Мама Коледна песен запява и с Августинче елха украсява

  • 12 454
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 216
Добро утро, мичета!
На мома Констанца да и е прекрасна 6тата годинка и мама да и дртпне ушетата голяма да порасне   bouquet
Днес и аз имам на кого да дърпам ушите - брат ми е рожденник, ама е поспалан и още не съм му честитила.
Тази нощ няямаше много сън...на пресекулки....Камен се буди...папа...лапа...и финишира в леглото ми. Аз се трупясах и таман заспах и Зърррррр, хайде Дамянката на градина да водя....
Сега ще си правя тиквеник за добро настроение и целия ще го излапам  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 195
Добро утро! Мерси за кафенцето Simple Smile
Честит рожден ден на Танти! Да расте здрава, умна и много красива!     bouquet
Шоши84, да е живо и здраво и братчето ти! И аз така с баткото, тъкмо се поунесох след хапването на Вики и зъъъър, алармата за градина Tired

# 47
  • Варна
  • Мнения: 567
Добро утро!

Гита честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава, и да носи само радост на цялото семейство!

Шоши честит рожденик и на теб! Да ти е жив и здрав!

# 48
  • Видин
  • Мнения: 685
Шоши, Честит ти рожденник. Много здраве и щастие.  bouquet

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Шошииииии, ЧРД на брато!!! Специално от мен да му предадеш. Пък той, ако иска да ме знае коя съм  Mr. Green

# 50
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
4естит рожден ден на Танти!
да е жива ,здрава,мн послушна,за да радва мама и тати и малката Емма!
4естит рожден ден със закъснение и на валентин на мира!
нека бъде много здрав,умен и да расте силен мъж!
дне сще е много весело в нашата теми4ка усещам.мойта теид днес не пожела д аиде на градина,още от снощи по4на да мрънка и д аобяснява,4е не и е хубаво там,4 е някои деца я обиждали,викали и 4е е лоша,нямала мама и татко и тем подобни.с едн а дума по палавите  и невъзпитаните тормозят кротките като мойто.направо ми идва да #2gunfire #2gunfire #2gunfireама какво да направя,същите деца съм ги 4увала отвън да викат на баша си глупак,идиот и тем подобни.а то мойто нали е възпитано и добри4ко тези думи ги нау4и в градината,даже и майната ти е нау4ила оттам.в най скоро време о4аквам някоя псувня да изтърси.вкъщи няма от кого да я 4уе,но там със сигурност има.мн ми е тъжно и същевремнно съм бясна....но такъв е живота,колкото и д а и повтарям да ги обижда и тя и да не им обръща внимание,то горкото е 4увствителна душа като майка си.оба4е извън градината е много дива и бойна,а там муши4ка.не мога да си го обясня newsm78трябв а да говоря с родителите на кротките деца и да направим нещо срещу разбойниците.
ина4е снощи пак не спах,ама то ве4е е нормално,ако спа ще е ненормално.тва мойто дете се побърка след пентаксима.аз др ваксина няма да му слага,никой не може насила да ме накара да я сложа на детето си.ще пием хомеопати4ни еквиваленти.само дано ли4ната се съгласи да пише в картона,4е са сложени,ама.....не знам голяма борба ще да е.
имам един срамен въпрос Embarassed,някой може ли да ми обясни как снимките от апарат да ги сваля на компа,да ги обработя и после д аги ка4а в нашето албум4е.знам само как да ги ка4вам,другото не..а мъжо не знам докога ще го 4акам.
айде лек ден!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 567
Най - накрая ми пристигна активната гимнастика, ето малко снимки!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163843&photo=23
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163843&photo=24
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163843&photo=25

# 52
  • София
  • Мнения: 5 721
Честит рожден ден на Танти  bouquet
Честит рожден ден и на братчето на Шоши  bouquet
Да питам.... Снощи ни поканиха на годеж на 25,12, какво се подарява  newsm78 какво ли да взема Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 10:18 от Димяни

# 53
  • Мнения: 1 216
Еййй, благодаря ви за поздравленията.
Той Гита Ог я знае със сигурност. Даже искаше да готви по рецептите  Grinning

marianamama, трябва ти само USB кабела на апарата. Включваш в компа, пускаш апарата (повечето са за режи гледане). Компа ползва апарата като отделно устройство, влизаш източваш и си ги отваряш с програмката, с която искаш да обрабочваш
Колкото до "невъзпитаните думи" ушите на Дамян не са били пощадени. Чувал е всичко от приятели или от нас (вие сега да не си мислите лоши неща за нашата фамилия), но никога не е употребявал. Знае, че големите като си изпуснат нервите или ако са разпалени  говорят каквото им падне. В градината явно е случил на група. Или аз на дете  Mr. Green

# 54
Добро утро и от мен.                                        

[color=red]Гита, честита ти рожденничка да ти е жива и здрава![/color]           newsm51

Моята щерка мрънка по цяла нощ от както се е родила, та знам какво ви е.    
Меги      подарака ви е страхотен да си го ползвате със здраве.    

# 55
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНТИ!  ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И С МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!     bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК И НА БРАТ ТИ, ШОШИ!

И Калинка е така през ноща, яде по 3 пъти  Shocked Не знам какво да правя вече, започвам да си мисля, че кърмата ми не я засища  newsm78

Марианамама, и Цвети ми е такава и все ми е много мъчно за нея  Confused Вече се чудя дали беше правлино да я възпитаваме така, да уважава другите, да не обижда и т.н.

# 56
  • Мнения: 1 554
ДОБРО УТРО Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАКА ТАНТИ
Шоши честит ти рожденник  bouquet

Лолиии честита ви гимнастика с здраве да си я ползвате Peace

ИМАМ ПИТАНКА КЪМ МАМИТЕ САМО НА КЪРМА: ПО колко пъти цокат бебеците на ден?През ноща будят ли се да си похапнат?

# 57
Хари видяла съм те           smile3534     големи сте поспалани.Какво прави моето слънце  Влади. Stuck Out Tongue Ще излиза ме ли? Малко е гадно времето ама аз ще излизам, че вчера Мони ме побърка.  За голямо щастие племенника ми днес си отива та лудницата в нас ще понамалее. Като в зоопарк съм     Sick                  
                    

# 58
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Gera Hug
и ние ядем по 3 пъти нощем,а с е буди по 30.не толкова  е гладен колкото ме ползва за биба,и не е от глад.снощи например му дадох и 60 гр ам,4е изцока и двете гърди и пак беше гладен,ама пак с е буди много.да ви кажа,4е по4вам диета.няма да ям тестено и сладко и ве4е кърмата ми намаля,ам а ще с е кърмим по на 4есто,ще пия пове4е те4ности ,дано не спре.ина4е в4ера се обзаведох и с нови дънки и сега съм модерна....дебеланка Embarassed

# 59
  • Мнения: 70
Гита честита рожденичка, да е жива и здрава и много да ви радва!
Честит празник и на шоши.
Може ли да помоля накои да ми изпрати линк с местоположението на джъмбо, днес съм се строила да ходя с етърва ми и да не лутам из софия, а да го намеря по лесно.

Общи условия

Активация на акаунт