Улиците кални, мръсни, а АВГУСТинчето си лапа свойте пръсти

  • 8 236
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 711
И ние преди малко се прибрахме от разходка  Heart Eyes
Франи, точно него взех и довечера ще го пробваме  Party

# 31
  • Мнения: 498
ЧЕРПЯ!ДНЕС ЦВЕТИ ПРАВИ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА!малко ме понамързява да слагам картинки, сори

съжалявам за правописа, но Тулумбичка ми рита клавиатурата.

# 32
adriana d много сладко бебеее имаш!
честити пораснали с месец бонбончета!   bouquet
ние днес бяхме бая време по разходки
беб ест спа през почти цялото време иначе и аз я чувам да се "самоприспива" ако може така  да се каже и след 5 минути "ъъъъъ" се унася и заспива   hahaha Joy
купих и една много готина дрънкалка днес ама хич не и се кефи нещо newsm78
 и така
сега смятам да забъркам някоя манджа, че таткото си идва след малко  chef
александра в момента ме гледа изучаващо тип "абе ти що си на компа а не при мен" и предполагам че ще се размрънка  Mr. Green
бягаам

# 33
  • Мнения: 361
Благодаря Емануела и вие не сте по-  bouquet назад

# 34
  • София
  • Мнения: 5 727
Айде са 3 лъжички фризовом 1 аптамил и за десерт по 4 ч.л. пюре............. ooooh!
Утре сутринта трябва да и се обадя пак!
elissee честити ви 4 месечета  bouquet

# 35
  • Мнения: 195
Запис и от нас Simple Smile
Честити месечета на  сладурите! Много здравички да са!
Пиванова, честит именник!  bouquet
Днес цял ден Вики се криви, тя рядко прави така, и аз не разбрах какво и има. Сега заспа блаженно, дано да си поспи вече. Бягам да свърша нещо и аз. До после, мами Hug

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейтеее  Hug
 Ние се прибрахме преди малко от доки и сме вече 7300г и 64см  Heart Eyes Mr. Green
 Сложихме Пентаксим но доки ме насмети, като му пипна главичката за Вигантола  Sad започнала е да омеква  Sad сега ще давам яко да не се изложим  ooooh!
 Гледаха и ставичките ни на ехограф и там сме добре  Hug абе общо взето всичко е наред  Laughing Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 222
Elisee-честити ви 4месеца!   bouquet  bouquet  bouquet

Гита-друг въпрос, за да не се разкарвам напразно. Този магазин работи ли в събота?

Към кърмещите майки:хапвате ли банани и портокали????????????????????????Аз обожавам, обаче нещо не смея, нали не трябва цитруси да се консумират!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 38
  • Мнения: 195
Е,честита ни нова темичка!!! Hug Манчева ,много готино заглавие  bouquet
Честити месечинки на бебоците!!!
Днес беше готин ден без вечерта Mr. Green Напазарувах едно хубаво купих си яка гривна и пръстен,а на беб две зелени блузки едната ,от които пуловерче и един космонавт на сасоон Laughing
Хапвам от време на време не е проблем,само не трябва в началото да го захранваш с тях!!!

# 39
  • Мнения: 1 380
количесвто на АМ
Ох дали да намаля на Кал-мал дажбите по 120 гр пак? От известно време давам по 150 мл и тя взе че получи болки в коремчето и сега не иска да яде. Последно е яла в 13 часа......и сега се мръщи и пищи....коремчето и пука и пръцка....

# 40
  • Мнения: 195
Сладкишче,пробвай с едно хранене и ако не и стигне дай повече то Кал-мал ще си каже ,ако манджата и е малко Naughty

# 41
  • Мнения: 1 380
Сладкишче,пробвай с едно хранене и ако не и стигне дай повече то Кал-мал ще си каже ,ако манджата и е малко Naughty
Oх ти не знаеш каква мъка е при нас. Ако и свърши млякото в шишето и реша да напълня още тя не иска да го изпие.....или повръща......то е шоу.....един път пие 80 гр.,100гр, друг 120, през деня се случва и по 150 гр да изпие и после фонтан...от повръщано......ДО КОГА БЕ???? Педи само ме успокоява, че до 6-7 месец.....а дано.....

# 42
  • Мнения: 195
Моят е същия само дето протестира като го махна от гърдата ,а знам ,че е сит и накрая ,за да ми покаже че се е наплюскал ,след оригването почва да си връща човека и резултата е ,че и двамата сме омазани в кърма Joy hahaha

# 43
  • Мнения: 1 380
плюшеноме4е при нас проблема е, че сме с рефлукс и сме на специално мляко заради това. Ама как можа да се метне ИЗЦЯЛО на баща си бе????
Свеки ми вика: Мишо беше злояд като малък, и кал и тя, не обича да спи на разходка и мъжо и той....бе всико ви казвам.......даже цвета наочите са на свекъра....от мен само кущичката в която спа 9 месеца......

# 44
  • Мнения: 195
 hahaha Ми то си е вярно момичетата приличат на бащите си ,а момчетата на майките Naughty
Майка ми разправя ,че беб е същия като мен като бебе ,но по-хубав  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт