Житна диета

  • 119 747
  • 522
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 345
привет,житни сладурани! Hug
днес стоя последно на жито,но определено има ефект(и аз съм в мц),но дрехите ми се разхлопаха,а настроението ми е високо над морското равнище..
благодаря ви за подкрепата!  bouquet
усмихнат ден!

# 466
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Кантарът ми е развален, но другата седмица, като приключа с диетата, ще се премеря на кантара в поликлиниката, който е доказано верен. Промяна засега има само в настроението - напред и нагоре.

# 467
  • Мнения: 110
jedira, знам че преди правеше дюкан и беше постигнала много добри резултати, какво стана, извинявай за въпроса, но аз пак блуждая и си търся диета.  bouquet  bouquet  bouquet

# 468
  • Мнения: 958
дива коза, ами спазвам постите, след тях пак ще съм на Дюкан WinkМиналата година го направих точно по този начин, по време на постите с житото свалих доста кг, а после се довърших с Дюкан, но оттогава се изложих Sad, върнах си всичко, така и не успях да се върна към режима, който спрях заради Великденските пости.Така че пак съм на хорото, какво да правя, не ми се стои дебела Simple Smile

# 469
  • Мнения: 487
Привет,много мее срам но ще си кажа  Embarassed Embarassed Embarassedнаядох се и всичко провалих,стана преди малко  smile3511 знаех си че с този МЦ ще направя някой гаф,много ми стържеше на корема,сега мее яд,но е късно,ще чакам другия разсип на луната  newsm45
На вас пожелавам много свалени килограми,благодаря на всички за разбирането,бяхте много мили  Hug Hug Hug  love001

# 470
  • Мнения: 6
Цветомира защо се отказваш толкова лесно. Какво като си хапнала. И аз две вечери подред хапвах, но си продължих режима, а сега лунувам. И продължавам. Няма да се дам. Ще споделя нещо. През 2003 реших да отслабвам. Вярно, че го направих, когато нямах дразнители (мъжа ми беше далеч за 2 месеца, а децата ходеха на детска градина и двете), но задържах кг след това 3-4 година без диети. Направих 7 дена на ябълки и чай, а след това разделно хранене. За 3 месеца -15кг. После си хапвах и не качвах. Сега съм с 20 отгоре, защото си останах у дома, цял ден с децата, никакво движение ............. абе само оправдания.
Мисълта ми е да не се отказваш. Постави си цели. Свалянето не става с магическа пръчица. 3-4 кг на месец е нормално. Най-важното е да ги задържиш.
Преди 4 седмици влязох за пръв път в тези форуми и се амбицирах много. За първите 2 седмици свалих между 3 и 4 кг. После застой, защото имах издънки. Тази седмица не съм се теглила - утре ще е- и ще кажа какъв е резултата за 4 седмици.
Това е. Май попрекалих с писането, но се надявам да е от полза на някои по-колебливи.
Само Надолу  Wink  Hug  Heart Eyes

# 471
  • Мнения: 487
petinka_vd благодаря ти за вниманието,прочетох поста ти 3пътиопределено е така,както казваш,въпреки това,че писах,че се отказвам,сварих си житце за утре,размислих,ходих на тренировки и като се върнах прочетох какво си написала,ох ако нее вашата подкрепа незнам.Сигурно ще си кажете,каква несириозница,но от утре ще съм пак с вас.Още веднъж ти благодаря  hug Hug Hug HugЛека вечер на всички  Embarassed

# 472
  • Мнения: 487
Добро утро момичета ето ме пак,както писах продължавам с вас,но вие къде сте  Sad темичката ни изпаднала на втора страница.Ще махна тези килограми та ако трябва ще съм повече дни на този режим  Winkдейства ми добре,а това което стана вчера,мисля да не се повтаря.Лек и усмихнат ден   bouquet

# 473
  • Мнения: 958
Цветомира, радвам се, че си решила да продължиш Hug, и малко извън темата, гледам, че и ти си фен на тае-бо box, къде ходиш, аз ходех преди две години на зала Фестивална, при Венци, имаше и мастер клас при Гриша Филипов, единствения българин, който е минал на обучение лично при Били Бланкс и има тапия от него, отттогава обаче  малко пообърках режима и тренировките и качих 10кила, с които сега искам вече да се преборя, сега ходя на тае бо на стадион В.Левски, в момента не, понеже съм на жито и гледам нещо по-лекичко да се движа, пиши по-често, с писане също се отслабва
Аз съм тук, имам 200г надолу, малко, но от сърце Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 10:54 от jedira

# 474
  • Мнения: 6
Цветомира - нали си с нас. И аз да се отчета за 1 седмица житна + лунна -2кг. А за 4-те седмици от как съм на диета -5кг. Това ми беше и целта - по 5 кг на месец. Номера сега е да ги задържа. Ще остана още няколко дена на житна, ако може до другата фаза на луната ама да не се заканвам много и после ще постя + лунна.
Планове и мечти, но дай Боже да ги постигна.
Усмихнат и минусов ден на всички житни момичета!  Hug  Hug  Hug

# 475
  • Мнения: 278
Добро утро,мили дами, чета ви, но от вчера се навих и почнах и аз със вас житната диета. През първия ден имам 0,600кг свалени, което не е никак зле. Днес ми е втори ден. Не знам колко дни ще правя житната диета, но колкото и да я правя, все ще се попречистя малко.
Успех на всички и лек ден!  Hug

# 476
  • Мнения: 487
jediraаз съм от Пазарджик,моят инструктор е и трениор по карате,тренировките ни се доближават много до тези на Били Бланкс,държи ни доста строго няма шест пет,добре че ходя иначе ще полудея по цял ден с малката само в къщи,живи и здрави на пролет ще почвам работа  Winkжитната диета не ми пречи на тренировките,даже минават по леко petinka_vd с вас съм поздравления за свалените килограми  Hug InDreams добре дошла и успех  Peace

# 477
  • Мнения: 6
InDreams   добре дошла и успех  Hug

# 478
  • Мнения: 720
Здравейте момичета.
Вчера се издъних, но от днес съм с вас. Честно казано ми допада вкуса на житото, ябълки обожавам и за сега не ми изглежда невъзможно да продължа, макар че имах много съмнения. Няма да си поставям срокове - колкото изкарам все ще е добре дошло.
petinka_vd, поздравления за постигнатата цел и успех.   bouquet
Хубав ден на всички.  Hug

# 479
  • Мнения: 958
Здравейте и днес, отчитам още 200г надолу, малко, наистина, но явно задържането при мен е в сила, очаква се тези дни пак да почна да смъквам Rolling EyesПродължавам си до края на другата седмица, а след това ще мина на зелева супа, с тази схема до Коледа ще трябва да смъкна още 5-6кг LaughingХайде, къде изчезнахте всички, отчитайте се
пускам едно кафенце дано да имам компания за него Wink

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 10:09 от jedira

Общи условия

Активация на акаунт