Летни АВГУСТовски мишки трябва да си купят вече ръкавички

  • 6 919
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 733
Ето ме пак! Crazy
Аз взех на малчо едни ръкавички с едно пръстче не,че му е в него пръстчето де Mr. Green и са големки малко но това беше най-малкия номер Whistling
Космонавтчето което поръчах от Ларедут си има така, че няма да го мисля много а и както казва Шоши: Дългите ръкави вършат същата работа Peace
Забравих да се похваля  Flutter Райън днес за първи път се смя толкова много и продължително на глас,че съм мноооогооо........ щастлива  Heart Eyes bowuu То не гукане и викане а чист смях  Crazy Joy 1 час си играхме а той толкова щастлив  Mr. Green
Мен не ми се спи и това си е Simple Smile Утре го дават пак доста студенко cold и сняг  Nature Snowman дъжд  buria Пак ще си седим в къщи sling breastfeeding  clean
Айде лека  smile3524

# 31
  • Мнения: 223
Някой да пита Тигито как тия мишки сами ще си купят ръкавички, май мама ще им купи ръкавички.  А иначе аз дори тези от космонавта не мога да му слагам и си му мръзнат ръчичиките. Нали излизаме "на педал" от нас поради неиситвата му мъка, а после мигновенно заспива - някак не мога тая част да екипирам. Може да се сложат и чорапки, ако на някой пухчо са му много отвити.
Вигантола забравям също. Ами то не е едно - ту капсули за червата, ту витамин С, ту Саб Симплекс... То детенцето намрази лъжичката
Сладки бебете, лека ви нощ

# 32
  • София
  • Мнения: 1 724
Стремя се да давам редовно Вигантола, Дани имаше лек рахит, не знам дали е от това, че го давах съвсем преди яденето, та после като стана на 4 години падна едно плуване...
Уикенда прекарахме при майка ми в Търново. Беше страхотна почивка за мен- остана ми само кърменето, т.е. изцеждането. Мама я гледа, ние успяхме да напазаруваме в Мол-а /имат страхотен мол, почти не отстъпва на нашите/, да се видя с приятелка и да поработим малко...
Мами, какво ще правите на Нова година. Нещо си мисля да идем с беба до Гърция, но на местата, подходящи за бебета, май вече няма свободни места...

# 33
  • Мнения: 4 546
А, по повод заглавието на темата, има ли по магазините малки ръкавички  Thinking

има, има. вчера гледах шапка с ръкавички 35 лв  #Crazy

слагате ли обувки някакви на крачетаат и ако да - какви? мен ме е страх да не му деформирам нещо крачето, защото обикновено го обличам с гащеризони и обувката трябва да я сложа върху ританката, а не върху чорап  newsm78

моя беб вчера много ме ядоса - гладен, а не ще да суче  Close тая нощ цяла вечер му бутах цица в устата, с голям зор засука  Sad сега си спи сладко-сладко и ни лук ял, ни лук мирисал  ooooh!

# 34
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен   bouquet

Аз гледам да не забравям вит.Д да дам, че тук както е мрачно и дъждовно цяла зима, не ми се мисли. Та давам даже по 5 капки за тези ширини.
Дне сме на ваксина, но незнам дали ще се състои заради тези кървави жилки дето ги ака. Безмлечната ми диета не помага, все така си ака, остава значи да са някакви слаби капилярчета. Надявам се да е така, а да не е нещо по- сериозно. Утре сме в болницата на контролен преглед и май ще и направят вече тоя прословут рентген.
Утре пак идва един приятел на гости и ще остане известно време. Аз съм много доволна, защото вече ще имам някого, с когото да си говоря, че съвсем изпращях.
Мами, аз се опитвам в момента да си намеря някаква почасова работа, основно за събота и неделя. Стискайте палци, важно е за мен, Трябват ми малко социални контакти, че съвсем я закъсах .

# 35
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Ставайтееее, сервирам кафето

само че без пуричките - вече ги изядох  Mr. Green

И аз съм от забравящите Вигантола и май доста редовно го забравям, уж съм го сложила на видно място  Whistling
За ръкавичките - имаме едни към космонавта, но основно ползвам дългите ръкави на якетата  Peace
За бибата - Йоан беше пристрастен и накрая една приятелка го отказа - бяхме на разходка, тя му взе биберона, нашия нещо се отплесна и после като я потърси тя го прилъга като набеди в изчезването й първото улично куче, което ни се изпречи  Mr. Green Вечерта малко прихленца и това беше  Peace Ния не е толкова пристрастена, но заспива с нея. Слава богу поне вечер като я изплюе после не я търси.
За обувките - слагам, декоративни - сега има едни с каракул отвътре, после ще се постарая да ги снимам и покажа  Peace За навън я обличам с чорапогащник и някакви дънки или друго панталонче, така че обувчиците й държат краката топли  Peace А вкъщи обикновено е с гащеризончета с ританки, като тогава й обувам едни пантофки /пак са с каракул вътре/. те са й по-големи, така че с ританката няма проблем да й ги обувам.

От няколко дни госжицата все се пъне да става - и къде ще ходи да я пита някой  hahaha И сега е така - сложила съм я в кошницата за кола до мен, хванала крачолите с двете ръце и се набира, чак пъшка  Laughing

Боб4е, хайде дано намериш нещо подходящо  Hug

И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ    bouquet

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 08:18 от mentina

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро!

Бобченка, стискаме палци.  Peace
Хери, този въпрос го обсъждахме май предната тема - някой беше питал. Аз слагам само търлъчки сега, вълнени. Обувки - като проходи и то навън. Смятам вътре да си е босичка. Обувките не са най-полезното нещо за децата според мен, да не говорим за удобство.
За ръкавички не съм се замисляла изобщо, защото ръцете и почти винаги са покрити с ръкавите. Ще видим по-натам
Нова година май ще я изкараме с кумците, че нали и те са с малко бебе. Катерина ще е на 5 месеца, а Лени на 2. Ще е весело  Mr. Green За Гърция не искам и да чуя, а Тодор сигурно още по-малко  hahaha

Много усмихнат и слънчев ден ви желаем   bouquet

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро  Hug
 Костюмчето е подарък от вуйчото на Валката и е от Англия  Peace

 За крачетата аз го убивам с обувки но с мека подметка задължително  Peace... е те повечето са ни големи още и докато излезем вече сме ги сабули ама колкото мама да се кефи  Laughing Heart Eyes

 Ръкавички имаме 2 чифта  Peace стават ни и са много сладки  Heart Eyes тук в Бг не съм виждала такива, че и те са от Англия  Laughing

 mentina и Валката се пъне да става и е много смешен и той  Mr. Green... а като е по- корем направо си палзи и може след някой друг от близките месеци да тръгне да палзим хубаво  ooooh! леле какво ни чака

 

# 38
  • Мнения: 195
Добро утро! Hug
Честити 3 месеца на всички родени днес бебки и бебковци!!! Да сте ни живи и здрави ,весели и щастливи!!!



  bigdance2 newsm59  cook  party041 happy bd hbday

# 39
  • Мнения: 361
Запис и от мен!!!

Сега се излюпихме с момата.

Ние пак сме си с храчка на носоглътката и вече се чудя дали гадните коки са си тръгнали newsm78.Доки каза, 4е били остатъ4ни реакции и до месец щяли да изчезнат, ама.........

За Вагинтол-давам всяка сутрин преди първото ядене Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 222
Добро утро момичета и от мен!   bouquet

Благодаря за кафенцето!
 Sunglasses
Ние за съжаление не можем да се научим с бибка Cry Cry Cry, та по този повод си изяждаме пръстите. Вече незная какво да правя. Трагично е положението като започне да заспива. Започва да пищи и едва ли не ще си глътне ръката. Оф, незная, а и само като си помисля как се отказва детенце след като е смучило пръстчето си............................???????????????????????

Бобченка-стискам палци да си намериш нещо подходящо.
 Wink
Пебс-дано малкото сладурче се оправи бързо!
Hug
Тиги
-страготна си, нищо не може да ти убегне от погледа.  Sad Sad SadДа наистина Персиян-Матей си има имен дан на 16номеври.

# 41
  • Мнения: 3 595
Бобченка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Честити месечета  Heart Eyes

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте и от мен!
в4ера излязох с приятелка без бебето.малко миткахме по магазините,естествено мен все към детските магазини ме вле4еше,ама то който си е деформация ве4е.купих на беб4о буйки ,мн топли,като пантофки,на теди хавлийка winx,4е сега сме на такава вълна и вси4ко трябва да ни е такова ooooh!по4увствах се 4овек,ама за 2 4аса.после бързах,4е гладника ревеее.
ето събудихме се.

# 43
  • Мнения: 389
Добро утро и от нас
Благодаря за кафето
ние пак не сме спали ,от 4 до 6ч се гушкахме,после ядохме и се разбуди тотално  Tired
Бобченка стискаме палци
Вигантол и аз забравям понякога,но не му давам повече следващия път
Честито на месечинките
Днес пак няма да се излиза в това скапано време

# 44
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ето обещаните снимки на обувчиците:
за навън
за вкъщи

Ние така или иначе ще излизаме, защото наобед трябва да прибера баткото от училище, а Ния винаги е с мен  Peace

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ!

Общи условия

Активация на акаунт