ПЛЕВЕН - студ без сняг

  • 11 195
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 239
Хубаво нещо машината за хляб, но аз ще се въздържа. Че то голямо ядене ще падне ако имаме Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 278
Краси,няма проблем за инфото,но мисля че Валя беше ти писала след мен,че тази година банката е различна,дано не те подведа. Но ако може във всяка банка още по-добре.
Иначе за преносването не знам как е,ние се родихме преждевременно,но не бързаи,все пак три дена са си три дена Simple Smile Грета и тя нямаше признаци,а си роди точно на термина,поне доколкото си спомням.
Да ви кажа,че по Слави повтарят предаването с онова момченце,което е инвалид и незрящо,но страхотно интелигентно. Ако не сте го гледали си го пуснете,много е интересно,поне за мен. Силният дух може да живее във всяко тяло.

# 32
  • Мнения: 5 026
Аз го гледам сега,пропуснала съм го преди. Невероятно дете! Какво нещо е съдбата...

# 33
  • Мнения: 2 556
И аз машина за хляб не бих си взела и си го признавам... направо не искам да си помислям какво ядене ще настане #Crazy

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 238
Предаването беше наистина много хубаво,а детето е невероятно умно и талантливо.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 863

Има ли мами които са преносили бебоците си и как са процедирали после докторите им.Защото май ще си подминем термина признаци никакви за раждане и се чудя в София мамите подминали термина ходят всеки ден на запис
Аз Бубка я преносих и наистина всеки ден ходех на запис..това преди 6 години.Една седмица след термин ме вкараха в болница и ми предизвикаха раждане.Впоследтсвие се оказа,че никак не е била преносена..Айде скорошно и леко раждане. Hug

# 36
  • Мнения: 5 278
Валенце,искам да те питам нещо,друг не бих се осмелила,но знам че ти приемаш нещата много реалистично и се надявам да не те натъжа нещо,но винаги ми е било интересно (макар че думата не е подходяща) не си ли ядосана на лекарите заради Бубка? Или вече си го надживяла? Ти си страхотен човек и много добър характер,просто някой дето беше писал,че си много толерантна си е прав,но и не само. Радвам се,че е не сте го превърнали в някаква идея фикс и приемате нещата каквито са и правите каквото трябва,но просто ви се възхищавам за душевните сили и търпението.
Ако искаш може и да не ми отговаряш разбира се,знам че са лични неща.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 863
Ако искаш може и да не ми отговаряш разбира се,знам че са лични неща.
HugЛични неща са,да,но не това е проблема.Истината е,че не обичам да се връщам на този етап от живота ни.Мисля,че го превъзмогнах,благодарение на Ангел,който ме подкрепяше от самото начало.Всъщност вече не съм ядосана на никой.Бубка е прекрасно дете,расте,развива се,наваксва някои неща толкова бързо,че учудва всички около себе си.Дарява всички ни с толкова радост,колкото всяко едно дете.Знаеш ли,Джина,толкова време мина,че вече гледам нещата под друг ъгъл.Всичко,което ни се случи тогава,беше страшно изпитание за нас като семейство.Но отогава аз не съм същата,и го казвам в положителен смисъл.Умея да ценя важните неща,радвам се на дреболиите,усмихвам се на глупостта на хората,обгрижвам любимите си хора с много обич,живея за деня,живея така,сякаш няма утре...не мога да го обясня.Мисля си,че просто това трябваше да ни се случи,за да бъдем щастливи.И сме щастлива/пу-пу/.Мога спокойно да заявя,че около мен е пълно с хора/роднини,приятели/,които не умеят да ценят това,което имат.Все се оплакват-нямат пари,тоя ги ядосва,оня ги дразни,децата не ги слушат...за мен това са глупости.Аз просто се научих да живея,научи ме Бубка!И,без да прозвучи самохвално,тя е моята гордост,защото всички усилия,които вложихме аз и баща и,в нейното развитие,в нейния живот,сега ни се връщат стократно.Защото ако хората са се радвали,когато децата им проходиха,то аз плаках от щастие,защото си мислех,че тя няма да ходи.Ако хората са щастливи като чуят мамо,то аз и до ден днешен се просълзявам,когато това излезе от устата на Бубка...както всяка една нейна дума...защото си мислех,че никога няма да ги чуя...
Спирам!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 951

Валенце,  Hug  Hug  Hug

Толкова ми е сдухано днес, че се  разревах....

# 39
  • София
  • Мнения: 9 863
Еее,не реви де!  bouquetНе ми беше това целта,да ревете.Просто си мислех на глас. Grinning

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
На мен пък постинга на Валенцето ми подейства ободряващо, дори го прочетох два пъти. Шапка ти свалям, да знаеш.  bouquet

# 41
  • Мнения: 5 026
Дикси,що си се сдухала,бре  newsm78 Не тъй, давай бодро  Grinning

# 42
  • Мнения: 1 951
Еее,не реви де!  bouquetНе ми беше това целта,да ревете.Просто си мислех на глас. Grinning

Ами, то цял ден ми е ревливо и все се овладявах...
Много ми е притеснено състоянието на свекър ми. Имам едни сериозни опасения, но другата седмица ще се разбере какво става. Искрено се надявам и се моля, дано не ми се оправдаят притесненията  Praynig
И всички ме питат какво става, а аз не мога да кажа за какво се притеснявам, и само отговарям като някой олигофрен, че няма страшно...
Те затова ми е много, ама много криво  Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 9 863
Дикси,дано опасенията ти не се оправдаят! Hug Praynig

# 44
  • Мнения: 5 026
Ей така е гадно!Ти си компетентна в тази област, знаеш за какво става дума и как да криеш...много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт