Моля отново за съвет ....избор на хладилник

  • 8 196
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
LIEBHERR е изборът за хладилник- има разни типове и на разни цени (www.liebherr.com)

Надеждни и икономични, правят се в Германия, Австрия и БГ.

И между другото, повечето хладилници на Miele се правят от Liebherr. А останалата (по-малка) част- от BSH (Bosch-Siemens Hausgeraete)

# 16
Здравиете мами,
мисля че е наи- важно какъв е компресора на един хладилник, а след това екстрите му.
Трябва , ако е хладилник+фризер да е с 2 компресора. Гледаите да не е с чешки компресор CALEX, както и да не" дин стандарт"- тои е кошмар. Ако ще се спи в стаята, хладилника трябва да е абсорбционен, но хаби повече ток. За SAMSUNG - те са много шумни, BOSCH и Сименс - те се произвеждат в Турция, затова не бих ти ги препоръчила. Както и Горение, Беко, Аристон и Blomberg.
За добър хладилник е над 200л. и фризерна част 100л.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
BOSCH и Сименс - те се произвеждат в Турция, затова не бих ти ги препоръчила. Както и Горение, Беко, Аристон и Blomberg.


В смисъл Горение също се произвежда в Турция? Не ми се вярва.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
И аз предлагам да поогледаш Либхерите. Купуваме вече втори - не защото първият се е развалил, напротив, работи си безотказно, но е малък - сега взехме голям. Никакъв проблем не са ни създавали, при все че малкият доста премествания по квартири преживя, качествени машинки са.

# 19
  • Мнения: 198
Нашият е такъв: http://www.gorenje.bg/1267?aid=9994 и съм много доволна. Peace  Взехме го от Техномикс, беше на промоция  със 100 лв отстъпка  Grinning . Ако случайно някой купува уред на Горение да провери цените в Техномикс, те са директния им дистрибутор, че разликата с цените, които са в Техномаркета е осезаема  Shocked

# 20
  • Мнения: 1 679
Нашият е Gorenje - много съм доволна.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Клас А+А, стъклени рафтове.....

Общи условия

Активация на акаунт