Къде в Пловдив??? - 2

  • 53 482
  • 650
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 972
нашия кош го взехме от Вис Виталис, беше някъде около 8-9 лв. Има най-различни животинки  Peace

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 727
нашия кош го взехме от Вис Виталис, беше някъде около 8-9 лв. Има най-различни животинки  Peace
Да, там някъде беше цената. Жабата ми изглежда като тази в Практикер.

# 632
  • Мнения: 1 053
нашия кош го взехме от Вис Виталис, беше някъде около 8-9 лв. Има най-различни животинки  Peace

 Peace този кош ми хареса,живот и здраве в събота и аз ще купя такъв,че сега имаме един от 2 лева,който наистина изкара 2 седмици  Sad

# 633
  • Мнения: 1 900
Катерина и ние сме със същия кош, взехме го от Практикер.
Иначе килими нямам, само един детски, много мразя килими, но Боби още е нестабилен, често си удря главата в плочките и за сега мисля, че тези пъзели ще ми свършат работа. newsm78

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Валерия вчера гледах такива пъзели имаше и в Домко,но и аз съм чувала за гадното им чистене,не видях и цената им но ако искаш провери.Колкото до кошовете в Практикер са 20 лв и реших че мога да взема от тия шарените,но ако във Вис Виталис ги има и там ще видя,онзи ден бях,ама кой да ти види  #Crazy

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Кошове във Вис Виталис има само със Спайдърмен вчера бях там и купих един,иначе цената е 15лв

# 636
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Малко офф и от мен:

asq82, а здрав ли е този кош? Защото материята ми изглежда тъничка и ми се струва, че мойто диване бързо ще му види сметката.

# 637
  • Мнения: 983
И нашия пъзел с животни е прибран. Едно, че в часа на мама, някой каза че са вредни (но то за какво ли вече не се казва, че е врено) и друго, че малките махат животните и ги късат с устата. Иначе минахме периода с честото падане, зимата си отиде и вече не е толкова страшно да седнат на земята, та може и без килим да си останем до другата година. Май по-скоро исках килим, за да е по-красива стаята Rolling Eyes а не че  ще ми върши някаква работа. И ние никъде нямаме килими и почистването става много бързо.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето един он-лайн каталог на килими, има ги срещу Метро в магазина.
http://www.areakilimi.com/bg/carpets_list.php?model=Flash-kiddy

А тук http://www.carpetmax.bg/kilimi.php?typem=17&name=17&lang=bg&p= има дисни килими като този
 Heart Eyes

# 639
  • Мнения: 1 900
Не бях мислила дали ще се почистват лесно тези пъзели, какво да му постела тогава което хем да е меко хем да е лесно за почистване? Thinking

# 640
  • София
  • Мнения: 2 871
Ние събираме играчките в сгъваемите кошници, които се продават на каите във всички хипермаркети. Имах стара такава щайга /кошница/, леко счупена и в нея пълним играчките. Преди това я ползвах за покупки като ходя да пазаря /немски начин на пазаруване е това, да няма всеки път да им купувам торбичките, я/ При условие, че те зи щайги струват 5лв, не виждам смисъл да се купуват специални кошове за играчки от 15-20лв. Малкия дори влиза вътре в щайгата, после излиза и се радва. И да я счупи още повече, не ми пука за 5-те лв., хвърлям я.
На Практикер са ми ясни китайските кошове, не си струват парите.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Не бях мислила дали ще се почистват лесно тези пъзели, какво да му постела тогава което хем да е меко хем да е лесно за почистване? Thinking
Абе може пак да е пъзел, но поне да не е от много части - примерно с цифри, букви или от тези с Мечо Пух, те са само отделни квадратчета, а самата картинка вътре не се разглобява.

Аз навремето като почна да пълзи Руми слагах на земята една олекотена завивка, от тези с вата вътре, сгънато на 2 ката, но беше лято и всяка седмица си го перях, а то съхне бързо.

# 642
  • Мнения: 2 467
Момичета, да е виждал някой столче за колело по магазините скоро?

# 643
  • Майничка
  • Мнения: 12 596
Да, в ТСМ-а до Халите, срещу бившия Детмаг.

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета днес видях в един магазин за дом.потреби в Кучука кошове за играчка,като тези в Практикер,имаха само жаба и беше 6.60 много тънка им е материчта,аз не си купих че ми се иска да видя и тези във Вис Виталис,но да знаете,че има и доста по ефтини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт