по вода!  smile3525Аз доколкото знам винаги ти имплантират 2 или 3 емврйончета. На снаха ми и бяха имплантирали 2 но се роди 1 по здравото.
Олимпияс да си прекарате добре! Мен също ще ме водят на ски в Събота на Сиеррата ама да видим сняг ще има ли или само с разходката ще си останем.
Тонита нищо не пишеш за цигарите ... как я карате с твоя човек? Joy

# 141
  • Мнения: 1 248
Яни,колко време преди инвитрото ще почваш хапчетата-давай инфо,че и аз се приготвям психически за инвитро.А за лекарствата-ми пак е добре че ви ги плаща касата-до колкото знам не са никак евтини. Hug
Сил,приятна разходка, ние държим фронта с цигарите, и вече сме по спокойни, да видим почивните дни,как ще сме...,тогава имаме повече свобадно време,да се дрънкаме. Peace


# 142
  • Мнения: 382
Сил, е да ти кажа 4естната и при мен има малко страх, но мисля 4е е нормално. На мен ми вдъхва спокойствие 4е до себе си имам стабилен мъж.

Тони ве4е цяла схема ми изрисуваха, 4е ина4е не мога да си спомня вси4о.Запо4вам от 21 ден на МЦ да си бия Декапептил, за да ми подтисне овулацията, а след като ми дойде запо4ваме стимулиране. Об6то взето през цялото време 6те ме следят.За вси4ките лекарства не им знам все о6те действието, за6тото гине не иска6е да ме затрупва с много информация. Знам 4е при стимулирането на овулацията запо4ваме с малки дози , 4е съм много млада. И така тъпкане с лекарства до денят на пункцията, да ми вземат овули, и след три дена 6те ми правят трансфер на ембрионът.А доколкото знам лекарствата са безплатни до третия опит, ама ако стане на първия няма да се сърдя.Е с две думи, то изглежда пим,пам,пум, и март месец, ако имаме късмет от първия път   ylinfant или   ylinfant  ylinfant. Много ми е притеснено и за тази анестезия,когато ти правят пункцията, 4е даже им казах 4е аз само като видя игли и сама се тупвам на земята. Mr. Green На 11 февруари запо4вам, и после 6те мога да ти кажа пове4е не6та. А ти недей да се настройва6 негативно. Из4акай си ситата и да видим какво 6те ви кажат и на вас. Аз хи4 не о4аквах 4е 6те ни кажат 4е сме за ИКСИ, може при вас да са по добре не6тата. Ние от преди 3 години бая сме се вло6или, приятелят ми де. Вие ре6ихте ли да правите нова спермограма?

# 143
  • Мнения: 1 248
Яни,защо ти е притеснено за анестесията?-ми предполагам е частична,я не се шашкай от едни игли,да не долетя да те нашляпам.-на мен сумати инжекции в ставите ми слагаха,гадно-гадно,а вече не ми прави впечатление. Mr. Green
Казвай какво толкова те притеснява таз упойка? Hug newsm78
За бебчетата,дано стане от първия път!-стискам всички палци. thumbsup
И не се тормози дали ще са близнаци или не-ще видиш как после ще се чудиш как си могла да живееш без тях(аз като дърта мама).А че ще ви бъде тясно-ми те докато поотраснат милите толкова заета ще те държат,че няма да имаш време да се замисляш дали ви е тясно в къщи! Joy hahaha
И каквито и глупави или умни притеснения да имаш-знаеш че можеш да споделяш ,нали?-ще питаме,ще четем,каквото се налага за да си по спокойна! Hug

Ами ние на 16 февруари ще имаме новини.За втора еспермо-боря се в момента- ако се преборя ще ходим началото на другата седмица да направим една подробна...newsm78

 

# 144
  • Мнения: 382
Тони истината е 4е ве4е съм си преодоляла страха от игли, а и все пак бая бодене ме о4аква. А за анестезията, може би за6тото никога не са ме приспивали, ама със сигурност после 6те се смея на притесненията си. hahaha По принцип ми е все дно дали 6те е 1 или 2, важното е да стане, тогава 6те съм наистина 6тастлива.Благодаря за подкрепата все пак, имам нужда. Heart Eyes Свекито ми ве4е знае и малко досадна ми взе да става, все ми вика, "ей каква хубава мама 6те стане6", "доволна ли си" и т.н., 4е малко допълнително ме поизнервя.

Е то не останало до ва6ият преглед. Надявам се вси4ко да е наред, а ако успее6 за еспермо 6те е добре, може да сте подобрили малко резултатите. Стискам newsm10

# 145
Здравейте момичета
Аз се завърнах от планината малко понастинала, ама пак беше супер. За пръв път в живота си видях изкуствн сняг и е впечатляващо е да ви кажа, защото времето беше слънчево и приятно а имаше сняг.
Янита много се радвам за теб, искрено. Колкото до свекървата не и обръщай внимание всичките са еднакви, мойта пак ми дава съвети да сме чакали и да не сме бързали за деца че бил труден живота. Абе с две думи никога не може да им угодиш.. #2gunfire #Cussing out
А за упойката не се притеснявай нищо страшно няма изобщо не разбираш какво става. Мен когато ме оперираха от извънматочната ме приспиваха за пръв път в живота ми и питах доктора през 2 мин дали ми е сложил анестезията и така както си питах сам заспала нищо не разбираш.Твоето е още по хубаво заспиваш и се събуждаш бременна, като в приказките. Laughing
А ако дойдат 2 човечета, ми мисли от хубавата страна ще раждаш само 1 път и като ги гушнеш ще видиш как си ги искала и двете!
 hug

# 146
  • Мнения: 1 248
Ох,момичета,не ми се отваря форума-постоянно се губи...ако успея да напиша,няма да е зле. #Cussing out
Yany,моя скъп го обработвам по малко. WinkИскам да направи морфология,но се чудя ако отиде утре или другиден,дали ще излезнат резултатите до 16.02-тогава ми е часа за гинеколаг? newsm78
Радвам се че сме ти подкрепа. HugЗнам че имаш много притеснения,нормално е.Ти мисли позитивно-освен това в днешно време все повече двойки стигат до инвитро,лекарите са вече подготвени и запознати по въпроса.Не е като преди години,когато беше новина че се е родило бебе инвитро. Peace
Аз ти пожелавам да е успешно инвитрото,и да нямаш проблеми,едно или две-божа работа. Hug
Вярно е че се увеличават рисковете при близнаци,но не го мисли предварително.
А за упойката,ами мен не са ме приспивали,но мъжа ми-поне 10 пъти,за няма и 2 месеца.И нямаше проблеми...А имай предвид че той и сега настръхва като види игла...чак ми е забавен,като малко дете е. hahaha
За свекитата,темата е дълга,и сложна. ThinkingВие нали сами си живеете,не и се давай на твоята-покажи и от самото начало,че имаш собствено мнение,разбира се с такт.Дано се разберете. Praynig
И аз да се оплача от моята-мъжо  2 месеца в болницата не пуши(естествено,на легло беше).И като го изписаха свекърва ми само вървеше след него с цигарка и кафе в ръка и викаше:
"Хайде на мама,запали си една цигарка"-ами накрайя той запали...и сега пак тормоз с отказването. #2gunfire
Сил,Надявам се не си много настинала,да се оправяш бързо!-някоя снимчица не ни ли направи(каква сам нахална) Mr. Green...и аз не съм виждала изкуствен сняг.

Днес не можете да се оплачете от мен-какъв роман изписах!Прегръщам ви. Hug

# 147
  • Мнения: 382
благодяря ви за милите думи моми4ета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сил надявам се бързо да се оправи6. Благородно ти завиждам 4е сте видели сняг, пък било то и изкуствен.Ние в тая Леида от мъгла не можем да се отървем, за сняг да не говорим, тази година няма да има. Даже навивам приятеля ми някой ден да хванем колата и да ходим на сняг, пък било и само за малко да се поразходим.
Тони аз бих те посъветвала о6те от сега да направите изследването, пък няма зна4ение кога 6те дойдат резултатите. По4ти съм сигурна 4е 6те ви поискат морфологията, за6тото другата ви спермограма е много непълна.А за цигарите стискам палци да удържите. Peace HugСега в къ6ти такова облек4ение изпитвам без цигарения дим.А и виж приятелят ми от заклет пу6а4 от 20 години, по 2 пакета на ден и удържа, не 4е няма желание да пу6и, ама като знае какво му е коствало.Трябва да заместите навика да имате не6то в ръцете, има едни изкуствени цигари с ментолов вкус, може да си ги подъв4ва6.  smokeuu

# 148
  • Мнения: 1 248
Яни,удържаме с цигарите,но не съм сигурна че никога няма да пропуша пак-много гаден навик е,така свикваш с него,че имаш чувството че не можеш без него. Mr. Green
Как сте момичета? Hug
Никoй нищо от никъде не казва Mr. Green

# 149
  • Мнения: 143
Момичета привет, аз се завърнах! Беше мноооого хубаво! Simple Smile Сега имам една доста динамична седмица и заминаваме за БГ! Ура, ура, ура!!!! А междувременно ми дойде, добре че поне като се върнахме.... и то на 18 ден от МЦ!!!! Е тоя моя цикъл нещо съвсем се побърка! Е може ли да имам Ову, на 4, 5 ден от цикъла!!! Добре че ми тече само 3 дена, че ако продължи така да успявам да я хващам!!! хихихих! Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт