Хей, половин годишнина здравей!Това е първи ЮНСКИ юбилей!

  • 10 073
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 546
Айде да видим дали ще успея да се вместа на първа страничка. Много хубава темичка. Да ни е честита и никакви болести в нея. Ясно!!!  Naughty
Браво, Уси! Скоро и пуловерче да спретнеш  Peace
Мама Ана, много, ама много се извинявам. Как можах да пропусна да чиститя месечинката на една от любимките си.  Embarassed Нацелувай Елито от мен. Желая й от все сърце много здраве, късмет и безмерно щастие!  Hug И честито ви обръщане! Още много да имате и без произшествия  Wink
Гоголина, разкажи за подозренията за АБКМ.
Ох, Маслинка, съжалявам. Моите съболезнования  Cry
Лъвичке, хайде викай попа. То това не си е работа. За толкова кратко време що болести минаха през вашата къща. Пращам положителна енергия, бързо да оздравява дечко.
Краси, вясвай се по-често, много ни е приятно да те “видим”  Hug
За мухала - и ние се запознахме с него тази зима. Дано и на нас да ни помогнат вашите "илачи"
За Орофар - няма да се възползвам. И без това за сега зъбките са ни дали почивка. Да видим до кога
Кети, днес пропуснах  Hug   bouquet  Heart Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте и от нас в новата тема.

# 17
  • Мнения: 1 488
Хубава ни нова тема  Hug
Тед ше те черпя.Киселчето го ометохме цялото!Много се радвам явно пак ще му направя.Маслинке лошава работа,мойте съболезнования!
Лъвице,незнам какво да ти кажа,вий ако изкарате цяла седмица да сте добре пак хубаво! Naughty
Аз да си кажа ,че още не съм оздавяла,ама ще се мотам явно така!Пуловерчето за косьо е почти готово остана да го изпера изгладя сържа и наплета.
Ади лека от мен,че съм гроги!

# 18
  • Мнения: 2 336
айдееееее вече имам една чепявка от ycu, сега другите мами да не би да ви е страх де си кажете че ви се е получила манджата Joy hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 1 235
Ние добре се разходихме. Grinning Излезнахме с рев порева сигурно 30 мин. и след това спа 2,5ч., прибрахме се към 17:30ч. Купих 1бр. гащи (с пелени), които ви показах и ще пробвам, дано да вършат работа и Ели да не се обрива повече.

Гоголина, благодаря за съветите! Ще потърся тези обезвлажнители, а кактуси при бебка може ли?
trapezica, супер, че вече сте по-добре. Дано да е последно за тази зима.
Тони, браво на малката за мерките и теглилките!  Grinning
Босилек, и аз всяка сутрин бърша прозорците!
Тед, ама няма  как да избягаме някъде за няколко дни. Ако цял ден е отворено, няма ли да може да се проветри. newsm78
Десита, дано не се появява отново този гааааден мухъл.
Маслинка, и аз да изкажа съболезнования за загубата ти. Cry Ужасно е когато загубиш обичан човек, а още повече и млад.
mmm_, живея в "горен" Лозенец, близо до РУМ "Черни връх". Ще се радвам да се поразходим. Благодаря за инфото, чудех се къде продават още утре ще купя.
ЛъвичкеPraynig дано не се наложи да влизате в болница. Пожелавам ви бързо оздравяване! Аз много не вярвам в тези неща, ама като те чета последно време е кошмар, дано помогне.
EvieAndie, мерси, мерси задължително ще я нацелувам.  Grinning За вмъкването на снимки в поста: аз променям размера (за да не заемат много място) качвам ги в snimka.bg, отваряш избраната снимка да ти излезе само тя и върху нея с десен бутон и Copy Image Location, после като пишеш поста над полето имаш различни екстри натискаш Вмъкни изображение и копираш снимката. За аватар е на същия принцип. Успех!
Софи, тъкмо се зачудих къде се загуби! 
Да кажа набързо за влагата и за мухъла: по принцип проблема се появява на външни стени в помещения с варираща температура (демек където за малко се топли, после не се топли, после пак се топли и така). Появява се само на места, които не могат да "дишат" - демек зад мебели, кашони и др.под.
[/size]
Кетка, точно така е.
Кажи в Прасето има ли избор на кошари и как варират цените (ако си обърнала внимание).
Krassi-Mira, успех с гърнето, дано бързо разбере за какво става въпрос.

Е, бая дълго стана и доста ми се доспа. Лека нощ!

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 23:37 от GERY80

# 20
  • Мнения: 2 336
GERY80 мирише много силно на белина и на хлор някаква смесица. Не е за дете. То не е и за възрастен, но проветряването е задължително, сега отивам да будя мажо да се премести в спалнята че спи пред тв-то. Хайде лека и ползотворна нощ на всички   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 235
Ами освен да търся нещо друго или да пробвам с белина (тя по-бързо ли изветрява)?

# 22
  • Мнения: 622
А схванах как става номера с картинките  newsm10
Хайде лека и от мен  Tired

# 23
  • Мнения: 139
Лелееее ама какво направихте бе.Човек малко да се позагуби и хоп нова тема и толкова изписано.Утре ще прочета всичко на спокойствие.Ние до сега имахме гости и вече не мога да гледам.Лека и спокойна нощ на всички.И до утре   bouquet

# 24
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Добро утро, поспалани! Почерпете се за наше здраве



Честито и на Гого, Ивайла и Андреа!

Лъвице, да се държите, ей! Дано ви се размине болницата.  Hug Praynig Peace
Маслинка,  Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 245
Здравйте и от мен,

GERY80, Саво-то е най-ефикасно, белината дейстав за по-кратко време, след което избуява отновно мухъл. Ние сме с мухъл откакто се помня в новото жилище, направихме външна и вътрешна изолация и има някакъв ефект, но не съвсем.
Трябва често да се проветрява.
Ако ще пръскаш със Саво - напръскай и остави всички прозорци отворени и бягайте навън.
Адски силно мирише, а е и опасно според мен.
Мъжът ми пръска в хола и отвори всичко, а ние бяхме в спалнята до сутринта, нямаше проблем,просто не трябва да сте в същата стая.
Най-добре една дългичка разходка от 2-3 часа мин. и тогава се прибираш.
Когато пръскаш - сложи си кърпа на устата, аз поне така правя, ужасно задушливо е.
Лъвичке, какво става с вас наистина Hug?
Напоследък много боледувате наистина, хем Любослав е кърмен newsm78
Дано не се налага взлизане в болница, ще стискам много палци и пращам много положителна енергия за вашето семейство Hug
Вчера пробвахме пюре от тиква, хареса ни горе-долу, днес продължаваме.
Но Габи е страшно кисела последните дни - не знам от какво е, от зъбите ли или и тя е леко настинала?
Маслинке, много съжалявавам Cry
Cigarette, ха честито  bouquet
Честито и на Гого, Ивайла и Андреа!

Поздрави на всички от мен и хубав ден

# 26
  • Мнения: 2 336
добро утро,
 Cigarette благодаря за почерпката
Гери много зависи и колко квадрата е мухала. докато не оправихме кухнята половината от нея беше в мухал а тя не е никак малка и 1 туба САВО не ми стигаше колкото и да ви се струва странно, а знаех че първа пожълтява и тогава побелява

# 27
  • Мнения: 546
Здравейте, поспалани!
Честити месечинки на всички малки и сладки юнчета! Няма да изброявам поимено, че пак ще изпусна някой  Embarassed , но от сърце им желая много здраве, много късмет, много щастливо детство!
Аз да си кажа без бой - вчера се теглих  Embarassed  #Cussing out   #2gunfire Не само, че не свалям, ами съм и качила 2 кг. Та от днес съм на диета. Много не ми се отдават тия работи(все пак съм телец). И дано да устискам. Ще споделям как върви и ще разчитам както винаги на вас. Ако вие не мотивирате, просто няма кой  bowuu
Качила съм и някои нови снимчици в албума за тези, които проявяват интерес
Опа, дребосъчка се опитва да си вкара главата в дупката на калъфката. Айде да я спасявам

# 28
  • Мнения: 4 534
Браво за новата темичка, макар да има лоши новини! Sad
Маслинка, много съжалявам за загубата ви, пожелавам кураж на леля ти, никак не й е лесно! Cry
Лъвичке, какви са тези болести и при вас бе мила? Sad Не искам да се намесвам, че сигурно си много натоварена, обаче мислила ли си за имуностимулатори? Аз на големия давам Зелена енергия, определено има ефект. Е, сега покашля малко, но от 1 мес. не е боледувал, а като тръгна на ясла през седмица си беше у дома! На малкия не ми се е налагало да давам, държи се, но може и на новородени. Коластра и Зелена енергия са доста подходящи. Peace Стискам силно палци Любко да се оправя на секундата и да не се налага да влизате в болница! Praynig
Гери, видях снимката на мухльото в предишната тема, много гадно! Close Мои познати мухлясаха тотално, чак и пердетата, защото са в нова кооперация, неизсъхнала още. Лятото почистиха с белина и оттогава не се е появявал. А, и разместиха мебелите в стаята. Гардеробът им беше много мухлясъл, но го оправиха. Дано и вие успеете!
Елзи, ммммммммм, вкусно! Да сте живи и здрави!  bouquet
аани, стига бе, маце, не се тревожи за кг. Аз съм решила, че зимата няма да се кося. То няма и за какво де, но и да имаше, преди февруари няма да се шашкам! Naughty Между другото, ако започнеш пости (не строги, аз не можах и си ям млечни продукти, а от днес вече и риба се разрешава), ще задържих кг, ако не и да свалиш! Peace (От опит). Хем не е точно диета, поне не гладуваш.
Ние сме добре. Е, аз съм си сополива, ама май се оправям. Максим е луда гъба, такава ме прави и мен от време на време. Ама да ми е здрав само. Като порастне и тръгне по гаджета и дискотеки, тогава ще си отмъщавам! Twisted Evil  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 622
Здравейте мами   bouquet
Честити месечинки на Симона, Дарина, Ивайло и малката ми пораснала принцеска[/glow]
Дано не пропускам някой
  bigdance2 newsm67 bdbaloni
Хайде да си хапнем вкусна торта  thumbsup
Ние тази нощ се будихме няколко пъти явно от вълнение  Wink
Охххх дано не се окажа права, но Андрейка ми кашляше доста през ноща и май се разболява  newsm45 надявам се да е било от слюнка  Praynig  Praynig Ако продължи и през деня отиваме на лекар. Само дано не е болничка  newsm17 newsm17

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт