Кога най-рано на лекар за установяване на бременността?

  • 58 683
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 334
Здравейте момичета!!!!! Преди 3 седмици заподозрях че съм бременна и се оказа истина!!!!!!!! Днес бях на преглед и доктора видя плоден сак и жълто тяло, отговарящи на 5 г.с., но не успя да види ембрион. Каза да не се притеснявам, че още било рано  Rolling Eyes Исках да ви попитам нормално ли е? Сега не мога да си намеря място от притеснение.

# 46
  • Мнения: 3 695
Здравейте момичета!!!!! Преди 3 седмици заподозрях че съм бременна и се оказа истина!!!!!!!! Днес бях на преглед и доктора видя плоден сак и жълто тяло, отговарящи на 5 г.с., но не успя да види ембрион. Каза да не се притеснявам, че още било рано  Rolling Eyes Исках да ви попитам нормално ли е? Сега не мога да си намеря място от притеснение.
а кога ти е бил последния цикъл

# 47
  • Мнения: 334
17.01 - но аз имам изместена овулация. Бебо мисля че сме го направили на 14.02.

# 48
  • Мнения: 3 641
Дени, според дата на последната менструация би трябвало да си в 7 г.с. Казваш обаче, че може би е станало на 14.02, тогоава е нормално да отговаря на  5 г.с. С вагинален ехограф ли те гледаха? Сигурна ли си,че ти е изместена овулацията?

# 49
  • Мнения: 334
Да, с вагиналин ехограф ме гледаха. Не съм сигурна за изместената овулация, но го коментирахме на прегледа, че най-вероятно е така, защото бебчо отговаря на 5г.с., а това съвпада и с моите представи кога точно сме го направили. А мен на 14.02 трябваше да ми дойде - затова предполагам за изместената овулация.

# 50
  • Мнения: 3 641
Не се притеснявай, отиди след една седмица отново. Би трябвало да се види в 6 г.с., евентуално и сърд. дейност да има емриончето Hug
Силно стискам палци Praynig Praynig Praynig Минала съм през такова треперене и знам какво изпитание е Hug

# 51
  • Мнения: 3 695
Не се притеснявай, отиди след една седмица отново. Би трябвало да се види в 6 г.с., евентуално и сърд. дейност да има емриончето Hug
Силно стискам палци Praynig Praynig Praynig Минала съм през такова треперене и знам какво изпитание е Hug
да, отиди след седмица, сега е още рано   Peace всичко ще е наред

*Jeny*   Heart Eyes как се чувстваш

# 52
  • Мнения: 334
Много ви благодаря момичета!!!!!!!!!!Чувствам се прекрасно иначе - бременна съм, хапвам, спинка ми се, но най-вече съм щастлива. Това ми е втора бременност - първата завърши с аборт в 5-я месец, много тежко ми беше. Сега съм на седмото небе просто, но и много ме е страх да не се повтори.

# 53
  • Мнения: 3 641
Неземна, благодаря добре съм Heart Eyes Heart Eyes
Дени, и да ти кажа да се успокоиш няма смисъл. Страха си е винаги в сърцата ни. От сърце ти пожелавам този път всичко да е наред и да гушкаш здраво бебенце Hug
И да пишеш какво става Peace

# 54
  • Мнения: 3 695
Много ви благодаря момичета!!!!!!!!!!Чувствам се прекрасно иначе - бременна съм, хапвам, спинка ми се, но най-вече съм щастлива. Това ми е втора бременност - първата завърши с аборт в 5-я месец, много тежко ми беше. Сега съм на седмото небе просто, но и много ме е страх да не се повтори.
стискаме палци всичко да е наред  Hug

# 55
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! С голям интерес прочетох мненията ви. И аз съм в голямо чудене кога да отида на доктор. Аз пък се притеснявам много от вагинсален ехограф. Чела съм, че води до опасност от аборт. А от вашите мнения изобщо не виждам такова притеснение. Някой има ли мнение по този въпрос?Поздрави на всички

# 56
  • Мнения: 2 617
Здравейте момичета! С голям интерес прочетох мненията ви. И аз съм в голямо чудене кога да отида на доктор. Аз пък се притеснявам много от вагинсален ехограф. Чела съм, че води до опасност от аборт. А от вашите мнения изобщо не виждам такова притеснение. Някой има ли мнение по този въпрос?Поздрави на всички

Не се притеснявай изобщо от вагиналния ехограф, това са бабини деветини. Имаше няколко такива теми тук, потърси ги с търсачката, ако искаш повече мнения, но нямаш никакво основание за безпокойство.
Успех!

# 57
  • Мнения: 5
Ох, много благодаря!Ще трябва да събера сега кураж и да отида на доктор. Но май ще изчакам още една седмица да има какво да се види Simple Smile

# 58
  • Мнения: 66
при добър лекар -5дена от закъснението. но с тест за бременност се разбира и 7 дена след полов акт.

# 59
  • Мнения: 1 131
При мен точката(плодния сак) се видя 3 дена след закъснението.Сега на 26.06 ще ходя да видим дали има ембрион със сърдечна дейност Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт