За или против съдомиалните сте?

  • 10 106
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, много по-необходима ми е от готварската печка .

аааа, монде, не си права  Naughty
Щот' без готв. печка, за какво ще ти е пък миялна?  Thinking
Готовата храна се доставя с опаковка за еднокр. употреба  Laughing

# 46
  • Мнения: 374
Преди да имаме съдомиална бях твърдо против! Чудех се какъв е смисълът да се дават толкова пари за такъв уред, сякаш ми тежи да измивам по няколко чинийки всяка вечер. Мъжът ми обаче настоя и аз се съгласих. Обратът в мен настъпи още след първото пускане на миалната. Считам, че това е един от големите подаръчи, които съм получила, защото определено отмени само мен.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 397
Интересно ми е да чуя какви са доводите против  newsm78
Ние нямаме, /но на пролет дай боже не ни мине котка път/, това ще е първия уред които ще влезне в кухнята ми  Peace

# 48
  • Мнения: 13 512
Доводите против:
- струва не малко пари
- друго си е да ги измиеш на ръка- по-качествено от миенето на ръка -няма.
- хаби се ток
- повече вода се хаби
- дразни шума на водата в нея
-заема място/ на нейно място бих могла бидона със зелето да си сложа или  да си наредя бурканите със зимнина, вместо да слизам до мазата/.
- поврежда се и трябва и за поддръжка и ремонти да давам пари
- препаратите са скъпи

 и още други

# 49
  • Мнения: 3 323
Ти, сериозно ли? Брей, за бурканите не се бях сетила!

# 50
  • ново
  • Мнения: 5 974
Твърдо - ЗА! Спестява ми така ценното време вечер. За удобството и икономията на топла вода вече казаха по-нагоре.
Добре, че не правя кисело зеле, че наистина щеше да заема мястото на бидона  Joy

# 51
  • Мнения: 13 512
Ти, сериозно ли? Брей, за бурканите не се бях сетила!
Няма да се сетиш ами! То да не ти е маникюра, че да се сетиш

# 52
  • Мнения: 46 534
... - друго си е да ги измиеш на ръка- по-качествено от миенето на ръка -няма ...

monda, бъзикаш ли се Embarassed не за друго, но за 1 месец тенджерите ми станаха като нови, лъскави и огледални, на ръка не мога да ги измия така  Shocked

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Доводите против:
- струва не малко пари
- друго си е да ги измиеш на ръка- по-качествено от миенето на ръка -няма.
- хаби се ток
- повече вода се хаби
- дразни шума на водата в нея
-заема място/ на нейно място бих могла бидона със зелето да си сложа или  да си наредя бурканите със зимнина, вместо да слизам до мазата/.
- поврежда се и трябва и за поддръжка и ремонти да давам пари
- препаратите са скъпи

 и още други

Ти, сериозно ли? Брей, за бурканите не се бях сетила!
Няма да се сетиш ами! То да не ти е маникюра, че да се сетиш


Да видим интересни доводи, дам. Но като ги миеш в съдомиялната паричките за маникюр няма да отидат на кино и след това няма да ходиш пак. Peace
След това за количеството вода.Там пък няма да плащаш на Топлофикация, а на "Софийска вода"
Тока се компенсира също. Вечерно време като миеш съдове също хабиш ток най-малко с лампа като светнеш.
Е и на ръка като са се дават за препарати.
Но виж за бурканите логиката е желязна. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy



# 54
  • Мнения: 165
ЗА.Против са тези, които незнаят за какво иде реч.На мен дори ми се присмиваха, когато си я купихме, ама много важно.Нали на мен ми е добре.

# 55
  • Мнения: 1 305
Доводите против:
.....
- повече вода се хаби
.....
 и още други

Само за това не си права  Wink Миялната харчи мнооого по-малко вода от миенето на ръце.
А иначе бидона със зелето много ме развесели  Joy

# 56
  • Мнения: 72
ЗА. Вече 5 години я използвам и съм много доволна. Все пак, някои по-обемисти неща предпочитам да измия на ръка.

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Такъв кеф е да я слушам отдалеч как си работи, а аз да си легна блажено с книжката... Жалко, че не сме си купили много по-рано. Щях да си спестя доста проблеми с кожата на ръцете. Хич не ми пука колко ток, вода и препарат харчи. Заслужава си. Направо не можах да си позная чашите, а уж ги миех много старателно.

# 58
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ееееей, не сте схватливи. Не схванахте хумора на monda. hahaha

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Ееееей, не сте схватливи. Не схванахте хумора на monda. hahaha

Ее как да не сме го схванали? Ти пък. То само като прочетеш за бидоните и трябва да ти светне лампичката Mr. Green Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт